Jump to content

Victuuuri

Üyeler
  • İçerik sayısı

81
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Victuuuri reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Darling In The Franxx (Ending) 8-Bit   
    CiciKedi - Darling In The Franxx (Ending) 8-Bit 

2. Beğen
    Victuuuri reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Dont Drag Me   
    CiciKedi - Dont Drag Me

3. Beğen
    Victuuuri reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Secret Base (Kimi ga Kureta Mono) Chiptune   
    CiciKedi - Secret Base (Kimi ga Kureta Mono) Chiptune 

4. Beğen
    Victuuuri reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - DubCat   
    CiciKedi - DubCat 

5. Beğen
    Victuuuri reacted to 1456ha for bir durum güncellemesi, Kono Oto Tomare'ye anime geliyormuş Merakla bekliyorum ?   
    Kono Oto Tomare'ye anime geliyormuş Merakla bekliyorum ?

6. Beğen
    Victuuuri reacted to 1456ha for bir durum güncellemesi, Steins Gate 0 opening metal cover ?   
    Steins Gate 0 opening metal cover ?

7. Beğen
    Victuuuri reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Party Time   
    CiciKedi - Party Time

8. Beğen
    Victuuuri reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Teehee Valley   
    CiciKedi - Teehee Valley 

9. Beğen
    Victuuuri reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Rock My Emotions   
    CiciKedi - Rock My Emotions 

10. Beğen
    Victuuuri reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - User Combat (Fight the LandLord)   
    CiciKedi - User Combat (Fight the LandLord)

11. Beğen
    Victuuuri reacted to MayuriShina for bir durum güncellemesi, Çok güzel ya   
    Çok güzel ya 

12. Beğen
    Victuuuri reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Dance Till Your Dead   
    CiciKedi - Dance Till Your Dead

13. Beğen
    Victuuuri reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Yeter. Yeter ulan. Yetti bu kadar. Ailemdeki herkes fujoshi olduğumu öğrendi ve yaoid   
    Yeter.
    Yeter ulan.
    Yetti bu kadar.
    Ailemdeki herkes fujoshi olduğumu öğrendi ve yaoiden vazgeçmemi istiyorlar.
    Ama hayır.
    Yaoi güzel, çok güzel.
    Fakat bir soru var kafamda: Neden yaoi seviyorum?
    Neden diğer ilişki türleri bana sempatik gelmiyor?
    Bu sorunun bir bilimsel açıklaması varsa gerçekten merak ediyorum.
    Fujoshi ve Fudanshi kardeşlerime soruyorum: Neden biz yaoi severiz?
    Kendimi 18+ okuyan bir elit iken, fujoshilerin eziği gibi hissetmemi sağlayan soru budur.
    Yalvarırım bu sorunun cevabını beraber bulalım.

14. Harika
    Victuuuri reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Voice Hero   
    CiciKedi - Voice Hero

15. Beğen
    Victuuuri reacted to orewakimida for bir durum güncellemesi, Normalde hani şu idollerin olduğu müzik animelerinden tiksinirim ( sevenlerinden özür   
    Normalde hani şu idollerin olduğu müzik animelerinden tiksinirim ( sevenlerinden özür dilerim). Bir kıza tüm grup aşık olur falan (şu ana kadar sadece erkek grupları olanları izledim, kız gruplarında olaylar nasıl gelşiyor bilmiyorum) ama az önce Marginal#4: Kiss kara Tsukuru Big Bang'in 3 bölümünü izledim ve ilginçtir ki sıkılmadım . Öyle baktım, tamam çok da bayılmadım süper harika da değil ama hoş .Bitiririm ben bunu bu gün. (Hafif shounen-ai havası var(bence) belkide ondandır )
  16. Beğen
    Victuuuri reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sp   
    Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sprğgğvşv
  17. Beğen
    Victuuuri reacted to Arcangelo for bir durum güncellemesi, başımız sağolsun Harun Kolçak'ı kaybettik. çocukluğum elimden alınmış gibi sanki. şu   
    başımız sağolsun Harun Kolçak'ı kaybettik. çocukluğum elimden alınmış gibi sanki. şu klibi izlerken onun gibi dans edebilmek için şekilden şekle girdiğim günler geldi gözümün önüne. ne güzel adamdın Harun abi. mekanın cennet olsun huzur içinde yat.
  18. Beğen
    Victuuuri reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Doraemon - Attack of The Giga Zombie   
    Doraemon - Attack of The Giga Zombie 

19. Beğen
    Victuuuri reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Exo-l ler yeni şarkıları buyurun :D   
    Exo-l ler yeni şarkıları buyurun :D
  20. Beğen
    Victuuuri got a reaction from orewakimida for bir durum güncellemesi, düşünsene bir gün uyanıyorsun karşında böyle bir şey var harika olmaz mıydı   
    düşünsene bir gün uyanıyorsun karşında böyle bir şey var  harika olmaz mıydı

21. Beğen
    Victuuuri got a reaction from Arcangelo for bir durum güncellemesi, düşünsene bir gün uyanıyorsun karşında böyle bir şey var harika olmaz mıydı   
    düşünsene bir gün uyanıyorsun karşında böyle bir şey var  harika olmaz mıydı

22. Beğen
    Victuuuri reacted to orewakimida for bir durum güncellemesi, Araba alacak gibiyim (olay dondurma sakin) konuylada hiç alakası yok ama. Şimdi magnu   
    Araba alacak gibiyim (olay dondurma sakin) konuylada hiç alakası yok ama.  Şimdi magnum mini  double balbadem &karadutböğürtlen mi yoksa mini classic&antepfıstık&fındık mı. İkiside 6 lı Doublelar normallerden biraz daha küçük oluyorlar ama içinden de bi şeyler çıkıyor (burada bal ve böğürtlen) bilemedim.... :/
  23. Beğen
    Victuuuri reacted to Rıse for bir durum güncellemesi, ve Pepe gelir bu sene maçlar çok kırmızılı geçecek :D yeni sezonda her takıma başarıl   
    ve Pepe gelir bu sene maçlar çok kırmızılı geçecek :D yeni sezonda her takıma başarılar diliyorum Şampiyon Fener :D Fenerbahçe Cumhuriyeti son kaledir!!  
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.