Jump to content

Weeaboosour

Üyeler
  • İçerik sayısı

47
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Weeaboosour reacted to senseecosplay in Kospiley-ül Kambak   
    Allahım ne var yoksa eklemiş! :D
    E hani Mad Hatter? *-* Bi de rica ederim aslan model! <3
  2. Beğen
    Weeaboosour got a reaction from alexandraxv11 in Kospiley-ül Kambak   
    Selamlar ve sevgiler sevgili Türk Anime takipçileri! Evet! Buraya da sıçradım sonunda! VURDU GOL OLDUA!
    Öhühüm neyse şimdi yaptığım kospileyleri tanıtmak istedim size ancak benim cosplay tarzım biraz farklı. Randomic cosplay adında, anime buluşmalarda insanların getirdiği aksesuarları kombine ederek yaptığım kreasyonumsu şeylerde var. Öhöhöm. Neyse başlayalım!
    Harlem Guy:

Alice in Wonderland - Mad Hatter Steampunk Version:

Ottoman Zombie:

Niatpac Nayn:

Shargamu no Madoushi:

Steampunk Guy:

Takeru Akanai (Project Zha):

Urahara Kisuke (MEGA FAIL!):

Hetalia Axis Powers - Turkey:

Megpoid Gumi - Matryoshka (Genderbender şeysi):

Öhm... Şimdilik elimdekiler bu kadar... Daha yeni cosplayler yaptıkça sizlere de sunacağım efendim n.n
    YARDIMLARINDAN ÖTÜRÜ SENSEE COSPLAY'E ÇOOOK TEŞEKKÜRLER!
  3. Beğen
    Weeaboosour got a reaction from Amygirl in Cep Telefonunuzda Melodi Olarak Ayarladığınız Anime Müzikleri   
    Bunu kullanıyorum şu anda ki gayet hoş jsfıopdsjs
  4. Beğen
    Weeaboosour got a reaction from theprnce in 5th TV Anime 5. TV Serisi Olacak Olan "Yu-Gi-Oh! ARC-V"in Bahar 2014'de Çıkacağı Belirlendi   
    5D's'ten sonra Yu-Gi-Oh! serisine olan ümidimi kaybettim ben...
  5. Beğen
    Weeaboosour reacted in 2014 Kış Sezonunda Yayınlanacak Animeler   
    YAW ARKADAŞ BİRİDE DEMİYOR Kİ NEDEN MONSTER RANCHER NEDEN ÇEVRİLMİYOR, MONSTER RANCHERİ NEDEN ÇEVİRMİYORSUNUZ DİYE...
  6. Beğen
    Weeaboosour got a reaction from senseecosplay in Kospiley-ül Kambak   
    Selamlar ve sevgiler sevgili Türk Anime takipçileri! Evet! Buraya da sıçradım sonunda! VURDU GOL OLDUA!
    Öhühüm neyse şimdi yaptığım kospileyleri tanıtmak istedim size ancak benim cosplay tarzım biraz farklı. Randomic cosplay adında, anime buluşmalarda insanların getirdiği aksesuarları kombine ederek yaptığım kreasyonumsu şeylerde var. Öhöhöm. Neyse başlayalım!
    Harlem Guy:

Alice in Wonderland - Mad Hatter Steampunk Version:

Ottoman Zombie:

Niatpac Nayn:

Shargamu no Madoushi:

Steampunk Guy:

Takeru Akanai (Project Zha):

Urahara Kisuke (MEGA FAIL!):

Hetalia Axis Powers - Turkey:

Megpoid Gumi - Matryoshka (Genderbender şeysi):

Öhm... Şimdilik elimdekiler bu kadar... Daha yeni cosplayler yaptıkça sizlere de sunacağım efendim n.n
    YARDIMLARINDAN ÖTÜRÜ SENSEE COSPLAY'E ÇOOOK TEŞEKKÜRLER!
  7. Beğen
    Weeaboosour reacted to Amygirl in Tite Kubo Almanya Yolcusu   
    Sanırım demek istediğin şey Facebook'ta bazı anime sayfaları Kubo Sensei'in Marmaris'te seminer verdiği hakkında yalan haberleri olsa gerek... Adam gelse İstanbul'a gelir Marmaris'e kim çağıracak :D :D
  8. Beğen
    Weeaboosour reacted to Toprakezgi in Bleach 17 Kasım'da TÜYAP Kitap Fuarı'nda !   
    Dün Bleach'in mangasının Türkçe'ye çevrileceğini duyurmuştuk. Ancak elimizde ne zaman satışa sunulacağı hakkında bir bilgi yoktu.
    Gerekli Şeyler, Bleach serisinin yayınına 17 Kasım İstanbul Tüyap Kitap Fuarı'nda en az iki cilt çıkacak şekilde başlayacaklarını bildirdi.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.