Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

87
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

syncdes kullanıcısının paylaşımları

1. Hıı bizde de mantar var, teyzeciğim köyden mantar göndermiş. Öyle güzel kokuyor ki. Bir iş yapmadığımı nerden çıkardın, ders çalışıyorum ben. Dert ortağım. :D Ya ders çalışıyorum aaaa işsiz değilim. :D Fırının yakında olması eziyet olabiliyor cidden biz de yakın oturmuştuk bir kere.. Sabah ezanı vakti gelen hamur kokusu falan da başka oluyordu. :D Mutfaktan gelen mantar kokusu benim midemi de kıvrıştırıyor.... Neyse yine de canımız ailelerimiz diyelim. :D
  2. syncdes

Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?

Natsume & Nyanko Sensei
  3. Erkencisiniz demek ki. Bizimkiler bugün biz yapacağız dediler ama böyle olunca da mutfaktan gelen kokulara dayanamıyorum. Kendim yaparken etkilemiyor, şimdi neden böyle oldu.. Benimkiler çalışsalar da karışırlar yani kesinlikle. :D
  4. Selamlar, teşekkür ederim. Senin de bayramın kutlu olsun. :D iyiyim ben genel olarak, yani evdeki iftar menüsü tartışmalarının arasında kalmamı saymazsak. :/ Aynen inşallah bakalım. :D Akraba çıkmayız çıkmayız benim vizyonlu akrabam yok. :D Antalya'ya göç diye bir forum göçü tarihe geçeriz. :)
  5. Bu kitap mevzusunu da ileride konuşulacaklar listesine ekleyelim. Ramazan'dan sonra daha rahat bir plan oluşturabiliriz. Milli bayramları azıcık da olsa hissedebiliyoruz en azından, geçen sene de yapmışlardı. covidli bayramlar.. O zaman benim lay lay lay ile senin lay lay lay aynı muhtemelen eğer kepez belediyesi sınırlarındaysan sen de. :D Cidden bence forumca Antalyalı'yız olmayanlar da olsun lütfen. :D Selamlar!!
  6. Bu üzücü bir durum, umarım herkes kitapların değerini anlar.. Bunu La Liga'ya ilet lütfen. Utan La Liga. Yatmadan okuyamıyorum ben ya sabah kalktığımda kahvaltı sonrası kahve eşliğinde.. Güzel hayallerim var ama önce canım Ramazan bitsin. Kitap okuyunca uyuyakalmamam lazım. :D İnşaallah. Az önce belediyenin orkestrası büyük bir konvoyla geçti. Lay lay lay lay lay lay lay lay Lara lay lay, lara lay lay Lara lay lay lay lay lay lay lay lay lay diyerek. :D Açıldı uykum.
  7. Evet aynen, olabildiğince yer edindirmek lazım. Salonlara aynalı dolaplar, yok fincan, tabak dolapları koyasıya kitaplık koymak lazım yani ileride evim olur ise öyle yapacağım. Bizim evde de her odada vardır kitaplık da.. Çok arkadaşımın evine gittim ya da tanıdığımın evine işte, nadirdir herhangi bir odada kitaplık gördüğüm. Çok üzüyor bu beni. Nedense aklıma geldi.. 3-2 olduğunda yatmıştım. Barça ben yattıktan sonra 2 gol daha atmış .5-2 bitmiş maç ya keşke daha erken olabilseydi, izler idim gönül rahatlığıyla. İnşaallah ya şu sınav haftam geçsin bir kitaba başlayacağım. Bir önceki bittiğinde başlamamıştım. Günaydıın, teşekkür ederim. İnşaallah sen de çok daha güzel bir gün geçirirsin. Ben çok uyuduğumdan sanırım gözlerim şişmiş biraz, açmakta zorlanıyorum. :D Herkese mükemmel bir gün diliyorum veeee 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nız kutlu olsun. Büyüklerin yaşı da önemli değil şahsen ben içimdeki çocuk adına üstüme alındım bugünkü tüm tebrikleri. :D
  8. syncdes

Merhabalar :)

Merhaba, hoş geldin Boran. Umarım burada istediğin gibi arkadaşlar edinip, çokça iyi vakit geçirirsin. İyi forumlar diliyorum.
  9. Hayatım o ara biraz fazla yoğundu, sonra başka sorunlar olunca o kaldı hatta biraz da kendime geldim diyelim eskisi kadar ağır değil. Aynen okulda ders dinleyemiyordum başım düşüyordu bir anda, kendi omzuma yaslanıp uyuyordum resmen, okul anılarına bakıyorum bazen derslerde gizlice çekilen fotoğraflarda sürekli uyuyormuşum.. Şimdi daha iyiyim. Teşekkür ederim. :) Ben de üniversite dönemimde uzaklaşmıştım kitaplardan.. Sonra yeniden döndüm ama yine de o tempomu yakalayamadım maalesef umarım sen aranı düzeltirsin yeniden. :) Kötü hiçbir yanı olmayan nadir şeylerden.. Teşekkür ederim de uyumaya gidemedim maalesef.. İşlerimi hallettim derken şu an maç izliyorum. :D İyi geceleer. Her zaman. :)
  10. Çok önemsememişti doktor bir sürü hap vermişti, kullanmamıştım çok fazla olduklarından dolayı. Öyle yaşayıp gidiyorum hala. Yanımda biri olmadan binmem otobüse o yüzden. :D Bir kere ayakta uyuyakalıp oturan bir adamın üstüne düşerken uyanmıştım. Adam bana yerini vermişti. :D Ayrıca durağı geç, şehirlerarası otobüste az kalsın kalıyordum ineceğim yerde muavin uyandırmasa. :D Bir de uçak kalkış için piste giderkenki 5 dkda da uyuyakalıp uçak kalkarken yanımdaki kadının korkup bacağıma bir şaplak atmasıyla uyanmıştım.. Onda korkmuştum da.
  11. Küçükken hep kitap okurken uyuyakalırdım ben. Çok fotoğrafım var hatta suratımda kitaplarla. Bir de en önemlisi kafayı boşaltmak işte. Öyle uyuyayım diye yatağa girince insanın aklına bir sürü mesele gelir muhtemelen, yani arkadaşlarımdan duyduklarım, beynini onlar doldurmadan sen doldur, denemişsindir belki de. Neyse önerilerim bu kadar. :D Gözlerim yarım açık mesela şu an ama yapmam gereken şeyler var onları yapıp yatağa girerim herhalde. Herkese bol bol derin uykular diliyorum. Allah rahatlık versin. Güzel, kaliteli, yorgunluk alan uykular inşaallah. :))
  12. İnşaallah inşaallah. Düğünde bile uyumuş biriyim ben o yüzden sessiz ortamda uyumam şakasız 15 sn sürüyor. :D Bu yüzden doktora gitmişliğim de var, her yerde uyuyakalıyordum bir ara. ?
  13. İyiyim 2 saat bir arkadaşımla telefonda sohbet ettik beynimin yarısı yok gibi hissediyorum ama modum da yüksek onunla konuştuğum için. :D Hizmetçi.. O günler çabuk gelsin zira benim üşengeçliğim hiçbir yere gitmiyor.. Bunlar zor işler. Genelde biri benim yanımda uyuyorsa ben de bir süre sonra ister istemez ona eşlik ediyorum. :D İyi geceler herkese, geceyi sonlandırmadan bir merhaba diyeyim dedim. Umarım iyi etmişimdir. ??
  14. Selam selam. :) Dışarı çıkmak istiyorum aslında bir yürüyüş yapmak için ama her taraf insan, hevesim kaçıyor.. Ders çalışıyorum şimdi de birazdan yemeği hazırlamaya gideceğim. Sen nasılsın Hawa? İyiyim ben de şükür, minik açlığım dışında ders çalışıyorum. Yıllardır ders çalışmaktan gına geldi ama çalışıyoruz yine bir şekilde. :) Sana da iyi forumlar.
  15. Selamlaar nasılsınız iyisinizdir inşaallah. Karnım gurulduyor benim ve yemeğe daha var. :/ @pegasusejderbize de yolla birer içli köfte.. Yemek yapmaya üşendim anlık.
  16. İnşaallah bakalım, bekleyip göreceğiz. :) E hadi o zaman bu bölümün biraz da olsun mutluluk içermesi temennisiyle. :D
  17. Ben hala forum ana sayfasına erişemiyorum. :/ Daha 12 olmadı ya günaydın bence. :D Güneşe çıkacağım biraz şimdi uykumu açmak için sonra bir bölüm anime izleyip motive olup, mushishiyle motive olmak da ne bileyim, ders çalışacağım.
  18. Sana daaa.:)
  19. Şimdi biraz ders notu tamamlayayım ama önce mushishi izleyeyim diyorum. Evet onu yapayım.
  20. Üstesinden gelmek bizim işimiz. Neleri halletmedik diye yakınasım geldi şu cümleden sonra ama yapmayacağım. :D
  21. Sayısallar bende de işte bu sosyolojide güvenemiyorum kendime. Hocanın gözüne girme işini hallettim ama en azından o önemliydi. Bugün yine saydı aklına yer eden biricik öğrencilerini birinci sırada kim vardı tahmin edebiliyorsundur. Aynen 15ten sonrası hele, su gibi akıp gidiyor.
  22. Aynen baksana ne zamandır çalışıyorum ama hiç çalışmamışım gibi de geliyor bir yandan sinir oluyorum kendime. Halledeceğiz artık. Ramazan bile 9 değil mi bugün dün başlamıştı daha.
  23. Ya bu sosyoloji hocası hep kendi düşüncelerinizi yazın, yorumlayın, kağıtları doldurun sınavda dedi de.. Hiç bana göre değil bakalım nasıl çıkacağım sınavdan. :D Haftaya benimkiler.. Pü..
  24. Hoca bize pek bakamıyordu zaten ikidebir kesilip duruyordu ders, başka bir bölümdeki sınıfının vizesi varmış da. O arada kaçtım buraya. Şimdi de bitti. Örnek ablayım. Aa.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.