Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

87
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

syncdes kullanıcısının paylaşımları

1. Uykun yetmediyse tabii en iyi seçenek uyumak. :D Yok o zaman yeni başlamıştım da sakin sakin okuyorum, öyle elime alıp 1-2 günde bitirme şeylerini lisede bırakmıştım. :D Aynen hem ütopya hem distopya içeriyor. Film olsa güzel olur diye de düşünmedim değil. Hatta ben kendi hayalimde çektim filmi. imdb +7ye de koydum. Hahah.
  2. Merhaba Ayşenur, hoş geldin. :) Umarım burada güzel vakit geçirirsin. İyi forumlar.
  3. syncdes

Arkadaş arıyorum

Merhaba, hoş geldin. Umarım burada kafana göre arkadaşlar bulabilirsin. İyi forumlar diliyorum. :)
  4. Teşekkür ediyoruum. Geçiyor geçiyor biraz işsizim ama geçiyor. Birazdan babam bir iş bulur bana muhtemelen o yüzden boş olmamın keyfini çıkarıyorum. :D Evet kaldım cidden. Teşekkür ediyoruum. Uykuyu defetmek biraz zor oluyor umarım başarırsın. Bu aralar öyle uyandıysam gün sonuna kadar uykulu oluyorum. :) Bu geçen dediğim ithaki bilim kurgudan "Çocukluğun Sonu" Farklı bir şekilde, gerçekte gerçekleşecek bazı şeyleri işlediği için sanırım etkilendim. Beklediğim sonu biraz daha farklı göstermişler Daha ayrıntılı betimlemeler vardı. Hoşuma gitti bu kadar derin düşünmesi yazarın.
  5. Herkese iyi öğleden sonralar, hayırlı cumalar. Umarım mutlu bir gün geçiriyorsunuzdur. Daha da mutlanarak günü bitirirsiniz inşaallah. :D Ben niye şimdiden günü bitirdim bilmiyorum. Allah Allah.. Kitabımı bitirdim bugün bir de biraz garip düşüncelere daldım. Ürperticiydi her ne kadar inanmasam da. :D
  6. syncdes

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Büyü Dükkanı - Yeşim Türköz Kitabın tek cümleyle özeti "Hayatta en çok istediğiniz şey, hayattan alabileceğiniz en iyi şey midir?"
  7. Finlandiya ya da İrlanda.. Bunların daha üstüne hiçbir ülke çıkamadı bende. Diğerleri gezmelik. Yani umarım bir gün.
  8. Opening deyince ilk aklıma gelen bu aralar izlediğim Mushishi'nin bende healing etkisi yapan openingi. :) Ending içinse en sevdiklerimden birini bırakayım.
  9. syncdes

Merhaba çizimlerime bir bakabilir misiniz

Hesabına göz attım şimdi ve gerekli etkileşimi almadığı konusunda haklısın. Ben de çok bilmiyorum ama bu benzer hesap türleri arasında reklam türü şeyler ya da destek etkinlikleri oluyormuş. Onları araştırıp daha çok kişiye ulaşabilirsin belki. Onun dışında gerçekten takdir edilesi bir yetenek, ben de bazen canım sıkıldığında bir şeyler çiziyorum ama tabii defterlerin arasında kalıyor. Son ayna işlerin de çok güzel olmuş. Çoğu sayfada görüyorum. Makinedense el emeği olması beni çok daha cezbetti açıkçası. Umarım ileride işlerini daha geliştirirsin, çizimlerin için diyeceğimi dedim zaten. :)
  10. Herkese günaydııınn!! Musmutlu bir gün diliyorum herkese. Ben güne güzel başladım umarım gerisi de öyle gider. Göz ucuyla baktım dünden biriken mesajlara ve birazdan başlayacak dersime doğru gidiyorum... @burakwozhoş geldiin. :) Ben de biyomedikal mühendisiyim. Görüntüleme dersleri, mantığı falan derken canımın çıktığı bir dönem olmuştu ama gerçekten en sevdiğim derslerden biriydi. Umarım severek okuyup bitirirsin bölümünü İzmir'de olamasan da.. İzmir'e dönmek için çokça dua ettiğine emin ol ama önce şu pandemi için lütfen. Antalya'nın ortasında Antalya özleminden gideceğim ben de çok yakında....
  11. syncdes

Merhabalar,yeni katıldım :)

Merhabaaaa. Olsun foruma kaydolmanın erkeni ya da geçi yok o yüzden hoş geldin. Şifrelerini birbirinden çok da bağımsız yapmamalısın belki de ya da bir yere not almak senin için iyi bir çözüm olabilir. Kendine iyi bak ve arada dutluğa uğra. Sohbet ederiz. İyi forumlar.
  12. Bilmiyorum bi dalga geçiyormuşsun hissi geliyor. :D Hayat meşgalelerinin yoğunluğu diyelim. Buna da şükür. :D Sinemalar her ne kadar uyku alanım olsa da canım arkadaşlarımla öncesi ve sonrasında yaptığımız onca şeyle birlikte sinemaları da özledim. :D Destan'dan çok böyle hayali bir varlığın adı hissi vermişti bana. Tinkerbell gibi. :P Bakmam muhtemelen ama inşaallah bakarım. :D Küçükken okuduysan ve ön yargı da işin içindeyse genelde beğenilmiyor ama bence bir şans daha ver. :D
  13. Bir an bugünün çarşambalığından şüphe ettim. :D Ben hala bu şarkıyı dinliyorum yalnız haha. Üzüm üzüme baka baka... diyeceğim ama benden önce düşmüştür o tempo. :D Ginkocuğum.. Saiki'ye boşuna mı başladık? Dengelesin bizi. :D Ben genel olarak film izlemiyorum çok uzun geliyor. :D Çok ilgimi çekmediği sürece yani o da nadir. Daha da açmayayım kitabı ben en iyisi. Hahah. İlk öğrendiğimde her yerde kullanır idim. :D İzlemedim ama yine de filmi.. Dostoyevski benim en sevdiklerimdendir ama Tolstoy kitapları da tatmin eder beni. Ya ben normalde çok çabuk gerilirim, korkarım ama Dostoyevski'nin gerginliği beni bağlıyor. :D
  14. Sana da tünaydınlar. :) Ben dediğim gibi çok nadiren bilim kurgu okuduğumdan haklarında da pek bir bilgim yok.. Kardeşimin kitap kulübü var halen online olarak yürüttüğü orada karar verilmiş bu kitaba. Ben de kitaplıkta görünce başladım dediğim gibi iyi gidiyor. :) Dünya istilası kurgusu. Okursan haber edersin, üzerine konuşuruz. :) Adında Odyssey geçen tüm kitaplar, filmler beni çeker. Kelimeye karşı ayrı bir zaafım var cidden. Filmini çok kez televizyonda gördüğüm o kitap ayrıca sanırım. :D Ben edebi romanları özledim biraz Rusya taraflarına doğru gideceğe benziyorum elimdeki kitaptan sonra. :D
  15. Günaydıın Hawa. İyiyim ben, öyle takılıyorum youtubeda. Sen nasılsın, ne yapıyorsun?
  16. Beklemeye devam o zaman. :D Benim de sadece 4 dersim olmasına rağmen hiçbir zaman emin olamıyorum saatlerine, sisteme bakıp duruyorum. Ben de öyle çok şey izlemiş değilim ama duymuşumdur biraz. Benim de listemde Claymore, umarım bir gün... Bak birer gif atayım, anlayacaksın yazdıklarımı hemen. :D
  17. Benimkinin 9.30da açmış ve şimdiye dersin ilk kısmını bitirmiş olması gerekiyordu. Ne oldu acaba.. Umarım iyidir. 12 bölümlük bir anime sezonunu bile bir ayda bile bitiremeyen benim için gerçekten bayağı hızlısın. :D Ne bitirdin de bu kadar hüzünlendirdi seni? Ben en son Natsume Yuujinchou'yu bitirdiğimde bayağı boşluğa düşmüştüm. Gerçi hala o boşluktayım.. Bir de üstüne Mushishi hüznüme hüzün katıyor genelde her bölümüyle. Bakalım çıkacağız o boşluktan Saiki'ye sarıldım onun için de. :D
  18. Merhaba Burak, hoş geldin. Tamamıyla doğru yerdesin. Burada iyi vakit geçirirsin umarım.
  19. İthaki bilim kurgu demişsin, Ben de "Çocukluğun Sonu"nu okuyorum. Bayağıdır bilim kurgu okumamıştım o yüzden şimdilik bayağı iyi ilerliyor. Ama bundan sonra bilim kurgu okumayacağım bir süre. Çok sevdiğim bir tür değil. :D Okumadıysan bunu oku ama, değişikmiş. Günaydııın. Herkese musmutlu bir çarşamba diliyorum. Hocanın ders açmasını bekliyordum ama açmadı ben de birazcık anime izleyeyim. Öncesinde buraya uğrayayım dedim. Umarım bugün hep güzel şeyler duyarsınız. Ben bugün çocuklarımdan birinin sesiyle uyandım kulaklarımda, nedendir bilinmez -rüyalarımı da hayatta hatırlamadığımdan.- Size o şarkıyı atayım.
  20. Canımız Antalya'mız deyip kapatalım o zaman. :D Arkadaşlarımın teknolojiyle bağı pek yok maalesef. :D Duruyor hala geçmedi tam ama daha iyi hareket edebiliyorum. Teşekkürleer. :) Sana daa. Allah kabul etsin.
  21. Benden çok Antalya övgüsü duymuşsundur o yüzden. :P Ama Antalya'nın denizinin bir gör evet. :) Üşengeçliğim seni pas geçmiş demek.. Çevren nerde sen orda. :D Doğru burası Rus ve İngiliz kaynıyor sen karışırdın araya ingilizce konuşsan çakmaz kimse. Selaam, selam. Selaam. İyiyim ben mutluyum gibi. Biraz boynum tutuk, o geçer umarım. Sen nasılsın? Geçmiş olsun sınavların bitmiş, güzel sonuçlar alırsın inşaallah. :) Herkese iyi akşamlaar, hayırlı iftarlar!
  22. Çok istersen görersin bence. :P Deniz güzel ama -beni geç tüm arkadaşlarımın da söylediği gibi- Antalya'da daha güzel. :D Ben yaşlı biriyim çok yaşlı, idare et. :D Ben en son skypeta toplamıştım. İçlerinden birinin biri discord hesabı yok. Canım biricik hayat mücadelesinde kaybolmuş arkadaşlarımın muhtemelen discordtan haberleri bile yok.. Skype yetiyor şimdilik bize. :D Ya İstanbuldayken özellikle gidip göremesen de yoldayken illa görüyorsun denizi bak ben kaç km öteden görebildim anca. Denizin yakını direk sahil her yer burda... Ve yasak.... Azıcık ruslara falan benzeyeydim nolurdu.... Kafamı vermem gereken çook şey var, zaman bulmaya çalışıyorum. :D Ben de dışarıyı çok özledim cidden.. Teşekkürler, teşekkürler. :D Günaydııın, mükemmel bir gün diliyorum herkese.
  23. Arkadaşlarımı toparlayıp tüm haberlerde güncele gelmem lazım benim de bak.. Hala yapamadım. Benim için yoğun bir gündü ama şimdi çay içiyorum, aldı yorgunluğumu mutluyum. Bugün bayağı uzaktan da olsa denizi gördüm, o da bir iyi geldi. Turist değilim diye sahile de inemedim işte aslında kötü bir gün. Cidden dengeler iyice şaştı. İlkbahar ve sonbahar yavaş yavaş aradan çekiliyor. En sevdiğim mevsimler yani.. Benim de geçer ya muhtemelen çok ayakta kaldığımdan oldu. Dışarıdaki işleri halledip geldim üstüne bir de yemek falan derken. Dinlenmeye fırsat bulamadım. Anca şimdi. Ben deniz kenarına inemediğim için üzgünüm.. Ben evin işçisiyim zaten artık normal geliyor bunlar. Ah ah.. İyi günündesin demeek. Ben deniz kenarına insem daha mutlu olacaktım ama.. Aklıma geldikçe sinirleniyorum.
  24. Ben biraz sinirleniyorum sanırım. :D Umarım ilaç çaresi olur. Bundan sonrası için inşaallah diyelim. :D Şu yeni ilacın prospektüsünü okuyayım hazır aklıma gelmişken. İyi akşamlar Capriciğiiim. Yani sanırım gece oldu. 9'u geçtiğine göre, neyse. :D Sıcak hava biraz fazla sıcak geldi ya bugün dışarı çıkmam gerekiyordu.. Alnımda boncuk boncuk terler... Hiç hoş değildi, bunlar için daha erken ya.. Bahar havalarını neden atladık Allah'ım, neden? Günüm güzeldi, bayağı aktiftim ama biraz belim ağrıyor gibi çok yürüdüğümden olsa gerek. Alışkın değilim. :) Allah kabul etsin. Hahahah. Herkese iyi geceleeerr. Nasılsınız iyisinizdir inşaallah?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.