Jump to content

uchiha_n

Üyeler
  • İçerik sayısı

938
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne uchiha_n kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ne demek :)

ben sana bitmiş bitmemiş diye ayırt etmeden sevdiğim birkaç mangayı sıralayayım

nana to kaoru - ecchi , s&m ilişkisi

nana to kaoru arashi - paralel seri

nozoki ana- bayağı bir ecchi yani boderline h :D yakında biter birkaç bölüm kaldı çevrilmeyen.

Brocon?! - erkek kardeş kompleksi olan kızlar :D

Chibi Vampire Karin

Sundome - 4 defa okudum düşün artık :D

2. Türkçe çevirisi var mı kanka ? :D Smut candır. <3

Bu arada bütün kelimeleri caps lock yazmak yasak. Bağırmak anlamına geldiği için. :D

yok Türkçe çevirisi.. ayrıca durmuştu İng. çevirisi yeniden başladı şu sıralar çok mutluyum :D smut değil bebeğim ecchi,mature bir de arada 7 yaş farkı var amanıınnn yeme de yanında yat :D

Ahh gerçekten çook teşekkürler :) İşime çok yaradı :) Sizler harikasınız <3

ne demeeeekk :D

3. Arkadaşlar herkese merhaba,

Olay basit, izlediğiniz anime de;

1-Altyazı da komik bir cümle varsa

2-Çevirmen komiklik yapmış ise

3-Yazım yanlışlarından doğan komik altyazılar var ise

4- ....

Maksat komik olsun, amacımız sadece gülmek. :)

Bunları burada, animenin ismini, ve varsa bölüm numarasını ve minik bir özetini, paylaşalım. Ne dersiniz?

İlk örnek benden:

Anime ismi : Kiss X Sis 2.Bölüm

Soldaki kız kardeş abisine atıştırmalık (çorba gibi bir şey) getiriyor. Abinin şükranını belirtmesi ise ...

Resmi ekleyen

izlediğimde ne kadar çok gülmüştüm :D Burdan da anlıyoruz ki çevirmenlik bir sanattır yaaa. ... hele de üstteki çevirmen notları falan dehşet oluyor ben de rast gelince hemen atayım buraya ;)
  4. Konuyu açan arkadaşa teşekkür ve tebrik ediyorum orjinal ve hoş bir konu olmuş :)

nazo no kanojo x = ünlü mü ünlü değil mi pek bilmiyorum ama çoğu insanın ''iğrenç'' diye nitelendirdiğini biliyorum.Oysaki aslında hiç de iğrenç olmayıp aksine çok ''saf'' bir aşk hikayesidir.Tavsiye ederim.

Bir ara shoujo anime arayıp duruyordum o kadar övülüp de beğenmediğim o kadar fazlaydı ki..Bu biraz da ''gerçekçi'' bir hikaye aramamdan kaynaklanıyor olsa idi..

kaichou wa maid sama, kimi ni todoke, special a, bokura ga ita falan hiç sevmemiştim..

ünlü olup da bayağı beğendiğim lovely complex vardı mesela..

sayanora zetsubou sensei=acayip ince bir anime..dehşettir tavsiye ederim.

yugioh duel monsters=herkes bilir bunu ama ben pek tutkunu olunduğunu düşünmüyorum oysaki benim en sevdiğim animedir.genellikle sadece ilk sezonuyla bilir aslında asıl macera ve kurgu ileriki sezonlarda kendini gösterecektir..

aklıma geldikçe devam ederim :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.