Jump to content

Lynx

Üyeler
  • İçerik sayısı

2080
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Lynx kullanıcısının paylaşımları

1. Lynx

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Ahahah Gin-chan kıskanıyor zaten. :lol: Tekniğimiz yok diye Bando Namco bizden usandı, oyunumuzu yapamıyorlar diyor ashdajsfha alemsin hee. :D Olsun onlar bu halleriyle de döver merak etme sen. :lol: Ahh şu videoda herkes kapışıyor işte. :lol:
  2. Lynx

Niye. <_< Kilitlenmesine gerek yok kuso-gaki. Gayet iyi bence konuşulabilir bi konu. -_- Karşılaştırın nan. :lol:
  3. İşte karşıda konoyaro.. uzak.. mendokuse. Burda olsa gelirdim ama cidden kohai'min yanına gidip gururlandırırdım. -_- :lol:
  4. Lynx

Niye ya kapıştıklarını düşünün. :lol: Örneğin Son Goku vs Kurosaki. :D Son Goku alır bence. O zaman o güçlü. :lol: Bana sorarsanız Kagura hepsini alır ama bi şekilde askdjasf.
  5. Uzak teme. :hate-onion-head-emoticon: İstanbulda gidiş geliş çok mu kolay sanki. :lol:
  6. Lynx

Anime İstek ve Önerileri

Kanon. Air. :D
  7. Ahaha herkes bizim gibi 10 defa izler mi ki. :lol: Parodi şeyleri çok ya.. İlk izlenmemeli bence.
  8. İya Gintama olmaz yeni başlayan birine. Biraz bilgili olmalı bence..
  9. Ahaha neden ya Gin-chan da çok şey yaşamış. :lol: Vurdumduymazlığına bakmayın. :dying-onion-head-emoticon:
  10. Çok doğru dedin katılıyorum. Ama işte başlangıç yönünden bakıyoruz, kaç senedir anime izliyorsun, üç büyükleri izlemedin mi demiyoruz. :lol:
  11. Bence Naruto da Death Note da uygun değil ya. Death Note zaten biliyoruz. Ayrıca güzel de değil. Naruto ile başlayan da hem beğenmeyip animeden soğuyabilir hem de uzun ya sıkabilir. Daha kısa ve daha güzel animeler var. Kişinin zevkine göre de değişir ya bana kalırsa Clannad derim ama mesela arkadaşım vampir falan severdi, Vampire Knight ile başlattım çok memnun kalmıştı. Sonra Durarara falan izledi kendi kendine.. -_- Bana sorarsanız da.. :D Ben çok küçükken başladım animeye. PowerPuff Girls Z izlemiştim öylesine. Sonra anime olduğunu öğrenip araştırınca Shugo Chara izlemiştim. Öyle gitti yani. :lol:
  12. Lynx

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Günlük beğenme şeysi dolduğu için beğenemedim valla şuana kadarki en güzel yorumlardan. -_- Ben de erkek olsam Asuna, Nagisa derdim.. Kız olarak da dediğin bebeği beğendim Hijikata'ya benziyor kakkoiii. :bled1-onion-head-emoticon:
  13. Lynx

Oppailerin saçmalığı

Dağılın, söylenicek şey söylendi. Tamamen katılıyorum.
  14. Lynx

Aynen tatlı mı. :mellow: Tatlı diye mi evleniyorlar hem. :mellow: Normal seksi bir anime karakteri Rias. 1000 basan kız karakterler var bence. -_- Beti-sama dediiiiiğğğ. :bled1-onion-head-emoticon:
  15. Lynx

Anime İstek ve Önerileri

İya. Bakayım hemen. :cool-onion-head-emoticon: Arigatou.
  16. Lynx

Anime İstek ve Önerileri

Minna. Böyle Azumanga Daioh, Lucky Star gibi anime istiyorum. Bölüm sayısı önemli değil. Danshi Koukousei ya da Seitokai Yakuindomo izledim. Sket Dance, Gintama zaten saymıyorum. Evet önerilere açığım. :D Tamako Market, K-On, Working izledim. Ichigo Mashimaro, Minami-ke de izledim. Başka aklınıza gelen varsa söyleyiniz.
  17. Saru ippiki, kokoro wa samurai.

18. Lynx

Oppailerin saçmalığı

Ahahah ben seni varisim ilan ettim ödül almasan da olur. :lol: B) Bak bu sefer üşenmedim okudum ama. :D Napim ama konu dışı konuşuyorsunuz. :expulsion-onion-head-emoticon: Oppailere dönün. Okumadım tam ama. :lol:
  19. Lynx

Rias'ı neden seviyorsunuz ya bunca güzelim kız dururken illa o ecchi diye o. :frozen-onion-head-emoticon: Gençlik nereye gidiyor. :lol: Ne diyon sen. :lol:
  20. Yok sen ne dersen o adminim. :lol: Benzer konu var diyorsan vardır. -_- Dağılın temera. :bsod-onion-head-emoticon:
  21. Bende açılmıyor ojii-sama.
  22. Lynx

Oppailerin saçmalığı

Evet valla en kısa kim yazdıysa ben onla konuşuyorum ahaha. :lol: Azcık bizim gibi olun.. :cheer2-onion-head-emoticon: Üşengeç. :lol:
  23. Lynx

Küçükken Oynamayı En Sevdiğimiz Oyuncak

Benim de abim sağolsun çok silahım vardı asdjhasf. Çocuğun teki sıkmıştı da gözüme gelmişti hala korkuyorum boncuklusundan. Bizimki boncuksuzdu sıkıyordun duman çıkıyordu ucuncan. :lol: Evde abimle oynardık. Erkek çocuğu gibi yetiştirilmişim asdasfh. Eğlenceliydi ama yine olsa yine oynarım. :D
  24. Lynx

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Ookami-san. Eski izlediğim animelerin konularını unutuyorum biri yeni seriye başlamamı durdursun. Eskileri izlicem tekrar. :cheer2-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.