Jump to content

LieWish

Üyeler
  • İçerik sayısı

115
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne LieWish kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Nyazomi-, 3 dakika önce yazdı:

Aomine Daiki~

Hmm...

Mayushi ( Steins ; Gate ) vs. Kurisu  (Steins ; Gate)

neyine göre? anlamadım. kurisu dicem ben, Mayushi tatlı falan ama çok saf geliyor...

Hiyori Kazane (Sora no Otoshimono) mu yoksa Naruto mu daha yıkıcı bir güce sahip? (Hiyori'nin kim olduğunu bilen bile bulabilir miyim ki? :confused-milk-bottle-emoticon:)

2. Mileydi, 01.07.2017 - 10:58 yazdı:

Lise de 0,50 ile başlayıp giderek yükselen bir grafik izledim çok istikrarlıyım bu konuda :big-eye-onion-head-emoticon: 30 undan sonra göz numarası büyümez demişlerdi ama benim 2 derece birden yükseldi ve yükselmeye devam ediyor demek ki biyolojik yaşım hala kendini bulamamış 20 lerin de sanıyor:happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:Ama bu sadece gözler için geçerli diğer her yer gayet yaşının üstünde :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

ablamın göz numarası 4,50. duyan kör zannediyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

3. Sanırım bu aslında bir soru olduğu için burayı kullanmalıyım. pek kullanılan bir yer değilmiş.
    Her neyse, sorum garip olsa da başlıktaki gibi şu, "Nasıl Anime İzleyebiliyorsunuz?" site, internet falan sormuyorum. Ben aslında yaklaşık 3 yıldır seri bitiremeyen bir insanım. artık 20 dakikacık bölümler bile artık izlemesi zor geliyor. yaptığınız bir şey var mı izleyebilmek için? ya da bunu daha önce yaşamış çözmüş olan?

4. k83nao, 14 saat önce yazdı:

ecci - harem ve mecha zaten genelde ecchi ve harem olan yerde mecha oluyor. en azından bana öyleleri denk geliiyor hep. Neyse bu benim genellemem .

eski animelerin mechalarında genelde yoktu diye hatırlıyorum
    -------------------------------
    benim sevmediklerim listesi baya uzun :D

Spoiler

mecha
    yaoi
    yuri
    shoujo-ai
    shounen-ai
    shounen
    korku
    tarihi
    spor
    yemek
    müzik
    dram
    seinen
    son ikisi az olsa bile

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.