Jump to content

LaviBlackorder

Üyeler
  • İçerik sayısı

66
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

LaviBlackorder kullanıcısının paylaşımları

1. Geçiş yapacak varsa güncel olarak mangada 121. bölüm novelda 147 ye denk geliyor. Ben şuan 178. bölümdeyim baya okutuyor. power-uplar biraz daha dikkatli gelse daha da iyi olabilirdi, fazla güçlendi gibi jinwoo.
  2. Nedir bu herşeye karıştığınız... :ph34r: Konuyu açan düzgün bir soru sormuş biri swart and online demiş birisi kötü demiş vs. vs. -_- Önümüzdeki yıllarda devam edebileceğini düşünüyorum... Umarım devam eder çünkü gun gale online ın light novelini okumak istemiyorum... Daha önce hiç okumadığım için pekte bir şey anlamadım bir göz atınca... :ph34r: En azından mangası çıksada mangasını okusam... :)
  3. LaviBlackorder

Koleksiyonunuz var mı?

80 değilmiydi? :o Evin 2 tarafıda bim olunca fiyatları ezberliyorum... :ph34r:
  4. LaviBlackorder

Koleksiyonunuz var mı?

Çikolatalı çikolata buono 80 kuruş :)
  5. LaviBlackorder

Koleksiyonunuz var mı?

Ne almıyorum ki geçen çikolatalı çikolata aldım :ph34r: Çikolataların altına açıklama yazmışlar... Sütlü, Bitter, Antepfıstıklı vs... Sadenin altındada çikolatalı yazıyordu :D Koptum onu görünce :lol:
  6. LaviBlackorder

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Asunadan başkasını tanımam... :ph34r:
  7. LaviBlackorder

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

1. Süper Güç 2. Doğaüstü Güçler 3. Macera 4. Romantizm 5. Okul Benim sevdiğim türler biraz biriyle alakasız sanırım :ph34r:
  8. LaviBlackorder

Koleksiyonunuz var mı?

Fiş koleksiyonum var olmaz mı? :ph34r: (Bim fişi)
  9. Sallamış işte bir tarih... :D
  10. LaviBlackorder

1 HAZİRAN 2013 İZMİR KOTO KONSERİ

Biraz rahatlamak lazım son hafta :) Tabiki karar senin :D Benim üstümde otaku t-shirt ü olur görürseniz o benimdir... :rolleyes: (Arkadaşlarada yaptırıcam o tshirtten belli olmaz yani belki ondada olur :o)Bu arada ben arkadaşımla gelmeyi düşünüyorum kendiside animecidir ^_^ Yolumuz uyarsa birliktede gidebiliriz :)
  11. LaviBlackorder

1 HAZİRAN 2013 İZMİR KOTO KONSERİ

Gidebilirim, bakalım... :)
  12. Eline sağlık güzel anlatım... :) Çözünürlüğü arttırsada kalitesi düşük kalıcağını düşünüyorum... :) Tam ekrana almış gibi olur. :)
  13. LaviBlackorder

İtiraf Köşesi

Bana ters etki yapıyor... :P Romantik Animelerdeki sahneleri görünce ah bi kız arkadaşım olsa diye düşünüyorum. :D Ben zaten sevimli kızlardan hoşlanırımm.. Göstermeyin bana böyle fotolar :wub: :wub:
  14. LaviBlackorder

Shingeki no Kyojin

Umarım kısa kesmezler, uzun bir seri olur :) Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :ph34r:
  15. LaviBlackorder

Ecchi FC [+18]

favori ? Trap Sylviaaaaaa ♥♥♥♥♥♥♥♥ :wub:
  16. LaviBlackorder

Origami Şans Yıldızı

Deneyeceğim... :)
  17. LaviBlackorder

D. Gray Man

Bende merak etmiştim ama araştırmamıştım. :) Anlamı güzelmiş. :)
  18. LaviBlackorder

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Asuna (Sword Art Online) Sylvia van Hossen (Princess Lover) Aklıma ilk gelenler.. :wub: Sylvia ♥ :wub: Asuna ♥ :wub:
  19. LaviBlackorder

Naruto Çizgi Romanları da Geçti

Başladınız yine... :lol:
  20. LaviBlackorder

İtiraf Köşesi

Gece yanında su bulunduran tek ben değilmişim... :lol:
  21. Bende onu yazıcaktım... (Lacie) Çok hoş bir melodi. Piyanodada çalıyorum :P http-~~-//youtu.be/28MbBYSAejs
  22. LaviBlackorder

Ecchi FC [+18]

Şekerpare paylaşırız kaçarlar... :lol: :lol: :lol:
  23. LaviBlackorder

Ecchi FC [+18]

Baklavaları atlattıktan sonra ecchi paylaşalım biraz... :D Alttaki çok sevimli... :wub: Tam benlik...
  24. LaviBlackorder

Ecchi FC [+18]

Bunlarda benden.. :) Asuna :wub: Aslında kimseyle paylaşmam bunu ama olsun... Benim hatun.. :) Sylvia van Hossen
  25. LaviBlackorder

Ecchi FC [+18]

10/10 :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.