Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Beytize kullanıcısının paylaşımları

1. doğru yoldasın pega sdlkjfklsd yani şuan kendini yaktın hemide ne fena sdjfkldsjflksş oldu arkadaşlar ben çıkayım konuşmak zevkliydi başka gecelerde tekrar buluşmak dileğiyle öpüldünüz
  2. aa şimdiden merak ettim kolay gelsin ,:D komik ya bayılmadım one öyle kim yapmış simli fln ilk okul 2 sevgilisine kart yapmış bebe tasarımı sdlşkflsfs yok canım ben almayım böyle iyi .d önce ki yazdığını okuyup hiç bişi anlamadım üstüne bide denedim dudak büzmesi durumu ne oluyor gibisinden de dklsşjfklds başka bir şey anlatıyor sanırım şu saatte beynim uykuda olunca neyse :D seninde kutlu olsun bizim yalnızlar günümüz o gün :')
  3. bunu diyen retlerin kralı neyseki beni anlayan minnoşlar ( @Caprihorn ) var içim rahat istediğin kadar kötüleyebilirsin :D
  4. hayvanlığım tutmadığı bir dönem gidelim mümkünse yoksa aynı şeyler tekrar yaşanır dskljfkdsljfşl oyeee hadi bebeğim kim kime acıcakmış kan çıkacak kaaan niye sevinmeyim yahu demek ki düşünerek koyduğum gif doğru anlaşılmış bu duurmda güzel yanlış anlaşılmaktan iyidir :D ne öyle bir insanmışım he he he sen sus bakem --, bu nedir ya dlfkjskfklşsjfslşf bayıldım
  5. Aynen sansa ne olcak burda asıl aralarında neler neler geçenler oluyor heyt be :D sen bene uğraştığını mı sanıyordun kıyamam hayallerde yüzüyor yine -,- tama dedik alcaz yav sdljflksjdş aaa aslında ikiside aynı karakterde de birisi tek seven birisi arada bir kaçç kişiyi götürüp tek seven fln değişiyor dfslkflşsd Diğeri demek ki doğru bir şeyi yansıtıyormuş sevindim ehehe ^.^ yaa tatlış dimiii çok güzel bakıyor aşık olasım geldi odenli :d
  6. buna baya güldüm sdşkljfdskl cidden çok düşüncelisin ben hiç dikkat etmezdim de öyle olsada sorun olcağını sanmıyorum :D ah canım övülmeye alışkın değil bünye .d kıyamam yazık sana sdskjklş üzülme geçer bu günlerde ac bir cipssss doldur boşluğu :D İmzam nasıl bu arada diğeri mi iyiydi bu mu yoksa
  7. yaaa dsjkhfjkdshfjklsd mancınık işlerine hiç girmicektin jsklfjsklfjs olabilir bilem ki ben mesela üzülüyorum şuan sevgilim olsa konuştuğum birisi olsa bir umut kırıntısından yeşersem ama yine buzuz yine buz ahaha tamda onu sorcamtım kalp kabe karşı <3 şlsdkflşsdkfi bakmaya doyamadım canım fujiko
  8. Arkası sağlam gizli güçler :D uyursam tüm gün normal .d hadi benim canım sııkın sebbei yarın 14 şubat elalemi düşünmekten kendime bir şey alamadım da seninkini gel bulalım :D diyorum gizli güçler gönderme cabasında ah sorma oda bana özelde alışkınlar bir anda gidişlermden :D bu arada şakasına diyorum çok ciddiye almayın bu gizli güçler fln fdşlkjgkldfj
  9. bu şans nadir gelir ama tüm şansını burda kulanmış sayılmazsın bu şans adama tekrar şans kapısı açan cinsten dşlkfglkdfjl aaa nasıl kaçırmışım bunu bağımlılık yaptım desene canın neden sıkkın anlat dinleyelim sorma ne popülerlik birisi beni yakalamya çalışır birisi nasıl göndereceğini düşünür haberim yok ilginç olaylar dönüyor .d
  10. idera eder yarın sevgililer günü :D hediye alıyorum sevgilisi olmayanlara onla uğraşıyrodum djfkdshjk aaa hadi tuttun şanslısın :D bilemedim bunu ama komime gitti
  11. Heyo
  12. nö zilli yes dilli
  13. Selam dilli
  14. Beytize

selam^^

Anaaam Rei :D böyle dalmak istemezdim ama en sevdiğim resimlerden birisini profilde görünce sevindirik oldum Hoş geldin umarım kalıcı ve aktif olursun bol bol eğlenirsin
  15. Şaşırdığım sonuçlar çıkmadı. Ankette seçim yaparken de zorlanmıştım takip ettiğim ya da sevdiğim eski animeler olmadığı için. Güncel ve günümüzün popülaritesi yüksek olan animelerin olması tabiki yeni nesilin tercihleriyle bağlantılı olsa da bir tık insan üzülüyor. Daha açık konuşmak gerekirse gına geldi aynı animelerin dönmesinden bunlar Naruto durumundan da beter görüyorum yine naruto da karakterlere aşırı kendini kaptıranlardan yakınırdım yine onları anlıyorum da bir şeyin dünya genelinde bu kadar abartılması da saçma geliyor geçen denk geldiğim mangakasına para kazandırmayan animeler konusunda çizim, ana fikri ve işleyişle daha sağlam olan animeler olmasından şikayetciydim ama insan hava atacağı şeylere özenmeyi seviyor bu animeler içinde öyle tabi bu yazdıklarım kendi düşüncelerim ve kimseyi suçlayıcı izlediklerinden dolayı aşağılamak için yazmadığımı belirtmek istedim forumda fazla alıngan insanlar var banlanmayalım durduk yere hakaret imasıyla. Sonuç olarak ne izlerlerse izlesinler herkesin farklı düşünceleri zevkleri var saygı duymak dışında bir şeyde yapamayız :D
  16. dimi dimi ya ben 6 7. sınıfa kada rhep 9 10 gibi yatardım bunlar 12 de zorla yatıyor uyumuyor çok ilginç :D sorma acımasız hayat
  17. bizimkiyle 2 yaş varmış arasında zorlar cidden bu neslin bebeleri durmak nedir bilmiyor :D benim üni sağolsun 1 ay yapmayalım dinlenmesinler dedi 1 aydan daha kısa 22de açılıyor :D
  18. maalesef ilgi alanım eskiler :D ay ne güzel demek isterdim ama en ağır sene 3 sınıftı eheeh neyse geçer bu günlerde demek kardeşin var kaç yaşında 0.0 bende yeğenime bakıyordum küçük o tabi baya zor oluyor bakması :D tatilin keyfini çıkarıyorum*-*
  19. ee daha daha neler yapıyorsun :D öğrenci misin 0.0
  20. Teşekkür ederim sen nasılsın :D biraz öyle denk geldi ksuura bakma
  21. Selam :D @HolySpirit
  22. hoş buldum üzmek istemezidm sizinle alakalı değil ama yanlış düşünmeyin ^-^ ve ben gider :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.