Jump to content

LieWish

Üyeler
  • İçerik sayısı

115
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne LieWish kullanıcısının eklediği dosyalar

1. bana göre o animede hikayeye derinlik katsın diye yapılan şeyler mantık hataları oluşturmuştu ve animenin yarısını bu mantık hatalarının aslında hata olmadığı konusunda ipucu aramakla geçirmiştim. anime bu konuda çok az -neredeyse hiç bile diyebilirim- yardım ediyordu o yüzden bunları mantık hatası olarak düşünüp bırakmıştım. duygusal olarak çok da iz bırakmadı böyle olunca.

2. Kamelotwalker, 5 saat önce yazdı:

Böyle bir konunun açılması iyi olmuş. Ancak çevirisi yarım bırakılan, sitede çevirisi bulunmayan ya da hatalı olarak çevirilen serilerin isimlerini yazmanızı rica ediyorum arkadaşlardan. 

Konu ve ilginz için teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim 

Sakigake!! Otokojuku -

İçeriği Görüntüle

Air Master -

İçeriği Görüntüle

Examurai Sengoku -

İçeriği Görüntüle

Not: Çevirisini beklediğim 3 seri. Yarım kalan serileri de kontrol edip eklemeye çalışacağım. 

Joukamachi no Dandelion (Castle Town Dandelion)

3. televizyonda yayınlananları saymazsak, küçükken büyük bir oyun manyağıydım ayda bir 1-2 tane oyun alıp bitiriyordum bir arkadaş da zamanında SAOyu gösterdi "sen oyunları çok seviyorsun knk al bak bunun ana konusu oyun" dedi onu izledim öyle yani :D daha sonra SnK gösterdi bunu izle çok güzel falan dedi bu olayın üstünden 5-6 yıl geçti hala izlemedim, pek öyle bir planım da yok

4. alwayshungryy13, 1 dakika önce yazdı:

Gözükmediğini bilmediğim için yazımda bir problem arıyordum 

Yanlış anladığımı zannettim ama doğru anlamışım fakat gözükmüyormuş

Tamam

Spoiler

YNV9oZ.png

görünecek mi bilmiyorum ama şu da ss olsun. dikkatli bakarsan beyaz yazıyor.
    edit. gözükmemiş hizliresim'e yüklemem lazım anlaşılan... ve yaptım

5. Never4Ever, 18 saat önce yazdı:

Fan servis gücü bu olsa gerek, yoksa Katekyo Hitman Reborn, Bleach, Kenichi gibi animelerin de devamı olurdu başka bir ihtimal gelmiyor aklıma...

aynen öyle. ama ben yapımcıların artık eski serileri yavaş yavaş bırakmalarını ve yeni fikirlerle yeni konularla gelmesini istiyorum. sürekli aynı şeylerin ucunu değiştirip yeni seri diye koyuyorlar olmaz ki. "ana karakter farklı yere gidiyordu, artık onlar buraya geliyor!"(re:creators) "ana karakter başka dünyaya giderken yanında tanrıça götürüyor!"(konosuba) "bi askeri güçler başka dünyaya gitmemişlerdi, şimdi onlar da gitti!"(gate) "bu sefer başka dünya karakterleri dünya restoranına bir günlüğüne gelip aynı cümleleri kurarak bizi övüyorlar!"(isekai shokudou)
    nedir şu farklı dünyanın espirisi anlamıyorum ki. assassin's creed, call of duty gibi her yıl tıpkısının aynısı çıkan ubisoft oyunlarından farkı kalmadı bu konseptin. ama birden fazla çıkıyor.:fuck_that_bitch_yao_pff_low:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.