Jump to content

Namikaze_Minato

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Namikaze_Minato kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Evet evet doğru karakter. :D Çok teşekkür ederim, güzel olmuş. :love-you-crazy-rabbit-emoticon: Beğeneceğim tabi ya başka ne yapacaktım :P gerçekten beğendim.  :crying2-onion-head-emoticon:

Rica ederim :3 ilk kez istek üzerine çalışma yapıyorum o yüzden kısa bi kaynak taraması yapmaya başladım. Yeni brush texture vs bir iki güne yeni bir imzayla geri dönüş yapacağım :D (Böyle diyince bi havalı hissettim :D )

Edit: Geri döndümmm!!

dGRy-lr.jpg

Sahipsizdir. Hala istek almaya devam ediyorum :)

2. -Bunu kendi imzam yapabilir miyim acaba?

Düzenleme:Neyse cevap vermediğin için almış  bulundum imzayı kaldırmamı yada herhangi birşey eklememi istersen mesaj atabilirsin 

Düzenleme 2: Tekrar söylemek zorundayım cidden çok sevdim 

Bence yapabilirsin  :) Sorun yok 

Uzumaki Pikato  :D İyiymiş. Hepsi güzel de Jigglypuff neden Puff ayrı? Normalde bitişiktir.

Bilmiyorum açıkcası o sıralar doğru gibi gelmiş :D

Not: Flood için çok özür dilerim sonradan farkettim düzeltmeye çalıştım ama bir türlü beceremedim.

3. Merhabaa :) Ps ye başayalı kaç yıl olduğundan emin değilim. Aslında uzun bir aradan sonra tekrardan başladım :D Bunlar da çalışmalarımın bir kısmı. Yorumlarınızı bekliyorum :))

BKE6Jqr.png

oUjVcch.png

CUcMi_M.png

4I2GqES.jpg

2GlwCVL.png

1_8tidf.png

66T9do.jpg

ghZgroM.jpg

Fk_sAyp.jpg

KhSjTJ.jpg

Bunlar da daha yeni olan çalışmalarım

32wBAOh.png

Yazıda çok sorun yaşıyorum. Bi türlü yazı oturtamadım buna :(

Fjnk_ov.jpg

NAA5Edn.jpg

t7BDJw0.jpg

Bunu benim yaptığıma kimse inanmıyor o korkunç çalışmalardan sonra :D

RmptJem.jpg

Farklı versiyonları:

eOsvq3V.jpg

kOcl-jv.jpg

eVLJsdG.jpg

GhI7Oyk.jpg

hl6pDE.jpg

OCgZ-o.jpg

Versiyonları

E-VrjZ.jpg

lsO8zDu.jpg

aUD3AiB.jpg

Yorumlarınızı bekliyorum. :) Şimdilik istek alıyorum. 

post-5158-0-09173400-1451846355_thumb.jp

post-5158-0-05108800-1451846364_thumb.pn

post-5158-0-88415900-1451846374_thumb.pn

post-5158-0-93532400-1451846426_thumb.jp

4. Bence kekkei genkai olabilir çünkü naruto 4. hokagenin uçan yıldırım tanrısı tekniği var kushinanın çakra zincirleri var (mangadakii kyuubiyi tutmasını sağlayan zincirlerden söz ediyorum onlar çakradan oluşmuş zincirler kushinanın özel jutsusu)

5. Bence devam edecek daha narutonunn hokage olmasını göremedim narutonun hokage olmasından 3 gün filan öncesine zaman atlaması yaparlar sonra naruto hokage olur ve seri devam eder. (Naruto Hinatayla evlenmeden  bu anime bitmez!!!! Hem daha chunin olamadı daha çoook şey var naruto öyle hemen bitebilecek bi anime değil bence çünkü savaştan sonra  bitse akılda bir sürü soru işareti kalıcak mesela Gaara evlenicek mi? =D)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.