Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

87
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

syncdes kullanıcısının paylaşımları

1. Merhaba Ahmet hoş geldin. Umarım burada iyi vakit geçirirsin. İyi forumlar ve sınavında başarılar.
  2. syncdes

Selam ben Yams ^^

Merhaba Yams. :D Umarım burada iyi vakit geçiriyorsundur ve geçirmeye devam edersin. İyi forumlar diliyorum.
  3. Ben de iyiyim sınavlar yaklaşıyor, ramazan bir yandan derken kendime vakit ayıramıyorum ama yine de iyiyim. :) Teşekkür ederim. Teşekkürler teşekkürler. Aynından sana da. :) Günaydıın, tünaydıın, merhaba, hoş geldiniz. Mesajını kaçırdığım varsa özür diliyorum. :) Bugün güne iyi başlamadım ama umarım geri kalanı iyi geçer. :D Havada toz bulutu var ve çılgın alerjim yüzünden nefes alamıyorum, hapşırıyorum vee istemsizce gözlerimden yaşlar akıyor. :'( Kapıyı pencereyi kapadım ders çalışıyorum şimdi. Umarım siz çok çok daha iyisinizdir. :D
  4. Beni unutmayın diye uğruyorum zaten. Dirildiğim günler gelecektir muhakkak. :D Hadi mutfaklara...
  5. Güzel geçiyor şükür. Yeterince ders çalıştığımı düşündüğüm bir anda kendime ödül verip 1 bölümcük anime izledim. Daha iyiym yani. Şimdi mutfağa geçeceğim iftar hazırlıklarına yardıma etmeye. İyi akşamlar Caprii! İyisin değil mi seni bayadır göremiyordum. Yoğunluğumdan... Bir ara uğruyordum. :/ Bugün pcyi sabahtan açıp uğramadığımdan söyleme gereği duydum herhalde. Mutfak beni bekliyor.. Dırırı... Sana da merhaba dünyalı. :D
  6. Merhaba merhaba derslerinizin hepsini anladığınız, sizi gülümseten bir gün devamı diliyorum. :D Sabah uğrayamadım, sorry. İyisinizdir inşaallah.
  7. syncdes

Selam Ben Berk :)

Merhaba Berk, hoş geldin. Umarım burada güzel arkadaşlıklar kurarsın. İyi forumlar diliyorum.
  8. Merhaba, hoş geldin Eren. Umarım burada güzel vakit geçirip kafana göre arkadaşlar edinirsin. İyi forumlar.
  9. syncdes

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Gekkan Shoujo Nozaki-kun. Normalde okulda geçen animeler tercihim değildir ama bu güzeldi. :)
  10. syncdes

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Nihayet Mushishi'ye başladığım gündür bugün. Ama sadece bir bölümcük izleyebildim..
  11. syncdes

İlk İzlediğiniz Anime?

Sailor Moon. Şimdi gidip bir videosunu izleyeyim. :D
  12. syncdes

Yeni Üye

Merhaba, hoş geldin Niron. :) Umarım burada iyi vakit geçirirsin. Benim de ilk animem Sailor Moon. En sevdiğim kategorisini bir türlü netleştiremiyorum ama Akagami no Shirayukihime'nin yeri biraz ayrı sanırım. İyi forumlar.
  13. Amin amin hepimize en güzelinden en verimlisinden bir cumartesi diliyorum. Gerçi tünaydın olmuş olabilir. Ders çalışmaya başladım bakınız hadi hepimiz ders çalışalım. :D
  14. İyi ol iyi, her şeye rağmen iyi olmaya çalışmak önemli. Bırakma. Garip bir caps sözü vardı aklıma gelmedi onu diyecektim. Yemek yapmaya geçtim o yüzden bu kadar ders yeter. :D
  15. Teşekkür ediyorum, karnımdaki gurultular da bana eşlik ediyor.. Selaam. Selam selam. :) İyiyim, birazcık acıktım. Birkaç gündür acıkmıyordum da sanırım bugün ders çalışırken beynim bolca glikoz kullandı. :D Selaam. İyiyiz geçinip gidiyoruz.. Sen de iyisindir umarım.
  16. onu da spoiler içine almalısın bak onu söylemeyi unutmuşum. :)
  17. hızlıresim ya da imgur gibi sitelere yükleyip onların forum seçeneğindeki linki buraya yapıştırmalısın. :) Nasılsın minnak?
  18. Selamlaaar herkese. Bu mesaj hala yaşadığımın, bir yerlerde nefes aldığımın kanıtıdır. :D Hayatım yoğunlaşmıştı zaten, ramazan ile ikiye katlandı. Ders çalışmak için pcyi açtığım zamanlarda size de uğrayıp aynı şu anki gibi selam veririm. :'( Ben yokken kendinize iyi bakın. Syn abla sizi seviyor.
  19. syncdes

Herkese selam umarım arkadaş olabiliriz

Hoş geldin Yusuf. İyi eğlenceler, iyi forumlar diliyorum.
  20. syncdes

Yahharoo :)

Merhaba, hoş geldin. Umarım burada güzel vakit geçirirsin. İyi forumlar.
  21. syncdes

Merhaba ben HokageGoku

Hoş geldiin! Gerçekte kaliteli bir başlangıç yapmışsın. Umarım burada kafana göre arkadaşlar edinirsin. Sana da hayırlı ramazanlar.
  22. syncdes

Cochise'den Selamlar

Hoş geldin! İyi bir karar vermişsin. Burada o dünyaya ait hissetmemek için bir sebep yok. :D İyi forumlar.
  23. syncdes

Amidamaru sahalara girdi.

Hoş geldin Fatih. Ben de bu dünyaya 2001-2002 gibi trtde ay savaşçısı izleyerek atılmıştım. Hala en sevdiklerimden biridir. :D Umarım devam edersin. İyi arkadaşlıklar kurman dileğiyle iyi forumlar.
  24. syncdes

Selam, Ben Tet

Yılda 1 yeniden izlediğim seridir kendisi beni mutlu etmekte üstüne yok. :) Umarım beğenmişsindir. SAO'a devam etmem için daha var maalesef bu aralar hiç zamanım yok..
  25. Merhaba Hamza. :) Selamın geç olsun güç olmasın. İyi forumlar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.