Jump to content

selimkaraca

Kayıtlı Üye
  • Content Count

19
  • Last visited

• Days Won

1

selimkaraca last won the day on October 20 2017

selimkaraca had the most liked content!

About selimkaraca

• Rank
    Level 1

Recent Profile Visitors

643 profile views
  1. Tabii ki. Kendim için olabildiği kadar az kullanırdım ama benim için de asıl amaç suçluları temizlemek olurdu. Light gibi salaklık yapıp herkesi kalpten götürmezdim ama ben. Hepsine farklı sebep verirdim millet Allahın işi zannederdi kendimi de sağlama almış olurdum.
  2. Grup olarakseviyorum. Onun dışında Bruno Mars olabilir.
  3. Mads Mikkelsen. Ciddiyetine hayranım. Oynadığı rollere tam tamına uyan, yerini kimsenin tutamayacağı adam. Gülümserken asla dişlerini göremezsiniz. Karizmayı çizdirmez kendisi.
  4. DiglettDiglettDiglettDiglettDiglettDiglettDiglettDiglettDiglettDiglettDiglett
  5. Yagami Light'ı sayman lazım. Hırslarına yenik düşmüyor. Sırf işini yaptırdığı adam salaklık ettiğinden kaybetti. Hırsları da kontrolünün altında bence.
  6. Death Note - Near, L'in küçüklüğü, Mello
  7. Persona 4: The Animation ilk kategoriye düşenler arasında
  8. Persona 4: The Animation Naoto Shirogane U fot oi was a boi fam
  9. Ajin'deki CGI baya iyi aslında. Frame sayısı çok yüksek değil. Anime hissinden uzaklaşmıyor.
  10. FMA Brotherhood'da Scar'ın gerçek isminin Bradley ile aynı çıkması xd Jugemu Jugemu Goko no Surikire Kaijarisuigyo no Suigyomatsu Unraimatsu Furaimatsu Ku Neru Tokoro ni Sumu Tokoro Yabura Koji no Bura Koji Paipo-paipo Paipo no Shuringan Shuringan no Gurindai Gurindai no Ponpokopi no Ponpokona no Chokyumei no Chosuke!!!!
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.