Jump to content

LieWish

Üyeler
  • İçerik sayısı

115
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

LieWish kullanıcısının paylaşımları

1. okurken ben yoruldum ya :D hoş geldin. kuralları okumayı unutma. türkanime sohbet kısmında da görüşürüz umarım :D
  2. LieWish

Merhaba :)

hoş geldin :D üzülme bizim bir arkadaşın adı da Enis Erem'di. herkes Enes Eren diyordu o daha kötü :D Rise Against?! yalnız değilmişim. Favori şarkın hangisi?
  3. LieWish

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Seirei Tsukai no Blade Dance
  4. LieWish

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

konusuna(konunun yaratıcılığına desek daha doğru olur), karakterlere ve mümkünse karakterlerin gelişimine(güç olarak değil. duygusal anlamda. karakter animenin başında odun sonunda da odun olmasın hani.), çizimlerine. türünü hissettirebilme konusunda bir şey diyemicem ama bana (benim görüşümdeki) joukamachi no dandelion'u betimledin :D
  5. LieWish

Şimdiye Kadar Kaç Tane Anime İzlediniz?

60'ın üstüne çıkmamıştır. MyAnimeList hesabı açmadan önce izlediğim serilerin çoğunun ismini unuttuğum için ekleyemedim. izleyip beğenmediklerimi de oraya eklemedim, yarıda bıraktığımın da çoğunu eklemedim... hepsini saysak 100ü geçer aslında da onlar izlenmiş sayılmıyor :D
  6. LieWish

Kimi no na wa sonrası duygu patlaması

bana göre o animede hikayeye derinlik katsın diye yapılan şeyler mantık hataları oluşturmuştu ve animenin yarısını bu mantık hatalarının aslında hata olmadığı konusunda ipucu aramakla geçirmiştim. anime bu konuda çok az -neredeyse hiç bile diyebilirim- yardım ediyordu o yüzden bunları mantık hatası olarak düşünüp bırakmıştım. duygusal olarak çok da iz bırakmadı böyle olunca.
  7. LieWish

Bu Animeyi İzledin mi?

sadece ilk bölümünü :D baka test?
  8. LieWish

nana
  9. LieWish

Anime İstek ve Önerileri

başka sitelerde hala duruyor çevirisi. türkanimede yok ama.
  10. LieWish

Anime İstek ve Önerileri

Joukamachi no Dandelion (Castle Town Dandelion)
  11. LieWish

İlk İzlediğiniz Anime?

televizyonda yayınlananları saymazsak, küçükken büyük bir oyun manyağıydım ayda bir 1-2 tane oyun alıp bitiriyordum bir arkadaş da zamanında SAOyu gösterdi "sen oyunları çok seviyorsun knk al bak bunun ana konusu oyun" dedi onu izledim öyle yani :D daha sonra SnK gösterdi bunu izle çok güzel falan dedi bu olayın üstünden 5-6 yıl geçti hala izlemedim, pek öyle bir planım da yok
  12. LieWish

ushinawareta mirai wo motomete
  13. son 48 saatte son 3-4 yıldır hiçbir haftada izlemediğim kadar anime izlemişimdir. insan özlüyor be ağız tadıyla çerezlik serileri izlemeyi de:loveloveplz:

1. Perfectum

Perfectum

Fazla anime otaku usandırırmış efenim. Ben gerçi otaku sayılmam ama artık o liglerde değilim manga gibisi yok :)

2. LieWish

LieWish

hiç izlemediğim kadar izledim dediğim de 48 saatte 15 bölüm falan. çok gelmesin yani :D

14. LieWish

Rakudai Kishi no Cavalry
  15. LieWish

hep aynı animeler dönüyor ama başka isim bulmaya çalışalım :d Infinite Stratos
  16. LieWish

Türkçe Anlamından Animenin Adını Bulalım!

bende hala bozuk :( neyse napalım artık boşver
  17. LieWish

görünecek mi bilmiyorum ama şu da ss olsun. dikkatli bakarsan beyaz yazıyor. edit. gözükmemiş hizliresim'e yüklemem lazım anlaşılan... ve yaptım
  18. LieWish

yukarıdakini kopyala yapıştır yapmış olacaksın ki tarayıcıda beyaz renkte ve görünmüyor. haberin olsun.
  19. LieWish

hoshi wo ou kodomo mu? Cennet'in Kayıp Serveti
  20. LieWish

Fairy Tail'in yeni sezonu belli oldu

aynen öyle. ama ben yapımcıların artık eski serileri yavaş yavaş bırakmalarını ve yeni fikirlerle yeni konularla gelmesini istiyorum. sürekli aynı şeylerin ucunu değiştirip yeni seri diye koyuyorlar olmaz ki. "ana karakter farklı yere gidiyordu, artık onlar buraya geliyor!"(re:creators) "ana karakter başka dünyaya giderken yanında tanrıça götürüyor!"(konosuba) "bi askeri güçler başka dünyaya gitmemişlerdi, şimdi onlar da gitti!"(gate) "bu sefer başka dünya karakterleri dünya restoranına bir günlüğüne gelip aynı cümleleri kurarak bizi övüyorlar!"(isekai shokudou) nedir şu farklı dünyanın espirisi anlamıyorum ki. assassin's creed, call of duty gibi her yıl tıpkısının aynısı çıkan ubisoft oyunlarından farkı kalmadı bu konseptin. ama birden fazla çıkıyor.
  21. LieWish

nisekoi
  22. LieWish

ef: a tale of melodies
  23. LieWish

Ushinawareta Mirai wo Motomete
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.