Jump to content

uchiha_n

Üyeler
  • İçerik sayısı

938
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne uchiha_n kullanıcısının eklediği dosyalar

1. türünü söylemen lazım arkadaşım -_- nasıl bir şey istiyorsun ona göre söyleyelim bir de şu çok önemli çevrilmiş olması şart mı İngilizce okuyabilir misin?? :)

bir de birde :D çevirisi devam ediyor olabilir mi yoksa bitmiş mi :D

2. İlk önce ne hediye alsak diye düşündük...Sonra da benim aklıma bir fikir geldi ve dedim ki bir şey alacak vaktimiz yok peki neden ona Hiji'yi hediye etmiyoruz??

Ayol Hiji bir utandı ki sormayın ho ho ho ... :D

Resmi ekleyen

Sonra düşündük Beth en çok ne sever...Hepimiz cevabı biliyorduk:KEDİ!!!

Resmi ekleyen

Sonra baktım ki Hiji'ye kostüm çok yakıştı ben de hemencecik Gintokime de bir kostüm aldım oyş :D

Romantik bir akşam için Hiji Beth'le dans etmeye de karar verdi ama bilmiyordu!!Sonra Gin-chanla prova yaptılar :P

Resmi ekleyen

Pastayı da ayarladık mı....

Resmi ekleyen

Bir tek geriye parti mekanı kalıyor onu da Shinsengumi ekibi fişek hızıyla halletti...

Resmi ekleyen

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SEVGİLİ BETH-CHAN!!!!!!!!

Resmi ekleyen

3. Biz de dedik Ne?!?! Beth-chan'ın doğum günü mü?!?!?!

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Ah nasıl böyle bir hata yapabilirsin.. Hiç yakıştıramadım sana Hiji dedim..Bak bize biz ne kadar iyi arkadaşlarız hiç mi hiç unutmayız böyle mühim tarihleri..

Resmi ekleyen

Sonra Hiji daha da üzüldü dayanamadım içim parçalandı..

Resmi ekleyen

Sonra hışımla atladım..Hiji sen hiç merak etme Beth-chan'a gelmiş geçmiş en iyi doğum gününü hazırlayacağız!!!!!

Hiji durdu ve sordu ama nasıl vaktimiz çok az...

Ben de bunun problem olmadığını Gintoki ile ona yardım edeceğimizi söyledim....

4. hitsu döversen döv bu bir türkanime geleneği doğum günlerinde biz böyle eğleniyoruz :D hem sana inoune yi getirince bir şey demiyordun :D

öhöm neyse ben olaya giriyorum :D

Ben Gintoki ile evde oturuyorum..Birden gözüm duvarıdaki takvime ilişti..Aman Tanrım o da ne?!?!?! 16 Mart 2013 bugün..

Su faturasının son günü!!!

Resmi ekleyen

Neyse ben faturayı yatırmaya çıktım Gintoki'yle.. Yolda tartışa tartışa gidiyoruz , suçu birbirimize atıyoruz falan... Hijikata ile karşılaştık..

Resmi ekleyen

Ay bunlar yine tartışmaya başlamaz mı?!?

Resmi ekleyen

Birden Hiji durgunlaştı anladım bunda bir şey olduğunu..

Resmi ekleyen

Sonra yatıştırdım bunları Hiji'ye sordum neyin var diye...

Demez mi Sevdiceğim Beth-chanımın doğum gününü bütün o shinsengumi işleri derken unuttum ne yapacağım bilemiyorum..

5. ay dayanamadım bugün ilk bölümlerini okudum manganın hem tazelemiş oldum iyi oldu ama sho çok şerefsiz nan.. çok üzüldüm kız için.. sonra animede bir gece ağlayıp durmuştu kyoko (atmıyorumdur inşallah :D ) o zaman çok üzülmüştüm.. ama anladım ki kyoko o kadar aşıktı ki sho'ya .. bence onunla mutlu olması sho'yu adam etmesi lazım.. ah mangakanın da bir fikrini öğrenebilsem acaba var mıdır röportajı fln..hmm araştırayım bakem B)

6. sho nun yaptigi o kadar pislikce ki anlatamam ki siz de biliyorsunuz ama bence sho bin pisman olsa da kyoko ile birlikte mutlu olsalar iste benim istedigim son olur ama oyle olacagini hiic sanmiyorum..

spoilerr

telefondan giriyorum buton yapamayagim manga spoilerrrr

kyokonun ilk opucugunu calisi harikaydi shonun hic unutamiyorum o sahneyi :D

bu arada benim sho da gozum yok bayanlar sizin olsun .. gintoki oyar valla :D

7. Gintoki'nin gözü Nurcan'dan başkasını görmez. -_- Senin için üzüldüm ne kadar uğraşırsan uğraş her şey boşuna olacak. :D

ay kanka cidden öyle.. :D shinsukeye sasukeye bile bakamıyorum nan :D ben sadık bir eşim plz .. -_-

Şaka yapıyorum zaten gintoki benim kardeşim gibidir bir kere :D Benim sevdiğim shotero ile kyohei zaten <3 :wub:

dünya ahiret bacımsın :lol: shotero'yu yanlış mı yazdın kimdir o bulamadım :P kyohei de iyiymiş sarı sarı :D nasıl animesi başlayayım mı?
  8. şu üstteki iki şahsiyet diyor ki gel bana uç..

gintoki de zaten pek bir mutlu..

kıskandın mı beni aa olmaz ki karıcığım böyle aa diyip kızdırmaya çalışıyor , eğleniyor beyfendi..

Resmi ekleyen

hele ki sabah sabah beni sinirlendirmeye çalışması yok mu..

Resmi ekleyen

beğendiniz mi yaptığınızı kızlar?? amaan neyse canım arada iyidir ilişkimize farklı renkler gelsin değil mi Resmi ekleyen

9. Maşallah tü tü tü tü nan bizim forumda da herkes ayrı bir güzel, ayrı bir yakışıklı. :o -_- İşte kimin forumu ya. B) Ben Beth-sama olduğuma göre, kölelerim de benim gibi olacaklar. :D Rüyamda sizi gördüm gençler. Ezgi, Seher, Nurcan, Taylan vs bizim takım işte. :lol: Hatta görmediklerimi bile gördüm. :ph34r:

aaa hayırdık İnşallah nasıl gördün bizi :ph34r:
  10. Anime gibi, ama karakterler yani başka günlük sahipleri var. Sen Mirai mi izliyorsun kız? :D

Ayrıca, SEN KİME PİSKO DİYORSUN BE! :angry:

Resmi ekleyen

yeni mi öğrendin?!?!?! çoook oldu izleyeli hem daha geçen seninle tartışıyorduk nasıl bittiğini vay hayırsız.... :P <_<

bu arada oyuncuların tipi iyi gibi gibi :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.