Jump to content

syts

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

syts üyemizin başarıları

1. syts

Akai Anime Blog

Uzun süredir buraya uğramamışım. Bir güncelleme yapayım :) Shigatsu wa Kimi no Uso Kiseiju: Sei no Kakuritsu Tokyo Ghoul √A Death Parade Yıllık: 2014 Anime Sıralaması Sezonluk: Yaz 2015: İlk İzlenimler veya İlk Yarı İzlenimleri
  2. syts

Akai Anime Blog

Evet, buraya bir güncelleme eklemem iyi olur :) Akame ga Kill Psycho-Pass 2 Shingeki no Bahamut: Genesis Ayrıca, Kış sezonu için biraz geç gelen ilk izlenimlerim. Kış 2015: İlk İzlenimler Ekstra olarak Kış: 2015 İlk İzlenimler Part 2: -Aptal "Echhi-Fantasy" Light Novel Uyarlamaları
  3. syts

Akai Anime Blog

Genellikle o tarz incelemeler yapıyorum zaten. Mesela yaz sezonunda ilk izlenimimi yazdığım 13 seriden, izlemeye devam edip bitirdiğim 7 seri için de genel değerlendirme yazısı yazdım. İlk-izlenim yazılarını 3 ayda bir kere yapıyorum sadece :D
  4. syts

Akai Anime Blog

Teşekkür ederim :)
  5. Öncelikle Merhaba, Yaklaşık bir sene önce açtığım blogumu sizlerle de paylaşmak istedim. Genellikle sezonluk(yeni bitmiş) animelerin detayına çok girmeden kısa incelemelerini yapıyorum. Onun dışında da her sezon yeni başlayan seriler için ilk izlenimler yazıları ve sezonluk/yıllık genel sıralamalar gibi yazılar da yayınlıyorum. Okumak isteyen herkesi beklerim :) http://akanoanime.blogspot.com.tr/
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.