Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

86
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne syncdes kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Benim normalim bu. :) 

@syncdes ve herkese günaydınnnn. Ben güne çok değişik başladım, değişik rüyalar gördüm, ( :D ) inşallah sizin gününüz enerjik ve güzel geçer. Çıkma yasağı var gerçi bugün, ben bir tarif yapmayı düşünüyorum bugün için, sizler de yapmak istediklerinizi en iyisiyle yaparsınız inşallah. :D 

Günaydın herkesee. Çok uyudum o yüzden hala uykuluyum ama bugün çoo~k işim var o yüzden koca kupa kahvemi aldım ve işlerimin başına geçtim. Size dinç günler diliyorum. :D 

Hayır olsun rüyaların da ben yine hatırlamıyorum hiçbir şey. Dümdüz uyuyorum ya da bir şeyler görüyorum ama hatırlanma değeri yok herhalde. :D 

2. pegasusejder, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya bazı hocaların öyle saçma sapan şeyleri oluyor, sanki kendisinin dersi en yüce dersmiş, başka yerden alınca kabul olmazmış gibi davranıyor. Keşke herkes diğer hocan gibi olsa. :/ Ülkede bir ego savaşı var ki bizler sürekli arada kalıyoruz. Neyse en azından diğer hocan durumu biraz kurtarmış. :D Sana da kimya dersi için kolaylıklar diliyorum.

Şarkıyı da dinleyince yazarım sana. :)

Hahaha bizim evde ekmekleri hep ben alıyorum. :D Neyse dolaşmışsın iyi yapmışsın. :D 

Olay bu;

İçeriği Görüntüle

4c94dcf3d9d967eb7ebe751e54e894ab.jpg

Kimya bana da sıkıcı geliyor ya, ben geçen dönem yükseltmeye almıştım Allah'ım... Ne hissettiğini biraz anlayabiliyorum, ben en azından kendi isteğimle giriştim buna seni zorla sokmuşlar bu derse. :/ Bir de bazı hocalar var sırf 2 evrak işiyle uğraşmayayım diye yapıyor bunu. Bir kere yaz okulundan ders alacağım, yönetmeliği falan okudum ücretlendirmeleri öğrendim işte normalde 200 civarı para çıkması gerekirken 400 civarı gözüküyor, gittim işte görevlilere sordum durumu adam bana şunu diyor "ÖSYM yönetmeliğinde deniyorki %100 ingilizce programlardan 2 katına kadar ücret alınabilir" abi diyorum bunu neden bizim yönetmeliğe yazmıyorsunuz, adamın dediği şu "Biz her şeyi buraya yazmak zorunda mıyız? Siz ÖSYM'nin yönetmeliğini de okumak zorundasınız, öğrencisiniz bunları takip edeceksiniz" falan filan. Dedim abi ben öğrenciysem sen de bundan görevli kişisin ben bunu okusam bile burada 2 katına kadar diyor 2 katı alınacak demiyor ben nereden bileceğim bizim okul 2 katı mı alacak normal mi alacak falan, adamla belli bir süre tartıştık sonra boş yere kendimi yorduğumu fark edince olayı kapatıp ayrıldım. 

Geçmişte ki yaşadığı problemlerin çözümü olarak aynı problemleri öğrenciye yaşatan bir sürü insan var... Kimse sistemi düzeltelim demiyor, zamanında ben darbe aldım siz de alacaksınız diyor.

Fizik be biyolojiyi çok severim ama kimya ile zaten hiç yıldızım barışmadı hala da barışmıyor. Bakacağız çaresine artık yapacak bir şey yok..

Öğrenci işleriyle en çok kavga edenlerden biri de benimdir ama hiçbir zaman işimi halledemedim hep sistem izin vermiyor deyip kapatıyorlar napalım git dillekçe ver diyorlar kaç tane dilekçe verdiğimi bilmiyorum hiçbirinden de sonuç çıkmadı çünkü öğrenci kim ki? Hepsi aynı hepsi.

3. Caprihorn, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim, burada da hava fena değil. Daha çıkamadım. :D

Ekmek almaya çıktım gönüllü olarak. :D Normalde hiç sevmem ekmek almaya gitmeyi ama kendime sebep buldum gibi oldu bir turladım geldim. Sıcacık hava ama esiyor. Çıkarsın umarım. :D

chiEFE06, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Bu ülkede öyle bir kısır döngü içindeyiz ki artık insanlar birbirine yardımcı olmak yerine köstek olmaya çalışıyor resmen. Kendilerine yapılanların intikamını alıyorlar sanki. Gerçekten çok kötü durumdayız. Toplumda da öyle bir yapı var. İnsanlar birbirlerini anlamaya çalışmak yerine birbirlerine görüşlerini kabul ettirmeye çalışıyor dayatmaya çalışıyor tabiri caizse. Çok garibiz. Bazen çok anlayışlıyız, yardımseveriz bazen de tam tersi birbirimizi çekiştiriyoruz..

Madem gördüğün dersi göreceksin eğlenmene bakmaya çalış. Ancak o şekilde çıkarsın işin içinden.

Kesinlikle öyle. Ki sen öğretmensin ben öğrenciyim. Özellikle bu ilişkide karşılaştığım çoğu hoca bu şekilde aman dersimden kimse geçemesin aman en zor soruyu ben sorayım öğrenciler en çok benim dersime çalışsınlar kafasında.

Ya resmen üçüncü kez oluyor bu. Lisede gördüm, ilk üniversitemde gördüm şimdi bir daha. Resmen elementler bileşikler çözeltiler yok homojen heterojen. Zaman kaybı bunlar sadece. 

4. Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Bende iyi gibiyim, dışarı çıkarım belki.

Burda da hava bayağı güzel ama biriktirdiğim için derslerime bugün bakmam lazım.. Eğer çıkarsan iyi gezmeler. Benim yerime de gez.:D

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Varsa bi videosu senin çocuğundan da dinlemek isteriz. :D 

Ben de video izliyordum ama videoyla olacak gibi değil, pdf'i aldım ondan çalışacağım. Ders çalışanlara kolay gelsin. :)

Ya beni bu dümdüz lise kimyası derslerinden nasıl muaf etmediler hala sinirleniyorum ya. Ben kimya aldım zaten üstüne bir de biyokimya aldım resmen denk kabul etmemiş hoca. Hayır farklı olsa gam yemeyeceğim. Beni çıldırtmak için ne varsa yapıyorlar sanki.. Mesela bak ne güzel bilişim hocası var kendi dersiyle alakası bile yok ama kredi/akts tutuyor diye beni bilişim dersinden muaf yapmış. Yazılım işte visual studio c# derslerimi kendi word excel dersi yerine saydırmış onu almadım mesela. Adam gibi adam. Demiş bu kız bunları yapıyorsa word excel de yapar. Okula gidince bir teşekkür edeceğim. :D Sana da kolay gelsin pegacım.

Unutmadan çocuğumun videosunu da ekleyeyim. Buyur. Sadece onu da çalmıyor bir sürü otantik müzik aletini birlikte çalabiliyor. 

5. pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese günaydınlarrr. :) Bugün güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle, hafta sonuna girmeye az kaldı ha gayret diyorum bugün için. :) Ders dinlemeyenlere de ders dinlemeleri dileğiyle. :D 

İçeriği Görüntüle

Günaydın günaydın bu müzik aletinin adını hatırlamıyorum ama cidden çok otantik bir sesi var be benim çocuklarımdan biri de bunu çalmasını biliyor. :D

Caprihorn, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın, nasılsınız?:cute1-onion-head-emoticon:

Günaydın Capriciim. İyiyim, ders çalışacağım şimdi umarım. Sen nasılsın?

chiEFE06, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hepinize günaydınlar bu arada..

Sana da günaydıın.

Ben de açtım ders notlarımı, kurdum ortamımı ona dalmadan bir foruma uğrayayım dedim.

6. satsuma, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabaa 11. sınıf tm öğrencisiyim işsiz kalacağımı bile bile üniversiteye hazırlanıyorum :')) 3 4 senedir anime izliyorum ama aklıma siteye kayıt olmak yeni geldi fndfjövbfkjvb heyecanlı hissediyorum garip geldi böyle kendimi tanıtmak. Hemen hemen her şeyi izlerim ama favorim shounenler, shoujo ve yaoi diye bütün türleri saymaya başlamadan bitiriyorum. Anime izleyen arkadaşım çok az :'( sohbet etmek isterseniz burdayımm.

Merhaba, hoş geldin. :) Şimdiden kötü düşünüp moralini bozmadan elinden geleni yapmanı öneririm. 

İyi ki buraya adım atmışsın, istediğin türden arkadaşları burada bulacağından eminim. Çokça kolay gelsin sana. Ümitsizliğe yer vermeden anı yaşamaya devam et. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

7. bthn_42, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Selam, ben Batu 17 yaşındayım, Konyada yaşıyorum. Uzun süredir animeleri türkanimeden izliyordum fakat kayıt olmak bir türlü aklıma gelmedi .d 

öhöm

Anime izlemeyi, kitap okumayı, müzik dinlemeyi severim. Bir fansubda çevirmenlik yapıyorum (biraz fazla acemiyim ama olsun .dd)

Umarım burada sizinle güzel arkadaşlıklar kurabiliriz...

Merhaba Batu hoş geldin. :) Umarım burada iyi anılar edinir, güzel arkadaşlıklar kurarsın. Muhabbet mekanına gelirsen daha çok konuşuruz. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

8. excalibur, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim ya vize dönemi başlıyoda ağırlaştırdılar konuları onlarla uğraşıyorum son senem inşallah kurtulucaz siz neler yapıyorsunuz :crying1-onion-head-emoticon:

Çokça başarılar diliyorum. Benim de başlamam lazım bir yandan.. Benim daha ilk senem aman Allahım bunu dedin bir miktar çok geldi seneler. İnşaallah hayırlısıyla mezun olursun. :D 

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha merak etme ya o kadar da yüklenmem sana. :)) 

Hee iyi bari. :D Hahaha sen de yörük kızıyım diye göğsünü kabartıyorsundur zaten. :D Ayy demek o bahsettiğin hoca bu. :D 

Ya zaten Antalyalıyım dedim işte ilçeyi sordu, onu söyledim. Hemen yükseldi adam. İşte benim yörüğüm falan. :D BenBen gülüyorum daha çok. :) O aynen.

Caprihorn, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Selam.:cute1-onion-head-emoticon:

Selam Capriciim. :hi-onion-head-emoticon:

Zorojuro, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Selam

Hai Zoro :blush-crazy-rabbit-emoticon:

9. pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Haha siz bu foruma ilk uğradığınız anda saçtığınız ışık sayesinde ben hemen hayranınız olmuştum. :) (Daha çok bug) :) 

Hahaha bug. :) 

Yer edinmek derken iyi manada mı kötü manada mı? :) Oooo kolay gelsin, ne ile alakalı belgesel?

Hahahaha benim de notlarım herkesteydi. :D 

Kendi hayranlıklarımla ilgilenip geçireceğim bir gün olacak gibi buraya daha fazla dayanamayabilirim. :D Error vereceğim yakında. :D

İyi manada iyi. İki tane belgesel var da kısalarmış sanırım biri alevi-bektaşi kültürü biri yörük kültürüyle alakalı. Hocam takıntılı bir yörük de. :D

Ucanbirkedi, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Meyve keserken oldu, teşekkürler.:relax2-onion-head-emoticon:

Sağol,ekran görüntüsü alıyorum.Not alan vardırda onlarla pek konuşmadığım için;sadece işim olduğu için onlarla konuşmak pek benlik değil.:sigh-onion-head-emoticon:

Doğru öyle bir seçenek de var değil mi? Bizimkiler sürekli konuşuyor ekran yansıtan çok çok nadir. Arkadaşların yok mu sınıfta? Not alıyorlardır illaki ama işte ekran görüntüsü alabiliyorsan sanırım gerek de kalmıyor.

ervbetlx, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

selam :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Selam. :)

10. excalibur, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar arkadaşlar öncelikle ismim onurhan 23 yaşındayım müzikle ilgileniyorum bi diğer ilgim japon kültürü yaklaşık bunun 13 senesinden fazlası animeyle geçti sanırım 9.sınıftayken türkanimeyle tanışmam  ama haksızlık etmişim kayıt olmadığımdan böyle bir radikal karar neden aldım bilmiyorum ama  uzun süre ardından aranıza bende katılmış olmak istedim teşekkür ederim şimdiden 100 ün üstünde anime bitirdim sadece bu kanal aracılığıyla  çevirmen arkadaşlara teşekkür ederim öncelikle. Her türlü  izlemediysem öneri anime veya manga tavsiyesi alabilirim özellikle bir tarzım yoktur hepsini seviyorum genelde şimdiden teşekkürler arkadaşlar 

Merhaba Onurhan. Ben müzikle hep ilgilenmek istemekle kaldım maalesef. İlgilenenleri her zaman desteklerim. :) Ayrıca öneri yapacak kadar hakim değilim ama eminim halihazırda bulunan listeler sana çokça yardımcı olacaktır. İzlenecekler listemi tamamladığımda ben senden öneri istemeye gelebilirim ama. :D Hoş geldin yeniden.

11. Urek, 15 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, ben Alp. Siteye uzun süredir üyeyim 10 yıldır da anime izliyorum. Baya bi seri izledim ama kenarda köşede kalmış, kesin izlemelisin dediğiniz serileri önermenizi isterim. Normalde inş mühendisiyim ama şu anda bi uygulamanın  webchatinde çalısıyorum. Sürünüyorum desem daha doğru olur. Tanıştığımıza sevindim.

.spacer.png

Merhaba Alp hoş geldin. Mühendis olup işini yapmayanlar olarak bir club açalım. :D Ben de biyomedikal mühendisiyim ama öğrencilikten devam ediyorum başka şeylerle. :) Sohbet mekanına bekleriz. 

12. pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha haklısın tabii, hem ben senin fanınsam, benim fanımda dolaylı yoldan senin fanın oluyor. :D 

Ooo hadi bakalım inşallah kolayca atlatırsın. Haha mottomuzu unutmayalım. :) 

Anlarsın anlarsın, senin gibi süper zeki bir insan niye anlamasın? :) Teşekkürler sana da. :)

Ooo fanclubıma katıldın demek, tebrikler. :D Bu mantık iyiymiş.

İnşaallah inşaallah. Umarım. :)

Bug bug. 

pambuk, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

ee nasılsınız bu arada

İyiyim ben dersten çıktım, hoca aklında yer edindiğimi söyledi. Haftaya kadar iki belgesel izlemem ve ders notlarımı düzenlemem lazım. Yoğun olacağım bakalım. :)

Luna6528, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim çok uykum var hühüh:yawn-onion-head-emoticon: 

Siz nasılsınız?

Geç mi uyudun? İyiyim çay içiyorum. :)

Ucanbirkedi, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim,parmağımı kestim:onionfacepalmplz:,derste yazı yazamamam dışında da sorunum yok,sen nasılsın?

Geçmiş olsun. Yok mu yardımsever ve güzel not alan birileri? Bulursun umarım. Ben notlarımı paylaşırdım hep sınıfla. :D

13. pegasusejder, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Lütfen, kendisi benim fanım olur... :D Profilini incele. :D 

Bu benim de minnağım olamayacağı anlamına gelmiyor. :)

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Başta @syncdes olmak üzere herkese günaydınnnn. :wow2-onion-head-emoticon: Enerjik, güzel ve mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle. :)) 

Günaydııın hocanın ders açmasını bekliyorum sonra dişçiye gideceğim. Yani umarım güzel bir gün olur. Herkes için. :D

Sosyoloji dersini anlarım umarım siz de bütün derslerinizi anlarsınız. Bol verimli bir gün diliyorum. :)

14. pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha senden gelecek hiçbir şey kötü olmaz ya, ondan geçmiş olsun demene gerek yok. :) 

Ayy teşekkür ederim. :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Hahaha ileriye yönelik çalışmalar yapıyorsun yani, hahaha yav başlamayı düşünüyorum inşallah. :D 

Rica ederim. :) 

Heee anladım, tamamdır verirsin bir ara tarifini, resmini de rica edebilir miyim senden? :D 

Bunu sonra tekrar söyle. :D

Bakarız bakarız. Örgü kanalı açayım ya da ben. :D

Fotoğrafını çektim de telefonum nerde hiç bilmiyorum ama atarım bir ara. Unutursam sen unutmazsın. :D

Caprihorn, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Ekmeksiz doyulmuyor ya. :D

Sanırım annem daha önceden fırında karnabahar yapmıştı, eğer doğru hatırlıyorsam gayet güzeldi.

Fırında karnabaharın değişik versiyonları var baya. Beşamel soslu yapıyorlar daha çok ama o ağır oluyor. :D

Eespembirmal, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam sanırım öğrendim. :D

Yaa nasıl sevimli. Ablana gel. :loveloveplz:

15. pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha bilmeden mayın tarlasına girdim herhalde. :D Neyse bakalım sen seviyorsan artık biz de seviyoruz. :D 

Tabii ki iyi ki varsın. :)) 

Hadi minnaklar gene iyisiniz Syn gibi müthiş bir abla geldi buraya. :D 

Daha eline almamışlar kısmını üstüme alınayım mı? :/

Sanki kötü bir şey yaptım. :D 

Geçmiş olsun diyeyim tekrar. :)

Sen de Pegacım sen de. 

Canım çocuklarım. ♥

Alın. okursun diye düşünmüştüm. Sen de onlardansın haliyle alınabilirsin. :)

Yok Allah razı olsun. :D

Caprihorn, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin abla. Ben pilav olmadan karnabar yiyemiyorum ya. :D

Teşekkürler. Ama ben sulu yemeğini yapmam bizde yenmez. :D Kendi tarifim var fırında.

pegasusejder, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben pilavsız yerim ama genelde suyuna ekmek falan banarım, öbür türlü doymam. :D 

Sulu yemek değil fırında değişik bir şey. Pasta gibi oluyor dilimleyip servis ediyorum. Doyarsın doyarsın bir ara vereyim tarifi dene. :D

16. pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Aynen öyle dersin veya bana bilmediğim bir şey söyle deyip terslersin. :D 

Gördüm. :) 

Hahaha iyi yapmışsın. :D 

Sen de olmasan ablasız kalacağız. :) 

Haha değil mi çok tatlı. :D 

Severim terslemeyi bunu da sen istedin hadi. :D

Ben iyi ki varım o zaman. :D

Minnaklarıma selamlar buradan. :)

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Bu arada @syncdes Sherlock hikayesini seversen Yuukoku no Moriarty animesine bakabilirsin. :)

izlenecekler listemde var inşaallah bir gün. :D

Ari01, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Uuu ellerine sağlık abla. :) Kendine mi örmüştün yoksa başka birine mi? Örgü örmek becerebilince bayağı zevkli. Babaannem ve onun arkadaşları bayağı örerlerdi. Onlardan görüp ben de denerdim, 4. yada 5. sınıf falandım sanırım o zamanlar babaannemlere kalmaya gidince 1 ay falan kaldığımız olurdu yazın, bir dener bir bırakırdım gibi ama her eve döndüğümde en azından ilmek atmayı becerir durumda olurdum.^^ Sonra unuturdum tabii, ta ki tekrar İzmir'e gidene kadar. Böyle bir döngü. :)                                                                                                                                                                                                                                         Şimdi iyi olmana sevindim. :) Ben de öyleyim nedense, yani su içmek genelde aklıma gelmiyor hatta bundan dolayı olan baş ağrılarını da genelde kanıksamıyorum işin garip yani. Bir de şey, suyun tatsız tadını sevmediğim için içesim gelmiyor. :onionfacepalmplz:Nasıl bir garipsem :D Tabii bu durumun böbreklere zararlı olduğunu bildiğim için karantinadan beri kendimi zorluyorum  1-1.5 litre içmek için. (beni bıraksanız günü 3 bardakla idare edebiliyordum önceden. ) Su gözümün önünde olunca illaha da içeceğim moduna giriyorum. :D :D İnsan gerçekten kendine geliyor su içince ya. :) Su dışında limonlu sodayı bayağı içiyorum, su içmekten daha çok hoşuma gidiyor nedense.^^ Bak şimdi canım yine çekti, içeyim bir tane daha.^^  Öyle bir dedikoduluk olay olmuyor bu günlerde. En son konuştuğumuz gibiyim, ders ders ders. :) :) :stress-onion-head-emoticon:

Babama örmüştüm Aricim. Kendime daha önce örmüştüm. Battaniye gibi bir yelek çok severim kendisini. Ama o dümdüz bir şeydi. Bu babama yaptığım biraz çetrefilli bir işti. Zorladı ama sonunda yaptım. :) Ya haha genelde ilk babaanne anneanneler gaza getirir aynen. Daha eline almamışlar var sen yine tecrübelisin. :) İleride hobi olarak falan yapabilrsin. Eğlenceli oluyor. Ben oyuncak falan da ördüm. :)

İyiyim iyiyim zaten Pega tepeme çöktü iyi ol mutlu ol diye ister istemez oldum. :D Ben suyun tadını severim biliyor musun? :D Değişik meyvelerle falan tatlandırıp içebilirsin. Bir arkadaşım limon koyardı hep.  Soda da güzeldir ama ben sadesini severim. :) 

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

Yani fena değildi gene. :D Senin nasıl geçti abla?

İyidir abi,, senden naber?

iyiydim ben Capricim hala iyiyim markete gittim geldim. Müzik dinleyerek birikmiş mesajlara cevap veriyorum. Birazdan karnabahar yapacağım fırında. ondan önce işlerimi hallediyorum. :)

17. pegasusejder, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha estağfurullah teşekkür edilecek bir şey yapmıyorum ki, mesela biri bana sarışınsın dese teşekkür etmem mi gerekiyor? Hayır, çünkü olan şeyi söylüyor, ben de işte olan şeyleri dile getiriyorum anca. :))

Ohoo bu laftan sonra umudum kalmadı. .)) 

Haha yok ya yani orada olsam falan cidden yardıma gelirdim, teyzeden de kötü bir şey olarak bahsetmiyorum ki. :D Zaten istemesem hiç gitmezdim. :D 

Hahaha günün sonunda yine bizleri düşünen Syn ablaya selam olsun. :) Yalnız perde deyince aklıma geldi yakında bizde başlarız...

Syn seninle ben buralara kavuracağız belli, sonunda benim gibi birisi geldiği için mutluyum. :D Artık minnaklar için hem bir abi hem bir abla var burada. Hazır olun minnaklar. :yesss-crazy-rabbit-emoticon: Senin nelerin varmış onu özelden konuşalım. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Tamam diyeyim bundan sonra o zaman. :D

Attım. :)

Böyle diyeceğini biliyordum ama nedense silmedim yazdığımı. :D

Gönüllerin ablası Syn burada. Herkese selam. :D

Minnaklar çok tatlı oldu amanın. :D Kavuralım bakalım inşaallah. :) 

18. Gorkito, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

ben gidiyorum, 2 hafta sonra görüşmek üzere :bye1-onion-head-emoticon:

Görüşürüüz. Kendine iyi bak. 

pegasusejder, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha aynen olan olmuş, seni de böyle seviyoruz. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Ben bekliyorum daha sonra bulamadım diye bahane söyleme. :D 

Geçmiş olsun, orada olsam hizmetinize hazırım biliyorsun. :/ Bir ara cidden eski kaldığımız yerde bi teyze bana perdelerini astırırdı. :D 

Senin mutsuz olduğun bir dünyada biz nasıl mutlu olalım? :)) 

Ya benim hayatım sana teşekkür etmekle geçiyormuş gibi hissediyorum. Yine teşekkürler. :D

Elbet bir gün. :D

Yardım edemeyeceksin belli söylemesi rahat. :D Sonra benden de bu teyze gibi bahsedersin :D

Hahahahah. Al güldüm mutluyum, hadi mutlu olalım. :D

Hawa, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende iyiyim dersteydim derste hiç bir şey yapamıyorum :D moladayım bende,dersler bitince arkadaşlarımla oyun oynucaz :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

Motivasyonu bulmuşsun ama dersi de ihmal etmemek lazım. Benim gibi olmayın. :D

19. pegasusejder, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha sen deki sorunu ayrı tutuyorum. :D 

Tamam tamam unutursan hatırlatırım. :D Alarm işini ben de denemedim hiç, senin maydanoz olayı gibi oldu. :D Ben daha çok göz önünde yazı bulundurma yapıyorum. :D 

Hahaha keyifli seyirler. :) 

Olsun artık olan oldu. :D

Bulayım hazır o fotodan bahsetmişken de nerde acaba..

İzleyememem peki? Annem sırayla tüm perdeleri astırıyor. Ah...

Herkes iyidir umarım yani ben temizlik yapıyorum bir yandan da mutlu değilim. :D Umarım siz mutlusundur. :D

20. Gorkito, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

merhaba demeye geldim :hi-onion-head-emoticon:

Merhabalar. 

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha evet kesin uyursun. :D Hahahaha hocayı niye bozuyorsunuz yav? :D Ben de Harry Potter'ın son filminde uyuya kalmıştım herkes ona şaşırır. :D 

İyi çok şükür geçmiş, geçmiş olsun. :) Evet ya susuzluk da baş ağrıtıyor bayağı. Bizim aile aslında su içer ama ben de bi sıkıntı var. :D Bazen su dibimde olsa bile hiç susuzluk hissetmediğim için unutuyorum içmeyi. :)) Yani ben böyle unutmalı durumlarda kağıda kocamanca unuttuğum şeyi yazıp gözümün önünde bir yere asıyorum, veya telefondan alarm falan. 

Haha merak etmeyin efenim artık hissedeceksiniz. :D 

Aynen ya İsmail abi cidden ayrı bir renk katıyor diziye. :) 

Sorun bende ya benimle dalga geçerlerken hocaya da biraz ayıp olmuş olabilr. :D

Biz bir kere stajda muhasebeci abiye not hazırlamıştık. Bulursam atarım. o geldi aklıma. :D alarm sinirimi bozuyor ikidebir ya..

Teşekkürler teşekkürler. :)

İsmail abinin dedelerinden bir video izleyeceğim. Canım çekti. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.