Jump to content

hinama

Kayıtlı Üye
  • Content Count

12
  • Last visited

• Days Won

1

hinama last won the day on June 2 2013

hinama had the most liked content!

1 Follower

About hinama

• Rank
    Level 1
  • Birthday June 20

İletişim Yöntemi

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

417 profile views
  1. tüm köy izledi çünkü naruto kimsenin gelmesini istemeyidodu bu yüzden kimse gelmedi ve naruto yere çivilenmiş sen ayakbağı oldu diyosun soruyorum kime ayakbağı oldu yerde çivilenmiş narutoya mı ve sakura orda neler oldunu biliyodu hinatanın naruto yu korumak için geldiğinden yaralandığına kadar çünkü yanında hyuga klanında biri vardı ve her kesin yanında katsyu vardı ve anlattı herkese evt belki mengada ikisinin arasında güç farkı var ama animede çok oldunu söyleyemem ama manga zaten animenin ilerisi de :D
  2. hinata kafayımı yemiş O.0 nautoya kafasını takmış mı tama belki narutoyu çok fazla düşüünüyo ama sana 166 bölümü tekrar izlemeni öneririm orda çocukluklarıyla ilgili sahneler var belki ondandır yani hinata küçüklüğünden beri naruto yu seviyo (daha doğrusu biliyo) ayrıca hinata önceden sürekli pes ettini sölüyo ama naruto sayesinde artık daha iyibir ninja oldum gibi bişeler anlatmak istiyo bence bu yüzden narutoya bir teşekkür borçlu aslında bu bakımdan hinata narutoyu korumak için paine kafa tuttu kahramanlık için değil ve her zaman yük olduğunu söleyemem bazı durumlarda ama her çıktığındad
  3. beni de eklersen çoook sevinirim :D
  4. naruto:sakura ve tenten sakura: ağlıyıp zırlıyo bir kerede güzel adam akkıllı bir şey yap zaten kendini bilmiş gibi davranması beni öldürüyor. <_< tenten: bir gün de bir işe yara yaaaaaaa :angry:
  5. naruto-hinata :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:
  6. sakura kadar gereksiz bir karakter görmedim <_<
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.