Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

87
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

syncdes kullanıcısının paylaşımları

1. İsteyerek girdim ve bir sürü de staj yaptım zaten okurken, çok da seviyorum ama işte sektör gerçekten çok kötü. Arkadaşlarım kendilerini yıprattı çalışmaya çalışırken ben de farklı yere yönlendim bir yandan evim üniversiteye yakın olduğundan giderim olmadan okuyorum şu an. Öğretmenliği de çok severim öğretmen lisesi mezunuyum hatta orda da staj yaptım ama öğretmenlik çok düşük puanlı gelmişti girmemiştim falan filan o zamanlarda. Şimdiki sınıfımda fen liseliler var çok şaşkınım mesela o konuda. Artık herkes iş garantisine bakıyor. Umarım sen de bölümünde mutlusundur ve yine mutlu bir iş hayatın olur. Buradaki herkes için de böyle umuyorum ayrıca!! Zamanım olmadığından bırakmıştım animeleri de. Uyumak için zor zaman buluyordum bir dönem. Nana dedin de hatırladım. Onu da severek izlemiştim. Gerçekten çok etkileyiciydi.
  2. Biyomedikal mühendisiyim ama mesleğimi yapmıyorum. Aslında sektörün ortamından dolayı yapmak istemiyorum diyelim. İlk üniversitemdeki ortak dersleri saydırarak fen bilgisi öğretmenliği okuyorum. Mühendislikten sonra bebek oyuncağı gibi bir şey. Animelere geri dönebildim yehu.
  3. Selamlar, 4 yıllık sessizliğimin ardından bir nefes vereyim dedim. İşin aslı foruma kayıtlı olduğumu unutup yeniden kaydolmaya çalıştım az önce djkfgbvkdjf Neyse tanışalım kaynaşalım. 25 yaşındayım. Mühendisim ama ikinci üniversitemi okuyorum can sıkıntısından. Animelere biraz ara vermiştim yeniden aktif olarak takip etmeye başlıyorum bugün itibariyle. Daha önce Sailor Moon Crystal, Noragami, Kamisama Hajimemashita, Kaichou wa Maid sama, Natsume Yuujinchou, Kyoukai no Kanata...... gibi gibi animeleri izledim. Sword Art Online'ı bitirdikten sonra anime önerisi de alacağım sizden. Kalp kalp kalp.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.