Jump to content

SnoW_DeaD

Üyeler
  • İçerik sayısı

418
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne SnoW_DeaD kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Resmi ekleyen

Taylaaaaann kanka buradan kutlamadım ben seninkiniiiğğ. :( :( Geçmiş de olsa doğum günün kutlu olsun kanka. Resmi ekleyen

Ehem şimdi sıra günün çocuğunda. :D

Çığlııııııııııııııkkk doğum günün kutlu olsun kankam. Seviyoz seni her ne kadar görüşemesek de.. <_< İnsan arada mesaj atar öküz. :angry: Dur ben bi mesaj atayım ya. Bir de bugün anamlar pcyi verirse size doğum günü hediyesi hazırlamak istiyom. :unsure: Ya bu mesaj da yine bi atarlı ergenden geldi. Olmadı bu ya. Taylan'a da böyle yaptım. :mellow: Ama şey ben sizi seviyorum gelin la buraya. Resmi ekleyen Yirim lan ben sizi sıpalar. :lol: İyi ki doğmuşsunuz. :D

Sorun yok
  2. Vermem Ezgiiii o bemim bitanem:D ehheehhehe

Ya yara izini kalin yapmamizin sebebi biraz su sacladim benim ne olursa olsun hemen yatiyor fön yaptim ama kapanir diye kalin yaptimki saclarin arasindan gorunsun saclarim inince dedigim gibi oldu bazi fotolarda cizgi olarak gorunuyor bazilari fail iz yok falan bile dedi :D sonra bu doner bicagiyla acilmis yaranin fotosunu gorunce sustular:D

Nese kontakt2 ye gidersem daha basarili bir iz olucak Ceyda Dogan yapicak :D

3. Evet arkadaşlar burda kendimin yaptığı Harry Potter Cosplayi fotoğraflarımı koyucam olumlu olumsuz mesaj neler eksikti onları yazarsanız sevinirim.

(Atkı neden yok Kravat neden farklı sorularını sorarsanızda şimdiden cevabını veriyim ne yazıkki çinden getirttim onları ve istanbula giriş tarihinde PTT grevine denk geldi bu yüzden bana yollanamadı daha yeni elime geçicek Kontakta 2.gün kullanmayı düşünüyorum.)

(Yara izi hakkında yorum almıyorum :P)

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Buda arkadaşlarımla çektiğim Harlem Shake Videosu :D

4. Evettt çok güzel 2 gündü gerçi benim için 1 günde bazı sebeplerden 2.güne katılmadım nese fotolarımı şimdi yüklüyorum bendekilerden pek bişey beklemeyin ama etkinlik sayfasında çok güzel fotoğraflar var.

Damga vuran karakterler Harry Potter(Ben).Melodiciğimizin yaptığı Panda Annie ve Katarina.Geçen yılın ve bu yılın birincisi Cantug Aragorn ile birinci oldu.Lotr ekibi.Slenderman Batu arkadaşım baya iyidi :D Haruhi crossplayde Burak abi tarafından çok güzel yapıldı :D ve daha sayamadığım bir sürü karakter :D

5. Ne yazikki buraya yuklemek cok zor oluyor dedigm gibi faceime ekleyip bakabilirsiniz.Baya guzel cosplaylef oluyor bizde de bende harry potter yapcaktim yapicamda ama kravat ve atki olmucak 1 ay onceden siparis verdim ama tam istanbula girdigi gun ptt grev yapti 8 inden beri gelmiyor deli oldum

6. Evet uzun zamandır siteye giremediğimden bilgilendirme yapamamıştım ama hazır girmişken şu işe bi el atayım dedim :D

Resmi ekleyen

Etkinlik tarihi 16 ve 17 şubat olmak üzere iki gündür. Etkinlik hakkında gelişmeleri zamanla aktarabiliyoruz, bu yüzden bu açıklama bölümünü güncel olarak takip etmeniz önemlidir.

Cosplay İzmir Convention Yarışması

Saat: 18:30

Yer: Konferans Salonu

Açıklama: Yarışma bir önceki etkinlikteki gibi iki güne ayrılmıştır. İlkgün katılımcıları, ilk gün çıkacaklar. İkinci gün katılımcıları da ikinci gün sahneye çıkacaklar. İki gün farklı cosplay yapan kişiler, sadece diledikleri kostümle bir defa çıkma hakları vardır. Dileyen katılımcılar ikinci gün çıkabilirler.

Yarışma finalistleri her zaman olduğu gibi, jurinin oylaması ile belirlenecektir.

Kafamızda oluşturduğumuz finalist ödüllerimiz şu şekildedir.

1nci: Xbox 360 oyun konsolu

2nci: Action Figure

3ncü: T-shirt

Etkinlik Sayfası

http://www.facebook....68087423228670/

Nintendo 3DS Ödüllü Super Street Fighter IV: AE Turnuvası

https://www.facebook.com/events/398703580208072/

League of Legends turnuvası için;

https://www.facebook.com/events/240927679372477/

7. Gerçeği söylemek gerekirse başlarda hoşuma gidiyordu değişik bi zevk veriyordu ama çoğu karakterin çakma olması ANİME(Sakın mangada var demeyin)de kan olmaması.Konuların daha çok 12-15 yaş grubu gençlere hitap etmesi ve kanı kaldırıp bol echi yüklemesi konuların çok iyi bağlanmaması yüzünden şuan vasat olarak dediğim animelerden yinede seviyorum ve izliyorum ama o kadar bölümün hatrına başlamasam bi kayıp olarakta düşünmem
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.