Jump to content

Victuuuri

Üyeler
  • İçerik sayısı

81
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Victuuuri reacted to Red-King in Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi. Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaa   
    Sen cesaret etmişsin, ama bir şeylerin farkına erken varmışsın işte bak xD Çocukta iş yokmuş, barış admin haklı xD
  2. Beğen
    Victuuuri got a reaction from Rakuncuk in Yeter. Yeter ulan. Yetti bu kadar. Ailemdeki herkes fujoshi olduğumu öğrendi ve yaoid   
    Fujoshi olarak ben de kendime bu soruyu sordum kaç kere baktım cevap bulamıyorum düşünmeyi bıraktım. Yaşasın yaoiler :)
  3. Beğen
    Victuuuri got a reaction from Arcangelo in Aliexpress'ten alışveriş yapan var mı acaba? ebay'den alışveriş yapıyordum ancak payp   
    İkinize de sonsuz teşekkürler :) madem güvenilir bir yer hemen alışverişe başlıyorum bekle beni aliexpress :D
  4. Beğen
    Victuuuri got a reaction from Miyooo in Aliexpress'ten alışveriş yapan var mı acaba? ebay'den alışveriş yapıyordum ancak payp   
    İkinize de sonsuz teşekkürler :) madem güvenilir bir yer hemen alışverişe başlıyorum bekle beni aliexpress :D
  5. Beğen
    Victuuuri reacted to Arcangelo in Aliexpress'ten alışveriş yapan var mı acaba? ebay'den alışveriş yapıyordum ancak payp   
    Neredeyse 1 yıldır aliexpress'ten alışveriş yapıyorum şimdiye kadar sorun çıkmadı. Genelde 1-1.5 ayda gönderiyorlar benim aldıklarım öyleydi en azından. Ürünler gerçekten kaliteli ve satıcılar çok ilgili, soru sorduğunda hemen cevap veriyorlar o yönden sıkıntı yok. Kargo şirketlerinden çıkıyor genelde sorunlar en son aldığım ürün ne yazık ki kargo şirketinin gevşekliği yüzünden 3 ayda elime ulaştı. Satıcı özür diledi, eğer istersem ürünün bende kalabileceğini ve parayı iade edebileceğini söyledi. İade sürecinde de 7 gün içinde paranın geri verildiğini söylemişti alışveriş yapan arkadaşlarım. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin yani bir sorun olursa beklerim yavrum :D 
  6. Beğen
    Victuuuri reacted to Miyooo in Aliexpress'ten alışveriş yapan var mı acaba? ebay'den alışveriş yapıyordum ancak payp   
    Ne almak istiyorsan işte aratıp sipariş sayılarına ve geri bildirimlerine bak, sipariş sayısı çok ve geri bildirimleri, oylamaları iyiyse ürünler kaliteli oluyor genelde. Ürünlerin ücretsiz gelmesini istersen 1-2 ay beklemen lazım, birkaç günde ya da bir hafta içinde gelmesini istersen para vermelisin. Ürünler Çinden geldiği için iade pek mümkün değil o yüzden ürün satıcılarına sıkıntını bildirirsen genelde paranı geri veriyorlarmış üründe sende kalıyormuş böyle bir durumla ben karşılaşmadım ama aldığı üründe sıkıntı çıkıp bildirenler böyle diyor.
  7. Beğen
    Victuuuri got a reaction from Fumi in Mutlu bir gün... 6 saat dans pratiğinden sonra bile yorgun değilim :) İstanbul'da ola   
    Kendinize dikkat edin lütfen Allah korusun başınıza bir şey gelebilir. Ankara'ya da yağsa biraz evde durmama rağmen kavruluyorum.
  8. Beğen
    Victuuuri got a reaction from Toprakezgi in Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sp   
    bu nasıl tatlı bir çift  rabbim mutluluğunuzu daim etsin.. darısı başıma :D
  9. Beğen
    Victuuuri got a reaction from Beytize in Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sp   
    bu nasıl tatlı bir çift  rabbim mutluluğunuzu daim etsin.. darısı başıma :D
  10. Beğen
    Victuuuri got a reaction from Witch in Exo-l ler yeni şarkıları buyurun :D   
    gördüğümden beri ağzım kulaklarımda çok çok çok beğendim 
  11. Beğen
    Victuuuri got a reaction from Fumi in Exo-l ler yeni şarkıları buyurun :D   
    gördüğümden beri ağzım kulaklarımda çok çok çok beğendim 
  12. Beğen
    Victuuuri reacted to orewakimida in cartedor meyve şöleni mi krem karamel mi daha güzel ? =_=   
    Meyve şöleni. :-}
  13. Beğen
    Victuuuri got a reaction from Arcangelo in düşünsene bir gün uyanıyorsun karşında böyle bir şey var harika olmaz mıydı   
    batarken victor ardında tepelerin veda zamanı geldi fujoshierin 

14. Beğen
    Victuuuri reacted to Arcangelo in düşünsene bir gün uyanıyorsun karşında böyle bir şey var harika olmaz mıydı   
    beni öldürmeye mi çalışıyorsun bu ne kız :D yükselirken victor ardından tepelerin uyanma vakti geldi fujoshilerin 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.