Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

87
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

syncdes kullanıcısının paylaşımları

1. syncdes

Selam, Ben Tet

Merhaba Tet, hoş geldin. :) SAO'ı bitirmem gerektiğini hatırladım yeniden. :D İyi forumlar diliyorum.
  2. Nope lazanya makarnası varmış evde lazanya yapacakmışım, yanına yoğurtlu bir salata yapacakmışım. Yayla çorbası elendi. :D
  3. İki günde bir yedik bir ara sıkıldık. :P Yayla mantıklı, dün de yeni yoğurt mayaladık bunu ev ahalisiyle paylaşayım. :D
  4. Çorba fix ramazan menümüz yanına da bir şey uydurmak lazım ama daha çorbaya da karar vermedik ona bir karar verelim önce... Evde genel olarak malzeme var ya pekin ördeği dışında. :D
  5. Çin mutfağı bizim damak tadımıza pek uymuyor biraz fazla yağlı geliyor bugün onu yapmayalım ilk günden. :D
  6. Selamlar ben ders çalışıyorum bir yandan da iftara ne yapsam diye düşünüyorum. Acaba ne yapsam.. Fikir vermek isteyen var mı? :D
  7. syncdes

Merhaba Ben NAİTRON

Hoş geldin! Umarım burada iyi arkadaşlar edinirsin. İyi forumlar.
  8. syncdes

Selam, yeni katıldım!

Merhaba Doğukan hoş geldin! Umarım burada iyi vakit geçirirsin, iyi forumlar!
  9. Merhaba Kuzey hoş geldin. Umarım burada iyi arkadaşlıklar kurarsın. İyi forumlar.
  10. Merhaba Umut hoş geldin. :D Buraya kısa sürede alışacağına eminim. İyi eğlenceler.
  11. syncdes

selam , yeni katıldımm

Merhaba Eren hoş geldin. 11 yıldır kpop ile içli dışlı biri olarak sana son zamanlardaki favorim, çok da bilinmeyen GIFT grubunun şarkılarını önermek istedim anlık. :) Animelere de devam et kesinlikle, gerçekten güzel bir ilgi alanı. İyi eğlenceler!!
  12. syncdes

selamlar ?

Merhaba Karahan hoş geldin. :) Anime izlemek için çok vakit bulamadığım bir dönemdeyim. Natsume Yuujinchou en sevdiğim animelerden biridir önerebilirim. Bir göz atarsın. İyi forumlar!
  13. syncdes

merhaba

Merhaba Buket, hoş geldin. Umarım iyi arkadaşlıklar edinirsin. İyi forumlar.
  14. syncdes

merhabalar :)

Merhaba Kübranur. 25 yaşında hiçbir şeye vakti olmayan biriyim. :D Ben de memnun oldum. İyi forumlar.
  15. syncdes

Merhaba

Merhaba Utku hoş geldin. :) Anime kıtlığı çekmek istiyorum ben de.. Plan to Watch listem aldı başını gidiyor ama zamanım yok.. Umarım arkadaş kıtlığını burada giderirsin. İyi forumlar!
  16. syncdes

Yeniyim(:

Merhaba Fatmagül hoş geldin. :) Bir sürü öneri almışsın ama Kamisama Hajimemashita, Akagami no Shirayukihime ve Noragami'ye de bakabilirsin. Benim ilk animelerimdendirler. İlk için arkadaşlarım önermişti bana da. :) İyi forumlar.
  17. syncdes

Merhabaa...

Hoş geldin Emin. Umarım burada çok iyi arkadaşlıklar kurarsın. İyi forumlar. :)
  18. syncdes

Selam ben joonocturne 

Hoş geldin! Anime izlemeye iyi ki karar vermişsin. Umarım burada iyi arkadaşlıklar da edinirsin. Joonie ile ise 2013te kısa süreli ilgilenmiştim, minicikken kendisi. :)
  19. syncdes

merhaba.

Hoş geldin ve merhaba Hira. :) Ben de 2017 açtığım hesabımı daha 1 ay önce aktif olarak kullanmaya başladım. :D Muhabbet mekanına uğrarsan görüşürüz.
  20. Merhaba Koray hoş geldin. Umarım burada iyi arkadaşlıklar kurarsın. :) Muhabbet mekanına gelirsen konuşabiliriz.
  21. syncdes

Merhaba, ben nanami :)

Merhaba Nanami!! Konu başlığını gördüğümde istemsizce gülümsedim çünkü benim de ilk izlediğim animelerden biri Kamisama Hajimemashita. :) Op'yi söylemeye başladım şu an hatta. :D Umarım çok güzel arkadaşlıklar kurarsın burada.
  22. Merhabalar merhabalar. Uzun zamandır buraya bakamıyorum yoğunluğumdan dolayı umarım hepiniz iyisinizdir. Tüm günaydınları için @pegasusejdere teşekkürü bir borç bilirim. :D Şimdi yeniden işlerime dönüyorum. Sağlıcakla kalın. :)
  23. syncdes

Merhaba animeye yeni başladım

Merhaba Sarp, hoş geldin. İyi bir seçim yapmışsın animelere başlamakla, umarım burada da iyi bir ortam oluşturursun. İyi forumlar dilerim. :)
  24. syncdes

selammlar

Merhaba Mehmet hoş geldin ben de 25 yaşındayım. Muhabbet mekanına uğrarsan sohbet ederiz. İyi forumlar diliyorum. :)
  25. The Villainess Lives Twice Positively Yours Virtues of the Villainess White Blood Give Me a Flower, and I’ll Give You All of Me A Bittersweet Couple Devil Number 4 - Final verdi biriciğim, yüreğim kanıyor hala. Medical Return - buna sevgim çok ayrıdır. Aşk biraz az Please Take Care of Me in This Life as Well ve A Good Day to be a Dog'a göre ama çok güzel.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.