Jump to content

Szerzno

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Szerzno üyemizin başarıları

1. Szerzno

Aegisub yardım

Daha önce cevap yazmıştım belki geri dönmüşsündür diye gireyim dedim ama cevabım kaybolmuş...? garip Neyse Senin gösterdiğin titreme olaylarını daha önce hiç görmedim kaynağı belki birden fazla aynı yazıyı kaydırmaya çalışan satırdan dolayı olabilir satır sayısını 1'e indirmeyi deneyebilirsin. Veya sağ tarafta yazılan kodlardan olabilir ben genelde kod yazmadan araçları kullanarak yaptığım için çok bilmiyorum oradaki kodların hangi anlama geldiğini ama silip kendin yaparsan kodları daha düzgün olabileceğini düşünüyorum çünkü daha önce ben de yaşadım
  2. Szerzno

Aegisub yardım

1. ssdeki 1 numaralı tuş yazıyı istediğin yere yerleştirmeni sağlıyor 2. tuş ise onu yukarı aşağı doğru eğimli olarak çevirebilmeni sağlyıor 3. tuş ise seçili olan zaman aralığında en başta olan yerden videoda ikinci seçtiğin yere doğru haraket ettiriyor (altyazı kısmında oluşan komut kısmından en sondaki 2 sayıyı değiştirerek sayıyı ayarlayabilirsin) Not: 100=1 saniye Arkaplana yazmak için ise yazı stilini değiştirerek outline ve shadow kısmını büyüterek yazının gölgesiyle arkasının görünmesini engelleyebilirsin. İstediğin rengi seçmek için ise yine aynı yerden rengini ayarlarken damlatmalık kısmından aynı rengi seçip beyaz yerden tam pixeli seçebilirsin herhangi bir sorun olursa dc : szerzno#1451
  3. Alfabeyi sayılarla sıralayarak random number generatordan okunuşunu sevdiğim bir şey bulmaya çalıştım bir süre sonra böyle olmuyucak diyip güzel bir şeyin üzerinde biraz oynama yaptım ismimin anlamı ise daha yok
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.