Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

87
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

syncdes kullanıcısının paylaşımları

1. Teşekkür ediyorum. :) Günaydıııın, vesverimli ve bir o kadar da sizi gülümseten bir gün diliyorum hepinizee. Ders dinlerken yazıyorum şu an siz benim gibi yapmayın. :P
  2. Aynen bayağı belgeseller izledim kardeşimle de bu kadar yaralı olmalarının arkasında yatan nedenleri de gördükten yani daha da içine girdikten sonra bu kadar alınmalarına hak veriyor insan aslında, bazen çok alınıyorlarmış gibi geliyor ama işte. Her hareketimizi düşünmemiz gerekiyor hatta 2-3 kez düşünmemiz gerekiyor toplum içinde ilişkiler kurarken. Selamlaar. İyi akşamlaar.
  3. Bunu öğretmen olduğumda yeniden gündeme getirelim. :P Şaka maka baya kötü hocalardan konuştuk ama ben çok iyi öğretmenlere denk gelmiş bir öğrenciyim üniversiteye kadar nadir denk gelmişimdir kötü bir hocaya. Canım öğretmenlerimden biri kadar olabilsem yeter de artar. :D
  4. Ben öyle bir öğretmen olmayacağım. İyi bir öğretmen olacağım. :D Teşekkürleer inşaallah kolay gelir. :)
  5. Anlatmıştım sanki hocanın biri ben burada sana neden puan vermemişim acaba deyip, düzeltmeyip yine aynı puanı yazmıştı arkadaşım kağıdına bakmaya gittiğinde. O yüzden hocalara da puanlama sistemlerine de şaşırmıyorum hiç. :D Bizim tontiş de güzel kırardı puanı. Ama sağ olsun bir yanlışta tüm soruyu silenlerden olmadı kendisi hiç. :D Saçmalık cidden, bakalım nereye kadar böyle gidecek.. Kolay gelsin sana da çok.
  6. Pijama da sayılır. O da hatrı sayılır bir kıyafet. :D İyi yapmışsın. Çok dayı amca teyze olunca en azından bir ikisi iyi oluyor sanırım onun avantajı diyebiilriz. :D Ya... Slayt okumayı yine normalleştirdiler çoğunlukta olduklarından da bir de derste youtubedan ders anlatım videosu açıp yansıtanlar var. Büyük harflerle bağırasım geliyor.. Devre analizi beni çok zorlayan ama mükemmel tontiş 75 yaşında bir hocamdan aldığım bir dersti. Çok havalı giyinirdi, derli toplu. Bize siz diye hitap ederdi derslerde. Özledim o hocayı bak..
  7. Şimdi hatırladım da internetten bir elbise almıştım. Yalan olmasın şimdi almışım covid zamanı da. :D Ya denk geldiğinde alacaksın zaten öteki türlü alışveriş yapmak için yapıldığında hep parasal açıdan hem de beğendiğin kıyafete denk gelme açısından talihsizlikler yaşanabiliyor. :D Teyzeciklerim var sağ olsunlar, bizi de hatırlarlar. :) Badem bize de bir kere gelmişti afyondan ama bir kere. :D
  8. Ankara'da unutmuşsundur tabi. :D Bugün yok şükür nem. Bakalım ilerleyen günlerde bakacağız. En son ne zaman kendime kıyafet aldığımı hatırlamıyorum ya bir düşüneyim.. Covid yokken.. Köyünün olduğu şehirde yaşamanın güzel yanlarından birini geç de olsa yaşadık yani. :D Not et bence de güzel bir şey.
  9. Ben genelde aktarımları pcden hard diske yapıyorum ikisinde de 3.0 var çok şükür. O yüzden çok zaman almıyor. :) Geçmiş olsun sana yeniden.. Dün o iğrenç nemden vardı işte. :D Daha yaz ayları başlamada bir hatırlattı kendini. :( Teşekkürler teşekkürler. Artık almıyoruz ama her şey pahalı. :D Ceviz sağ olsun köyden geliyor.. Ama yani azıcık katılıyor yine zaten, yarım çay bardağı kadar ölçü verecek olursam.
  10. Bugün biraz esiyor da dün bayağı sıcaktı, nem vardı aslında daha çok. Aynen bir de o gerçek. Lisedeyken bir kız arkadaşıma sürekli erkek reyonundan alışveriş yapardık. :D Çünkü dediğim gibi erkek tişörtleri açık ara çok daha güzel, bir de bol oluyor kolları uzun oluyor rahat oluyor. :D Bir avokado yetiyor tabii orta boyu. Meze ya bir de yani diğer şeylerin yanında çok olmasına gerek yok zaten. Şey yapıyorum. Avokado yumuşayınca eziyorum, üstüne normalde 2 diş sarımsak eklerim de sahurda 1 küçük rendeledim, limon sıkıyorsun, tuz, pul biber, karabiber, biraz kekik, sonra dövülmüş ceviz. Yeme de yanında yat oluyor. :D
  11. O sağlam da işte hava ısındı onu rafa kaldırdım. Ve bu tişörtüm de mavi. :D Pull&Bear'da erkek reyonundan almıştım 15 tlye zamanında. :D Erkek tişörtleri çok daha güzel maalesef. Avokadoyu sık alırız biz ya kahvaltılık meze oluyor kendisinden güzel. Tok tutuyor falan. Sahurda bulaştırmışım işte şimdi fark ettim. Ha bir de burda avokado ucuz. Marketlerdeki gibi 12 lira falan değil. Tanesi 3 bilemedin 4 liraya geliyor.
  12. Aynen Pega Bey, lütfen dikkat edelim, önemli konular bunlar. :D Teşekkür ederiim. O nasıl bir video ki 6 saat sürüyor öyle.. Tişörtüme avokado bulaştırmışım ya en sevdiğim tişörtüm hem de, hava sıcakladı diye dün özene bezene dolaptan çıkarıp giymiş idim. Bu haksızlık. Sinirimi bozacak olayların bu kadar hızlı açığa çıkmasını beklemiyordum.
  13. Neyse hiç yoktan kendi kendimizi sinir etmeyelim zaten gün içinde bizi sinir edecek şeylerle karşılaşacağızdır muhtemelen, yine de karşılaşmamayı umalım. :D Şimdi biraz ders çalışmaya gideyim. Haftaya vize haftası yeeyy. Bitsin gitsin.
  14. Onlar en komikleri oluyor. sanki başka yerde yazmıyor onlar. Kendi öğrencinle paylaşmayacaksan ne yapacaksın, işimizi zorlaştırarak eline ne geçiyor yani. Bak sinirlendim.
  15. Direk insan diyeceğiz artık yoksa cidden herhangi bir insanı tasvir ederken bile düşüncelerin içinde kayboluyorum, bunu desem kötü mü olur alınır mı gibi. Lisede bir kızdan bahsederken mor gözlüklü demiştim ona bile alınmıştı mesela o kişi. :D Slaytı at kendin de yorulma biz de yorulmayalım denecek hocalar var da işte denmiyor. Ve evet senin için geç, ben minnaklara dedim.
  16. syncdes

Merhaba ben Kiyo

Merhaba Kiyo, hoş geldin. :) Umarım burada güzel vakit geçirirsin, iyi forumlar.
  17. Şey öğrendim. Siyahi denmesinden hoşlanmıyoruz herkesin bildiğinin aksine dedi bir kere hoca. Sİyahi kelimesi daha çok ötekileştirilmiş hissettiriyormuş. Hani aman dikkat edeyim de bana alınmasın düşüncesiyle söylenilmiş gibi geliyormuş. Zenci denmesi daha normal diyormuş. Çok da anlam veremedim ben şahsen ama öyle dedi yani bir kere. Baya komik şeylerden bahsediyorlar ama bilginin yanında hep bir tartışma konuları, sohbet şeklinde geçiyor dersleri. Üniversite için çalışan miniklere önerebileceğim bir üniversite. Kardeşim de her fırsatta öneriyor zaten. :)
  18. syncdes

Merhaba

Merhaba Mert, hoş geldin. Burada kafa dengin insanlar bulacağına eminim. Umarım bu süreç fazlasıyla hızlı olur. :) Futbol izlemek benim için de büyük bir zevk kaynağı. Özellikle bu sezon bir beşiktaşlı olarak çok daha zevkli. :D Neyse uzatmayayım sana bol eğlence ve iyi forumlar diliyorum.
  19. Şey daha iyi. Humanity diye bir dersi var işte zenciler, kölelik konulu. Onların yaşamları falan, sosyoloji tabanlı bir ders işte. Hoca zenci. Baya komik işliyor dersi ben de yanına oturuyorum görüntülü girmediği zamanlarda. :D İnşaallah ya.
  20. Merhaba Deniz hoş geldin. :) Umarım burada çokça eğlenir, güzel arkadaşlıklar kurarsın. İyi forumlar.
  21. Okulda seçmeli dil dersleri fazlaymış biraz, aslında çince alacaktı ama ders programına sadece ispanyolcanın saatlerini uydurabildiğinden onu aldı. Ama baya mutlu hatta bu ikinciispanyolca dersi, bunu da geçtikten sonra sertifika düzeyinde olacakmış. Hani seviyeydi tam hatırlamıyorum ama. Kadın da çok güzel konuşuyor hocaları, ispanyol. :D Uğrarım uğrarım. Sahurda ilacımı almayı unuttuğumdan uyandığımdan beri hapşırıyorum aslında kendimi toparlayamadım ben de hem kafa dağıtırım hem size günaydın derim diye erken geldim.
  22. Aynen kardeşim odadan kovdu, görüntülü girmesi gereken bir ispanyolca dersi var. ben de kendimi salonda bulunca pcmi açtım kimse de dolanmıyor daha ortalıkta. Derslere bakmadan bir uğrayayım dedim. :)
  23. Günaydıın günaydıın. Umarım herkes güzel bir sabaha uyanmıştır. Verimli, mutlu, sizi sürekli gülümseten bir salı günü diliyorum hepinize.
  24. İyiyim çok iyiyim hadi herkes benden daha iyi olsun. :D Şu an bir de en sevdiğim performanlardan biri çıktı youtube otomatik oynatmada. Size de atayım. Before Sunrise filmini bilirsiniz. Onun için yazılmış bir şarkı tamamen ingilizce zaten bir de Kevin'ımın karizmasıyla süslü. :P
  25. Teşekkür ederim. :) Sana da geçmiş olsun. ühü. İlacımı almış halim bu bir de ilacımı almasam ne halde olurdum acaba. :D İyi olun iyi. Ben dediğim gibi kapıyı pencereyi kapadıktan sonra iyi oldum. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.