Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Toprakezgi kullanıcısının paylaşımları

1. Sen öyle hissedeceksen yazma tabi, ama benlik bir sıkıntı yok. :D @pegasusejder adlı şahıstan alışkınım. :D
  2. Nerden gördün hemen ya :D Yok bozmadı ya fark edemedim sadece askjdbşkajsd Ne ara girmişim dedim hatta alsdknalsd İyiyim, birileriyle sesli konuşuyoruz. :D Sen nasılsın?
  3. Eh bir oğlak olarak dikkatimi çekti, yapacak bir şey yok. Keşke o nicki ben alsaymışım. :D Güzel nick. Cidden bilmiyorum neden kız sandığımı. Öyle bi hissiyat uyandırmışsın bende. :(
  4. Ben imzaları gizlemişim herhalde. Görmüyorum hiç ne olduğunu. Ben de Bleach özlemi içindeyim. Bitireli 8 seneden fazla olmuş. Fazla ara vermişim. asndasd Bu arada ben seni kız sanıyordum... Oğlak burcu musun peki? aşksjdbşakjsd
  5. Evet.
  6. Gerçekten mi? Bunu yapar mısın benim için?? Tamam hadi abla de üfff. Bebik.
  7. Bu çocuk bana niye abla demeye başladı ya. Dayak mı istiyosun sen bakiim? Tamam ablayız da, yüzüme vurmasan olmuyo mu? :D Tamam hadi en çok sen ponçiksin, sarı unicorn.
  8. Unutmuşum... aşsjdbşkajbsşdkj Yiaaa. Ponçik misiniz acabaa? Gomenne :((( Selamlar, derslerim başlamış. Hayat kötü ilerlemeye başladı.
  9. Ahh bu girişe cevap vermesem olmazdı. İyiyim ben sen nasılsın Burun? :D
  10. Sky diye bir oyun, telefondan oynuyorum. :D Ya evdeki pcde olmuyor. Sıkıntı var. Eren'inkinden girmem laızm ona da bir ay var rahat. :D
  11. Ya oyun oynuyorum şu an, ondan dolayı. :D Yoksa ne zaman istersenetiketle. Zaten sadece bildirimlere bakabiliyorum. Yaşlanmışım. Takip edemiyorum. asjdşkajsbd iskndialks Sen çok fena bi insansın.
  12. Aa neden öyle dedin ki :(
  13. Belki de... Üzerinde bi düşün bakalım küçük tek boynuz
  14. Birden geçmişe dönüp Bleach openingleri dinlemeye başladım. O andan beri keyfim yerinde. :D
  15. Çok iyiyim bugün nedense. :D Sen nasılsın? Pega'dan alışkınım biraz. :D
  16. Teşekkür ederiim. Hep birlikte inşallah. Sen bana abla diyen arkadaş mısın?
  17. Ya ben bildirim yoksa çıkıyorum direkt be pega, sınav haftam aiksjdşakjsd
  18. ? Evet, sistem çökünce sınav ertelendi ama gerginliği yetti. :D Senin nasıl gidiyo peki? edit: vaktim yok ki :( vizeler bitsin katılırım. :D
  19. Mutlu oldum. :D Siz aranıza almasanız böyle olmazdı tabi, bu sizin de sıcakkanlı olduğunuzu gösteriyor. :D Ölüyorum uykusuzluktan.
  20. Bana Ezgi dedi, karı koca olduk ama savaş oynadık. :D İksir içip süper kahraman olduk; hızlı koşma görünmezlik, kollardan atılan lazer vs İlginç bi evcilikti asşdnaşkjsd Bu arada sıcakkanlı bulmana sevindim. :D
  21. Bi saat önce aliyle evcilik oynuyodum. Valla girmedim ya allah allah. ama pc mi açıktı acaba? :D
  22. Ne zaman gelmişim be, şimdi geldim. Nabeyy? :D
  23. Karışık ya günleri. :D Sağol cınım. :D
  24. Ciddiyim be. :D Benim de vizeler var. Allah kolaylık versin kardeş. :(
  25. Oyun bağımlısı oldum. Ders aralarında oyuna sardım da, gelemiyorum hiç be. :D ama şimdi senin için girdim, selam vereyim demiştim etiketlemişsin beni. :D Naber? Edit: Profile müzik ekleyebiliyor muyuz hala? Eskiden öyle bi şey vardı. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.