Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Forum hali hazırda kasarken büyük boyutlu resimler daha da kötü hale getirecektir. Dosya yükleme yerine netten bulduğunuz resimlerin linklerini paylaşınca da direkt resim olara çıkıyor
  2. Amygirl

One Piece 495. Bölüm

Konu başlığı ile içerik müthiş uyumlu
  3. Aksiyon türünde anime önerisi alıp verebileceğiniz konu. Benim bu türde ilk önereceğim anime Jormungand hehehhe
  4. Kotonoha no Niwa nın ana karakteri Yukino Kimi no Nawa da çocuğun öğretmeni fark ettiğimde oldukça şaşırmıştım :D
  5. Vay arkadaş :D Victoru eklemeye gelmiştim eklemişim zaten :D
  6. Amygirl

Bu Söz Kimin?

bunu repliğini tekrar yazıp arkasından ipucu: şeklinde yazmalısın :D
  7. Amygirl

Türkçe Anlamından Animenin Adını Bulalım!

Zor olmuş bu :D Itsudatte Bokura no Koi wa 10 cm Datta Soruyorum: Gereksiz / İhtiyaç Duyulmayan
  8. Amygirl

Bul Getir!

Netero Başqan Bana erkek gibi giyinmiş bir kadın karakter getirin bakalım
  9. Amygirl

Bu Söz Kimin?

ipucu verebilirsin
  10. Amygirl

Öneri!!

Öncelikle doğum gününüz kutlu olsun
  11. Amygirl

Bu Söz Kimin?

Senin "Eğer şansı olmasaydı savaştan bu kadar nefret etmezdi. Savaştan nefret etmesine rağmen, savaşta güçlü. Kendi insanlarını bu kadar çok düşünürken, herkesten daha çok askeri öldürüyor. Ben görebiliyorum, arkasında, kurban ettiği sayısız insanın toplandığını. O gerçekten karmaşık, çelişkilerle dolu bir insan." sorundan devam ediyoruz. Youjo Senkiden mi acaba demiştim Cevabını bildiklerimizi sorsak daha iyi olur bence
  12. Amygirl

Az önce soruldu o anime :D tekrar sor bence :D
  13. Amygirl

Bu Söz Kimin?

Behehehehehhe Haikyuu'da Washijou Sensei takımı azarlarken söylüyor @pegasusejder in "Eğer şansı olmasaydı savaştan bu kadar nefret etmezdi. Savaştan nefret etmesine rağmen, savaşta güçlü. Kendi insanlarını bu kadar çok düşünürken, herkesten daha çok askeri öldürüyor. Ben görebiliyorum, arkasında, kurban ettiği sayısız insanın toplandığını. O gerçekten karmaşık, çelişkilerle dolu bir insan." sorusundan devam edelim :D
  14. Amygirl

Bu Söz Kimin?

jkhgjhgjgjdhgjjkd sezonuna bölümüne repliği kime söylediğine kadar söyleyebilirim :D @pegasusejder youjo senki repliği olabilir mi
  15. Forumda karşılaştoırma oyunu var zaten bu konuda aynı kapıya çıkıyor sanki
  16. Amygirl

Bu Söz Kimin?

Soul Eater Dr. Stein e ait daha önce forumda birisi bu repliği sormuştu :D Ben sorayım: Kusurlarımız değerlidir. Ne de olsa insanlar sizden çok onlarla ilgileniyor.
  17. Amygirl

Neden daha önce aklıma gelmedi ki Bu sezon favorimdi oysa Happy Sugar Life Benim sorum: Dün Şarkısını Söyle Ühühühü geç kalmışım ama bu Black Clover :D
  18. Amygirl

Bu Söz Kimin?

Bunu da biliyorum ama söylemem
  19. Amygirl

Çağrışım Oyunu

Aklıma gelmedi dur neyse soram : Japon mandalinası - yükseğe zıpayan bücür Yeter herhalde bu kadar :D
  20. Amygirl

Gintama ama aslında ana anlamı Gümüş Ruh :D Tmashi den geliyor :D Evet Senin Sırrın bunda kaldık :D
  21. Amygirl

Bu Cosplay Hangi Animeden?

Working: İsimerini hatırlayamıyorum birisi Popura chan birisi Yamada diğer kızın anı I ile başlıyorsu ama unuttum :D
  22. Amygirl

Bul Getir!

Naruo ile Sasuke arasına girdiğini düşündüğüm Sakura yı getirirmişim :D Birisi de bana bir çöpçatan bulsun :D
  23. Amygirl

Anlatım bozukluğu
  24. Amygirl

Kimdir O?

Yamada Aoi favori karakterim :D Working den
  25. Amygirl

Çağrışım Oyunu

bu Kaguya sama gibi Bu Kenichiye benziyor ama bilemedim :D Doğruysa sorarım değil se bundan devam :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.