Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Amygirl

En iyi 100 anime!

Bazı sitelerde 2006 yazıyor ama kanalın kendi sitesinde bu liste var hala, daha yeni bir liste olmalı bence de...
  2. Japon televizyon kanalı Tv Asashi'nin en son yaptığı en iyi 100 anime listesini buldum bence zevklerimiz Japon'larla pek uyuşmuyor ama sanırım listeyi bazı sanatsal öğelere göre hazırlamışlar tabi adamlar işin ehli ;D liste sırası ile şöyle:
  3. Amygirl

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Claymore'da da bir sürü duygusal sahne vardı (Japon küçük emrahların olduğu animelerden :D ) beni en çok etkileyen sahne Clare'nin konuşabildiği sahne: Benim yarım kadar bile olmayan bu kız gümüş gözlerden de yaş akabileceğini bana öğretti...(Teresa'nın baba lafı :( )
  4. Amygirl

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Bence Hitsuyaga Toushirou-beyaz saçlı elemanları hep sevmişimdir ;D (örneğin Hatake Kakashi :-* ) Bu arada Hitsuyaga'yı Fullmetal Alchemist'in Edward Elric'ini seslendiren Seiyuu Romi Paku seslendiriyormuş, yeni öğrendim :P
  5. Amygirl

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

trinity blood 18. bölümün sonu ve 19. bölümün başı beni en çok etkileyen sahnelerden biri olmuştur, zindan sahnesi :'( İzleyenler hemen hatırlar izlemeyenler için almanca bulabildim ancak :)
  6. Amygirl

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

Naruto Shippuuden'de bir bölüm ortasına koymuşlardı çok gülmüştüm :D Aslında yine koysalar fena olmaz farklı oluyor ;D
  7. Amygirl

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Black Logoon-Roberta's Blood Trail 1-2-3-4-5
  8. Amygirl

En Beğendiğiniz Cosplay!!

bence de en çok benzeyen bu foto :D bu yüzden 10/10 :D benim en çok benzettiğim ve sevdiğim bu:
  9. Amygirl

TÜRKAN!ME E-Dergi Ocak 2011

Emeği geçen herkese teşekkürler :D
  10. yaklaşık iki yıldır anime izliyorum 1) iki yıldan bu yana gözlerim iki derece bozuldu 2) 500 GB lık bilgisayarım animelerle dolu kendime 2 TB lık hard disk alabilmek için iki haftadır aç geziyorum :D 3) insanın kalçası da uyuşurmuş beş altı saat anime izleyerek keşfettim :D
  11. Amygirl

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

İlk konusuna bakarım piyasada bir sürü anime var ve çoğu konu olarak örtüşüyor. Sonra da kurgu önemli bence çoğu mangasından farklı bittiği için saçmalıyorlar.
  12. Amygirl

Hatake Kakashi--Naruto

herhalde adının anlamına uygun bir yüz bulamamışlardır :) aklıma 101. bölüm geldi :)
  13. Amygirl

Hatake Kakashi--Naruto

internette maskesiz çizimler mevcut ama ne kadar gerçek bilemem amatör çizim olabilir :D
  14. Amygirl

En iyi anime soundtrack hangisi?

Akeboshi-Wind (Naruto first ending) Anna Tsuchia- Kuroi Namida (Nana Second ending)(gerçekten harika) The Omnyouza-Kouga Ninpou (Basilisk openening)( bugrubun tüm şarkıları dinlemeye değer :) ) Tomoko Tane- Broken Wings (Trinity Blood Ending) Kalafina- Lacrimosa (kuroshitsuji second ending)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.