Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Kararlı ve lider pozisyondadır genelde :) ama iyi yaa üçümüz de toprak grubuyuz bu iyi anlaştığımız anlamına gelir :P
  2. Seni tahmin edemedim de Seher'in çok belli başak olduğu :D bana daha çok aslan gibi gelmiştin sen :)
  3. Niye ki acaba :o Face de manyadı :D Oğlak burcuymuş benziyor zaten bayağı da :D
  4. Doğum günün kutlu olsun Erdem bu Face de olmasa bilemeyecektim :D Nice mutlu yıllara...
  5. Amygirl

Böyle Çakma Manga Görülmedi :)

4. spoilerdaki İnoue ise aslından daha zayıf çizmişler :D bence Bleach devam edecekse bu kızı daha zayıf çizin demek istemişlerdir :D :D
  6. Amygirl

Kuroshitsuji Live-Action Çıkıyor!

Ben Sebastian'dan önce cinsiyeti belli olmayan favori karakterim Grell Sutcliff in nasıl canlandırılacağını merak ediyorum :D :D Bilgilendirme için teşekkürler :)
  7. Haklısın rastlantısal olmayan bir benzerlik bulmuşum :D
  8. bu da Fairy Tail'den Gildarts ve One Piece'den Shanks Resimleri de koyayım dedim daha önce farketmiş birinin resmini buldum üstelik de değiştirmiş :D Şaşırtma sorusu gibi :D
  9. Hımm belli oluyor zaten adamlar insanları hem eğlendiriyor hem de bilgilendiriyor :) bir de Hakuouki'de İnoue ve Matsumoto soyadları kullanılmıştı bu soyadları bayağı bir animede gördüm ilginç :huh:
  10. Sonunda Gintama'ya başladım ve ilginç bir benzerlik buldum Edo Polis teşkilatı Shinsengumi Hokuouki'de de var hatta komutanından tut diğer tüm askerlerin isimleri de aynı :o Shinsengumi adlı bir teşkilat Japon tarihinde gerçekten de var herhalde bu kadar sık kullanıldığına göre :huh:
  11. Amygirl

Resimlerimi görüp kusmanız için konuyu açıyorum

Sen benim çizdiğim Ümraniye sapığına benzer portremi görseydin kendi çizimlerin için böyle demezdin :D yalnız dikkat ettiğim bir şey var genelde mimik çiziyorsun bu güzel bir şey :D
  12. Amygirl

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Di mi? :D bu da Funclub linki: http://forum.turkanime.tv/topic/3376-sebastian-michaelis-fc/
  13. FF imin 7. Bölümü eklenmiştir arkadaşlar ilgilenenlere duyurulur :)

1. gereksiz

gereksiz

Hemen koşturuyorum :D

2. Amygirl

Amygirl

iyi okumalar o zaman :)

14. Amygirl

Katethegreat19/Erutan Tanıtım

Kanlı animelere karşı önyargın yoksa izlemelisin ;) daha beğenmeyenini görmedim o animeyi :D
  15. Amygirl

Katethegreat19/Erutan Tanıtım

Çok dinlendirici bir sesi var :wub: en son yazdıklarım da çok güzel onları da dinlersen beğeneceğinden eminim :D
  16. Aslında bu konu Japon Müziği bölümüne açılmalı mıydı bilmiyorum ama sanatçı anime coverları da yaptığı için tanıtmak istedim :) Gerçek adı Kate Covington olan sanatçının yaşamı ve özel hayatı hakkında pek bir şey bilinmemektedir. Ancak annesinin bir violin öğretmeni olduğu ve kendisinin de inanılmaz ama 1 yaşından beri violinle uğraştığı söylenmektedir. Yani Covington müzik stüdyosunda büyümüştür. Çocukluk döneminde birçok yarışmaya katılmış ve birçok ödül almıştır. Annesi sayesinde birçok müzik türü ile tanışan sanatçı 15 yaşında Kelt(Celtic) müziği ile ilgilenmeye başlamıştır. 16 yaşında video oyunlarına cover yapma fikri doğmuş ve günümüzde iyi bilinen Final Fantasy adlı oyunun cover müziklerini yapmıştır. Aynı zamanda söz yazarlığına da başlamıştır. Bu müzikleri Youtube’ta chanel oluşturarak bildiğimiz Katethegreat19 Nick’i ile paylaşmıştır. Çalışmalarının kayıtlarını kendi evinde yapmaktadır. Sanatçının aynı zamanda iyi bilinen Elfen Lied’ın opening i olan Lilium gibi anime coverları da bulunmaktadır. Bunun yanında orijinal çalışmalarını da sitesinde bulabilirsiniz ki sanatçı 2010’da Raindancer adlı albümünü çıkarmıştır. Sanatçının kendisine ait resmi internet sitesinde bu coverları dinlemek ve indirmek mümkündür. Ayrıca Youtube Chanel ı da: http://www.youtube.c.../katethegreat19 Sanatçının Final Fantasy coverları: The Place I’ll Return to Someway Rose of May Melodies of Life You’re not alone Aerith’s theme Hymn of the Fayth Ronfaure Cleyra’s Theme Ayrıca sanatçının “elfish” yani elflerin dili adında uydurma bir dille yaptığı cover Song of Goddess:Eternal Path gerçekten dinlenilmeye değerdir. ( bu şarkıyı birisi "Şu an Ne Dinliyorsun" bölümünde paylaşmıştı ve benim çok hoşuma gitmişti paylaşan arkadaşı hatırlamasam da ona teşekkür ediyorum :D ) Sanatçının film ve anime coverları ise: Elfen Lied-Lilium Escafowne-Nomitori na Uta Hocus Pocus-Come Little Children Beowulf-Gently as She Goes (Favorilerimdendir) Fruits Basket-Serenade Anastasia-Once Upon a December The Nightmare Before Christmas-Sally’s Song Spirit Away-ıtsumo Nando Demo Mai Otome- Hoshi Ga Kanaderu Monogataru Aladdin-a Whole New World Ayrıca sanatçının I will Follow You in to The Dark coverı ve Chronu Cross oyunun Radical Dreamers Coveri çok güzeldir.
  17. Amygirl

Anna Tsuchiya Tanıtım

Estağfurullah :) ama sen izlemeye devam et ibret alacağın olaylar oluyor :)
  18. Amygirl

Anna Tsuchiya Tanıtım

Kusura bakma ya :( Son bölümü ben de anlamadım o animede en sevdiğim şey nana ve ren arasındaki sadakatti ve tabii müzikleri sonlar hiç tatmin edici olmuyor yaa bu animelerin o yüzden ben pek takmıyorum :D
  19. Amygirl

Anna Tsuchiya Tanıtım

Öbür Nana'ya ben de sinir oluyordum :)
  20. Gerçek adı Anna Marie Heider Tsuchiya olan 1984 doğumlu aktris, şarkıcı ve modeldir… Ancak modelliği 2005’te bırakmıştır. O zamandan beri şarkıcı olarak boy göstermektedir. Tokyo doğumlu olan sanatçı bir Japon-Amerikan melezidir (Annesi Amerikalıdır.) Kendisini biz Nana animesinde Osaki Nana karakterinin söylediği şarkılardan tanımaktayız. Bu şarkılar animenin ilk açılış müziği Rose ikinci bitiş müziği Kuroi Namida ve üçüncü açılış müziği Lucy’dir. Şarkılardan da anlaşılacağı üzere Tsuchiya İngilizce’ye de çok yatkındır ve çoğu şarkısında iki dili birlikte kullanır. Toplamda 8 albüme ve 15 single’a imza atmıştır. Sanatçının rol aldığı birçok film ve dizi vardır. Bunlardan en bilineni Kamikaze Girls filminde İchigo Shirayuri karakteridir. Buradaki rolünde sonradan modellik yapmaya karar veren aykırı ve tabiri yerindeyse erkek Fatma bir kızı canlandırmaktadır. Toplamda 13 filmde rol alan sanatçı en son 2009’da Kamui Gaiden adlı filmde boy göstermiştir. 2009 ‘da bebek beklediğini duyurduktan sonra herhangi bir projede olmamıştır. Oyunculuk yolunda çok yol kat eden Tsuchiya genç yaşına rağmen iki evlilik yapmıştır ve iki çocuk annesidir. Ancak animedeki Osaki Nana gibi ciddi sayılabilecek sigara ve alkol bağımlısıdır.( her ne kadar ailesinin onlardan önemli olduğunu söylese de) Kariyeri boyunca aldığı ödüller: · 2004 – Kinema Junpo Awards (Best New Actress) · 2004 – Mainichi Film Awards (Best New Actress) · 2004 – Houchi Film Award (Best New Actress) · 2005 – 28th Japan Academy Prize (Best New Actress, Best Supporting Actress nominee) · 2005 – 26th Yokohama Film Festival (Best New Actress) (burası Wikipedia’dan alıntıdır) Yazarın Kişisel Düşüncesi: Nana animesinin diğer openingleri ve endinglerini seslendiren (Animede Reira karakteri) Olivia’nın da melez bir şarkıcı ve gerçekte de çok güzel bir bayan olmasına rağmen (animeyi izleyenler Nana’nın Reira ile ilgili düşüncelerini bilirler) Tsuchiya’nın sesi bana daha orijinal ve etkileyici gelir. Canlı performanslarında görürsün ki şarkıyı gerçekten yaşayarak söyler. Dinlemeye fırsat bulduğum çalışmalarından en sevdiklerim: 1) Kuroi Namida (ki sözleri gerçekten çok güzel) 2) Stand by Me 3) Somebody Help Me 4) Rose 5) My Fate 6) Is This Love
  21. Claymore (beni en çok etkileyen animedir :wub: ) Clanned After Story Naruto ( Bu animeyi güzel ve özellikle duygusal bulmayanları anlamıyorum -_- ) Fairy Tail (neden bilmiyorum ama Lucy her ağladığında ben de ağlıyorum :( Erza'yı bir kere ağlarken gördüm onda fenalık geçirdim zaten :( )
  22. Kitap almaya gideceğim zaman aklımda bulunduracam Kemik Torbası'nı önerin için sağ ol :D
  23. Amygirl

Birkaç adet çizim

Güzel çizimler eline sağlık :) Resimleri biryere upload etmen lazım resmin url'sini kopyalayıp sonra yorum kısmındaki resim şeysine basıp url'sini yapıştırman gerekir :) eğer resim yükleyemedimden kastın buysa işe yarar umarım :)
  24. Kule serisini okudum ama sadece ikinci kitabı bulamadım o eksik Susanna'nın Çağrısı idi o herhalde :) Mahşer serisi de güzel gerçi Türkiye'de o seriyi bulamıyorsun pek birleştirilip kısaltılmış Mahşer var Ama hayatımda okuduğum hiç bir kitap kabuslarıma girmemiştir Hayvan Mezarlığı haricinde :wacko: çok etkilenmiştim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.