Jump to content

Degurechaff

Üyeler
  • İçerik sayısı

74
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Degurechaff kullanıcısının paylaşımları

1. Degurechaff

sözde ecchiler hakkında

Türk Anime üzerindeki hiçbir anime hentai kategorisinde değildir. En fazla ecchi olabilir. Bu da zaten yasal bir kategori. Hentai işin içine tam cinselliğin girdiği üst değil alt cinsel organların göründüğü animeler için geçerli. Zaten böyle animeleri paylaşan siteler türkiyeden engellenirler. Echhi kategorisiyle ilgili bir sıkıntı düşünüyorsanız izlemeyebilirsiniz. Türk Anime sizlere farklı çevirmen gruplarını ve izleme seçeneklerini sunar. Bunlardan birini seçip izleyebilirsiniz. Ancak sansür istemiyorsanız ve sizi rahatsız ediyorsa ecchi seriler için BD yi seçmeniz gerekir. Ek olarak ecchi kategorisindeki tüm animelere ilgili üye ilk defa siteye giriyorsa ben bu animeyi izlemek istiyorum diye onay metnini unutmayın. Biz sizleri cinsellik değil çıplaklık konusunda uyarıyoruz :) İzleyip izlememek size kalmış. Kesmeye gelirsek. Biz Türk Anime olarak animelerden kesim işlemleri yapmıyoruz ilgili sahneleri. Yabancı televizyonlarda yayınlandığı şekilde veriyoruz. Türk Anime hiçbir zaman hentai paylaşmayacaktır. Saygılarımızla,
  2. Captchayı doldurmuyor olabilirsiniz. Ya da reklam engelleyiciniz post atmanızı engelliyor devredışı bırakıp deneyin. Olmazsa tarayıcı önbelleğini temizleyip tekrar giriş yapmayı deneyin.
  3. Başarılar diliyorum :)
  4. Degurechaff

siyah modun geliştirilmesi

Merhabalar, ilgili alan ana sitede stabil olsada forum için olmadı. Sizler için yeni dark tema düzenledim. Aşağıdaki resimdeki gibi sitenin en altından görünümden seçerek aktif edebilirsiniz. Temayla ilgili önerileriniz olursa özelden iletebilirsiniz. Yardımcı olacağım. Saygılarımla,
  5. Degurechaff

anime altyazısı

Nyaa.si horriblesubs gibi torrent kaynaklardan videolardan alınıyor. Türkçe altyazılar planetdp den indiriliyor genelde. Daha eski seriler için çeviren fansub sitesi ayaktaysa oradan olabilir veyahut türkçealtyazı gibi sitelerde varsa.
  6. Öncelikle öneriniz ve ilginiz için teşekkür ediyorum. İlk alındığında sorun çıkmıştı evet sonradan düzeltildi. Verileri myanimelistten alıyoruz aşağıdaki linkten nerden çektiğimizi görebilirsiniz. Myanimelist bize ay ve yıl olarak bilgi sağladığı için bu sayfada böyle duruyor. https://myanimelist.net/topanime.php?type=upcoming Alttaki resimde bir animeye girdiğinizde de tam tarih verilmiyor yine ay ve yıl şeklinde. Firmalar bize ve diğer anime kaynaklarına tam gün sağlamıyor ocakta çıkacak temmuzda çıkacak gibi bilgi verdiği için bunu size sunamıyoruz.. Birkaç animede tam tarih verilmiş görünüyor ancak genel olarak tüm animelerde bu bilgi olmadığı için hatasız bir sistem uğraştıracaktır. Yine de ilerleyen zamanda bunu tekrar ele almaya çalışacağız. Şuan siz değerli üyelerimize yeni playerı sorunsuz şekilde sunmak ve her geçen gün yeni özellikleri size getirmek için çabalıyoruz :) Anlayışınız için teşekkür ediyorum.
  7. Degurechaff

Girdi Defteri Eklenmesi

Merhabalar ana yöneticiye bildirdim değerlendirecek duruma göre işlem yapacak :) Saygılarımla,
  8. Degurechaff

Girdi Defteri Eklenmesi

Bu yapılabilir evet. Herkese oraya yazma konusunda ayrıca yetkilendirme yapılması gerekir ancak olabilir. Ana Yöneticimizle konuyu yarın görüşeyim. Onun dönüşüne göre konuyu cevaplarım olumlu olumsuz ya da görürse o direk cevaplar :) Ama çok ümit vermim :) Saygılarımla,
  9. Degurechaff

Girdi Defteri Eklenmesi

Merhabalar öneriniz için teşekkür ederiz, Entry log ne yazık ki pek mümkün görünmüyor bir kerede 100lerce bölüm yüklediğimiz oluyor ve bu hem görüntü kirliliğine sebep olur diğer bir sebep ise : Herhangi bir yazılımcı veya webmaster şansını zorlayıp belki bir gün sitede bir açık bulursa entrlog üzerinden güncellenen tüm animelere yazılımından gidip güncel linkleri alıp yine yazılımı yardımıyla sitesine aktarma imkanı var. Bu sebeplerden ötürü pek uygun değil. Yine de öneriniz için teşekkür ediyorum. Saygılarımla,
  10. Degurechaff

Adminlerden istek

Ana Yöneticimiz Mal Puanına göre sıralama eklemiştir. Saygılarımızla,
  11. Fotoğraf yükleme limiti ana yöneticinin onayıyla 200kb ' a yükseltilmiştir. Saygılarımızla,
  12. veya direk türkanimeden izleyebilir ve idm yardımıyla indirebilirsiniz :)
  13. Degurechaff

TAÇE 2020 Yaz Projeleri

Elinize sağlık kolay gelsin
  14. Degurechaff

Ana yöneticimizi bilgilendirdim müsait olduğu ilerleyen günlerde düzeltilince geri dönüş sağlarım.
  15. Degurechaff

Discorddan bana ulaşın daha hızlı bir çözüm sağlamaya çalışalım. Problemi görerek anlamak daha iyi olur. !-Degurechaff-!#6567 ark ekleyin veya özelden kendi discord nickinizi atın yardımcı olayım.
  16. Sorun dün ana yönetici tarafından çözüldü lütfen kontrol edin.
  17. Merhabalar, yaşadığın problem için üzgünüm. Modemini kapat bir süre bekle (10 saniye) tekrar açarak ip adresinin değişmesini sağla Yukardaki işlemden sonra tarayıcı gizli sekme açarak siteye giriş dene bot doğrulaması isterse cloudflare yap ve bir animede dene Sorunun bu çözümlere rağmen devam ediyorsa discord üzerinden bana ulaş teamviewer yoluyla sana yardımcı olayım. Veya ekran açarsın ben anlatırım sen yaparsın. Saygılarımla, Nyaa.si gibi sitelerden animenin torrent halini indirip direk içinden alabilirsiniz. Veya planetdp sitesinden ing altyazılarını bulabilirsiniz animelerin. Saygılarımla, Merhabalar aşağıdaki resimlerdeki talimatları uygulayın. resim 1- Profilime tıkladığınızda bu şekilde görünecek adınızın altındaki kullanıcı adınızın yazısına tıklayın. Resim 2 - url kısmının değiştiğini göreceksiniz. Kullanıcı adınızın yazdığı yere aramak istediğiniz kullanıcı adını yazın arkadaşınız vb. Artık o kişinin sayfasını görürsünüz. Saygılarımla,
  18. Sorun ana yöneticimiz tarafından düzeltildi dün Saygılarımla,
  19. Degurechaff

Öneri!!

Rabb.it yeni adıyla kast sitesini bunun için kullanabilirsiniz. Yabancıların genelde kullandığı bir sistem diye biliyorum. Tarayıcı veriyor partinize tarayıcı üstünden istediğiniz siteye girer istediğinizi yaparsınız. Donma vs de olmaz videolarda :) https://kast.gg/download-r.html eski sitesi : Rabb.it zaten yazınca kasta yönlendirecek. Open web tıklayın parti kurun arkadaşınızı davet edin ilk arkadşaınız katıldığında 2 kişi veya daha üst sayıya ulaştığınızda tarayıcınız önünüze gelir. Türkanime içine birlikte izleme sistemi geleceğini düşünmüyorum. Saygılarımla,
  20. Degurechaff

Merhabalar öncelikle öneriniz için teşekkür ediyoruz. F5 atınca 1 saniyeliğine normale dönme hatası ilk zamanlardaydı gizli sekmeden siteyi açıp tekrar deneyin sorun devam etmiyorsa tarayıcı geçmişinizi temizleyin. Gece modunun amacı gözü daha az yormak olduğu için, açık beyaz rengini kullansaydık daha göze batardı diye düşünüyorum. Emojilerin arkası beyaz demişsiniz ancak neresi tam anlayamadım aşağıdaki fotoğraflarda görüldüğü bölümlerde bir beyazlık göremedim ben. Tam olarak nereyi kastediyorsunuz? resim 1 emojiler resim 2 butonlar resim 3 butonlar
  21. Degurechaff

İçeriklere atılan itibar

Ben beğenme ve beğenmemeyi yeterli bir ifade olarak düşünüyorum :) Kullanıcıların önerilerine önem veriyoruz. Ancak kızgın emote sayısının çok olması aşağıdakilere sebep olabilir : Animeyi izleyenlerin bırakmasına (Herkes bu animeye artık sinir olmaya başladı en iyisi burada bırakayım) O bölüm hakkında önyargılı davranmasına (bu bölümde kesin çok sinir bozucu şeyler var haftayı beklim, ikisini bir izlerim gibi :) ) Animeyi izleyeceklerin önyargılı yaklaşmasına (kızgın emojisi çok, kesin fitil eden bir anime izlemim daha iyi mantığı) sebeplerinden ötürü ben pek yakın bakmıyorum. Tabi ki ana yöneticimizin isteğine kalmış :) Öneriniz için teşekkürler. Yeni önerilerinizde görüşmek üzere :) Saygılarımla,
  22. Degurechaff

Üye girişi

değilmiş özel mesajı kontrol edin. bu gibi durumlar ilk olarak aşağıdakileri deneyin. 1- Farklı tarayıcıdan siteye giriş yapmak. 2- Modemini kapatıp açmak (IP bilgilerin değişmiş olacak) ardından tekrar giriş yapmak Saygılarımla,
  23. Degurechaff

Üye girişi

giriş yapamadınız profil urlsini atın ya da kullanıcı adınızı yazın
  24. Degurechaff

Adminlerden istek

Şimdi dizi sitelerinde trend listede baktığımda bende izleyecek düzgün birşey göremiyorum ama bu bana bağlı değil. Kullanıcıların yönlendirmesi. Şu hataya benziyor : Güzel bir animede biri birşeye sinir olmuştur. Sakın izlemeyin berbat diye yorum yapar veya benzeri animeyi kapatırsın her şeyi kaçırırsın. Şunuda unutmamak lazım : Sana göre güzel olmayabilir evet ama diğer kullanıcılar beğenmiş .Örneğin ben anime olarak romantizm, aşçılık veya gerçek hayat yansıtması diyim. O tarz animeleri sevmiyorum. Ama toplistte böyle animeler de var mı var :) Ne yazık ki tamamen sizin isteğinize göre liste oluşturulması pek mümkün değil. Ancak öneriler alınabilir. Mal da kendinize liste yapıp kullanabilirsiniz. Yeni çıkacak animeleri önceden bakıp bu güzelmiş izlim yapabilirsiniz. TOP liste girince sıkıntı çok Birde son olarak şu var. Adam 2005te bir anime izlemiştir. Alternatif daha iyi yoktur o an için of ne anime be! demiştir 10 puanı vermiştir. Diğer kullanıcılar da bunu yaptıysa sene 2077 de olsa :D çok daha iyi yapımlarda olsa artık o listten düşmez taaaki yeni kullanıcılar kötü oy verene kadar. Yöneticimizin bu aralar işleri çok yoğun ama ileteceğim. Uygun bulursa ekler Saygılarımla,
  25. Degurechaff

"Varsayılan" fansub

Merhabalar aşağıdaki durumlarda varsayılan fansub seçilir; * Çeviri sitemizde kayıtlı olan herhangi bir fansuba ait değilse, * Çeviri planetdp gibi altyazı sitelerinden alındıysa, * Çeviri yeni çevirmene , sitemizden çevirmen yetkisi talep etmemiş veya çevirmen yetkisi olup sunucuları olmadığı için kendi dışında bir uploader siteye yüklediğinde, Bu durumlarda Varsayılan Fansub seçilir, Varsayılan fansub seçilip aşağıdaki açıklama kısmında birden fazla çevirmen veya anonim çeviri görürseniz zaten anlaşılıyor ama anonim çeviridir. Altyazıyı sitelere atmış ama altyazı dosyasına ismini yazmamış gibi. Saygılarımla,
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.