Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Beytize kullanıcısının paylaşımları

1. lokkey lokkey hanımel hghkhjghggkghgkj
  2. ah canım sağolasın -,- allah bilir nasıl bahsettin hakkımda <_<
  3. peş peşe destansı mesajlaşmalar vardı da ona şaşırdım :D hııı sende ne zaman cvp verirsin allah bilir şu sıralar seni kelebekler uçuruyor aklına gelmiyorumdur zaten hiç etiketleyemem hıh
  4. burada neler olmuş böyle .-. geceleri şurda birileri olsa dicem gündüz de yok neyse yazmış olam iyi geceler forum ahalisi :D
  5. PÜÜÜÜ sana verdiğim emklere tartışma sağlanma sebepleri bas baya sensin yoksa ben hiç tartışma sevmeyen minnoş bir çocuğum ldsjflsdjfkjsdf
  6. E tabi önemli işler var sonuçta djdjfjjd neyse bir ara müsait olur zaten onsuz da buluşmazsın sende maazallah yerim fln seni
  7. Heeee fjfjfjfjjxkxk tabi harcamayalım bu duruma ben daha çok severim o arkadaşın dönemi basladı da sevgilisiyle başlamamış ama kıskanıyorum aşkımı -,-
  8. Heeee fjfjfjfjjxkxk tabi harcamayalım bu duruma ben daha çok sevinirim o arkadaşın dönemi basladı da sevgilisiyle başlamamış ama kıskanıyorum aşkımı -,-
  9. e her yerde kötüyüm diyemem bir yerlere iyilik bırakam :D ooooo yok daha develer hazirana kaç hafta var banne banne daha önce buluşalımm <_<
  10. Benden de çok şükür iyi :D seni özleyerek günleirmi geçiyorum bi bu durum var
  11. valla güzel meslek yapanlara seçenlere okuyanlara allahtan sağlık sabır bol bol sinirlerini kontrol edecek güç onca yoğunluğa uykusuzluğa insan dayanmadığı için insanlıktan çıkma kuvveti diliyorum örneğin ben son senemde 1 ders kala başlarım okuluna diyip eve döndüm öyle kelimeler seçip anlatırdım ama ne forum uygun nede burdaki çocuklar kaldırır :D uwu arkadaşa da istemdi ama öneri vercektim dedim yazık bölümden soğur üni bile okuyası gelmez diye yazdıklarımıda sildim neyse gününüz güzel olsun
  12. ah ah uzun zamndır görüşmediğim kankim nabersin sdjfkjkskl
  13. İyidir uzun zamndır konuşamıyoruz özledik djfjxjjxjdmd
  14. @uwu123 usagiiii *-* hellü gençler
  15. Kapanmazsa girerim ben hatta siz gidersiniz ben burda kalırım :D ben ınstagram için denedim hesabım kapandıydı ne yaparsam yapayım kurtaramadım skfdjlksdfhk Animesi ah ah her sene yazın belirli bir günde izlerdim en iyi türkçe çeviriyi kaliteyi bulmak için bir sürü fansuptan indirmiştim arşivime (arşivimde silindi......) yeni aç da gel o zaman ( @pegasusejder imzandaki kıyaslama geldi aklıma dc çağrıp forumu bırakanla :D ) Düzelmiş olmasına sevindim inşallah bir daha kötü günler yaşamazsın
  16. Site kapanmadığı müddetçe dönüp dolaşıp buraya geliyorsun forumun böyle bir bağlayıcılığı var Yaşam senin içinde zor demek umarım çabuk atlatırsın. Hesap kurtarma işlemelri bazen çok zor oluyor :") neyse yeni hesapla gelmis oldun hos geldin diyem dememisim :D Oooooo Gin aşkınaaa*-* ehehe gini seven zor kurtulur ayrıca her türlü pozu çizimi cezbedici tekrardan kullanıyor olman sevindirdi hihihi Veeee discorda da gelsene bu ne yoğun hayat mı diyeyim bizi mi önemsemeyip bahaneler mi bilemiyorum artık -,-
  17. @Muratika vaaay vefasız yaşıyormuşsun demek -,- eski hesabına ne oldi
  18. iyi olma çabası daha iyi olduğum günler olmuştu oo tatlım bey :D ben iyi diyelim iyi olalım
  19. hellü gençlik nabersiniz
  20. fiziksel olmayan acıya en iyi gelen şey gece yapılan tarif edilemeyecek kadar acılı bol soslu spagettidir 

21. Beytize

Bleach FC

@quincy katılmayı unutmuşum fc ölse bile oppacığım yaz beni .d yeni sezonda geliyor artık hem izler hem tartışırız
  22. Birlikte olsun şekerim sdşfkjsfdjşl
  23. Neyse ki ayaz şu sıralar hep var -,- Kahvaltı işinin yapalım da özlem bitsin midemiz doysun dfjklsfdşld PÜÜÜÜ sana hemen unutanı bende unuturum hıh
  24. Merhabalar forum ahalisi nasılsınız @pegasusejder bebişim özledin mi beni
  25. merabalar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.