Jump to content

LowesTime

Kayıtlı Üye
  • Content Count

49
  • Last visited

About LowesTime

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

325 profile views
  1. Aynen öyle de en en en belirgin olanı bence oydu. Aşırı göze batıyordu :D
  2. Fansub olayını arkadaş anlatmış zaten ya oralardan yapabilirsin veya internet download manager gibi bir indirme programını crack le beraber yüklersin. Video izlerken sağ üst kısmında indirme butonu çıkar. Bazı oynatıcılar farklı formatlarda indirmene müsade edecektir fakat sibnet odnoklassniki vb. oynatıcılar normal mp4 olarak indirmene müsade edecektir. Ts formatında indirten oynatıcılarda oluyor. Fakat ben ne kadar tek tek indiriyor olsam da genellikle bitmiş bir animeyi eğer ilk yazan arkadaşın dediği gibi fansub varsa fansub sitesinden toplu indirme yaparım. Megasync indirmen iyi olabilir
  3. Vay arkadaş 3 bölümde 1. yaptınız diyerek isyan ettim, şimdide fragman 1. geldi. Önceki isyanımı geri çekiyorum durum daha vahimmiş
  4. Tabii ki öyle. Belli bir miktar anime izleyen kişiler bir yerden sonra kendi kendine anime seçebilir istediği türü bulabilir hale geliyor zaten. Deneme yanılma yapıyoruz onda problem kalmıyor. Ama bu bizim için geçerli bir şey. Az anime izleyen veya yeni başlayan insanlar nasıl seçim yapacaklar. Doğal olarak sitedeki listeleri inceleyecekler. Listelerde sadece o animenin fanlarının vermiş olduğu full puanlardan ve tarafsız olmayan yorumlarıyla dolu. Benim düzenli anime izlemeye başlama şeklimde aynı şekilde oldu. Seçecek durumda olmadığım için iyilerini seçmek amacıyla popüler animelerde başta
  5. Sorun sadece ecchi ile ilgili değil ki. High School örneğini şuan listede olduğu için verdim. Dxd yi kötülemek için konuşmam bende tüm serilerini izledim zaten. Genel olarak isekai izleyicisi isekai geldiğinde, ecchi animeci ecchi geldiğinde, polisiyeci polisiye geldiğinde, komedi, yaşamsal kesit vs. tüm türlerde kişi beğendiğinde 10 puan vermesi gerekiyormuş gibi davranıyor. Beğendiyseniz beğendi butonu var ona basın geçin arkadaşlar. Puanlama beğendiğinizi göstermeniz için durmuyor orada. Benim listemde 8 üstü ecchi anime çok. Anime ecchi diye düşük olması gerekiyor diye birşey yok. Dengeyi
  6. Bu üyelerin düzelteceği bir şey zaten. Dediğim gibi bir kaç kişi dahi olsa yine iyidir. Eskisi kadar oy kullanan kalmadı zaten. Bende isekai severim ama isekai animeler o kadar benzerler ki, milletin 10 verdiğine ben 7-8 maksimum veriyorum çünkü onlar gibi anime çok var zaten. Tür olarak hep aynı tarz yapılıyor. Aralarından "Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu" veya "Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!" gibiler farklı şeyler yaparak sıyrılıyorlar işte. Ha yetkililer bir şey yapmaya kalksalar belki oy miktarı az olan animelerin etkisini azaltabilirler bilmiyorum neler yapılabilir. 120 kişi
  7. Turkanime.tv ailesi hepinize selamlar. Düzenli olarak siteyi kullandığım halde yorum veya forum işleriyle pek ilgilenmiyorum. Ama izlediklerimi işaretlemek ve puanlama yapabilmek adına üyelik açtım ve aktif bir şekilde bu özellikleri kullanıyorum. Sinirimi bozan bir husus var. Umarım turkanime.tv üyeleri bu konuyu okur ve mantıksız davrananlar biraz daha mantıklı davranmaya çalışırlar. Arkadaşlar şundan 1-2 sene öncesine kadar bir arkadaşım benden anime önerisi istediğinde ben, siteye girdiğinde popüler animeler listesindeki herhangi bir animeyi izleyebileceğini söyleyebiliyor
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.