Jump to content

slimjack

Üyeler
  • İçerik sayısı

933
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

slimjack kullanıcısının paylaşımları

1. slimjack

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Ahahah.. Özgür iyi jungle oynarım dediğine güldüm :lol: Lol takımı kurak adınada kulübümüzün adını koyalım animeciler bize tolerans gösterir belki :P
  2. Ohh.. sonunda geri geldim evim evim güzel evim sınırsız internetim...

3. slimjack

Kardeşim biz Ark gibi burnumda tüten bir oyunu herkesin pc kaldırmıyor diye vazgeçmek zorunda kaldık :D Şimdi bu oyunda sen böyle anlatıyonda herkes oynayabilirmi bunu sen onu söyle :D
  4. slimjack

wolfteam oynıyalım :P işte neden wolfteam diye soranlara .s .s :ragecomic02: :ragecomic01: Yalnız iyi güldüm buna :lol: Aynen :D O değilde ts'ye iyi güldüm zaten forumdakiler yorumunu görene kadar ts düzelir :D
  5. slimjack

Metin2 ne ya :D Payday2 ucuzmuş işsizlikten napcağımızı şaşırdık :D Gidek banka soyak para lazım :lol:
  6. slimjack

Ecchi FC [+18]

Hmm.. Olabilir Aslında :D
  7. slimjack

Ecchi FC [+18]

https://www.youtube.com/watch?v=a18qAh4w9IM Son 3 gife bayıldım yalnız :bled1-onion-head-emoticon: Alın bu arkadaşıda gruba ;)
  8. slimjack

Sen 1ay sonra sistemi yeniliycen ama :( Biz gene böyle devam etcez.. :(
  9. slimjack

Naniiiii!!! :O gt740m mi ? 4-5 ayda bukadar farkeder mi ya. Keşke azdaha bekleseymişim.. :(
  10. slimjack

Selamlar ^^

Hoşgeldin iyi forumlar ;)
  11. Hepimizin yolu bronz'dan geçti ;) Lakin troller olmasa hayat daha güzel olurdu :D
  12. slimjack

( 22 / 22 ) Samurai Flamenco

Güzel bir seri takipteyim :) Çeviriler için teşekkürler ve elinize sağlık :)
  13. Saat daha 21'e gelmesine rağmen burgerking bomboş :O Burası başkent yaw :S Saat 11'den sonra otobüa metro seferleri biten bir şehirden ne bekliyorsunki..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. slimjack

slimjack

Yok biz bikere gece 2 miydi neydi misafirlikten dönüyorduk bostancı tarafında vardı dolmuşlar :) gerçi taxi dolmuş onlar ama olsun taksi kadar tutmuyor :)

3. Rosiecy

Rosiecy

" gece 4 te taksimden fikirtepedeki evime yani anadolu yakasına gelmişliğim vardır" woawwww :D iyi ölmemişsin :D

4. Barış

Barış

fikirtepenin namı eskilerden geliyor, şu an öyle değil üniversite öğrencileri medenileştirmiş orayı, ben ayrılalı 1 sene oldu ordan gerçi şuan ama şuan yeniilenme olduğu için daha da bi güvenlidir. iç kesimlerini bilmem ama biz cadde üzerinde kalıyorduk iç taraflar biraz daha eskiler gibidir.

14. slimjack

Ahaha.. aynen seninkisinin nasıl 635 yaw :P
  15. slimjack

Aynen ultrada oynamak ayrı bir güzel :) peki karar senin 1 ay sonra gel ama kesin ;)
  16. slimjack

Server sanamı ait :) Aslında bizim ilk toplanışımız ark içindi ancak bazı arkadaşların sistemi yetmeyince başka tür oyunlara kaydık :) şuan ağrlıklı olarak warframe oynuyoruz. zevkli ve güzel bir oyun gelirsen sende beraber takılırız ;) Ancak Ark'ı bir ara deneyecem :D Skype'tan beni yada metrofm'i ekle gruba alalım senide :)
  17. slimjack

Evet malesef öyle dolar uçtu şu sıralar :) bende de laptop var her işimi görüyor valla :D zamanında almıştım 1300'e i5 işlemci 8gb ram gt630m ekran kartı var. Birçok oyunuda oynuyorum herşey fullde olmasada orta seviyede gayet güzel oynuyorum :) Şuan bu özellikte bir laptop almaya kalksan 2500'ten aşağı değil sıfırı :D Sen sistemi yenileyecem deyince bende bişey demedim o yüzden ama sistemin iyiyse boşyere masraf yapma ekran kartını yaptırıp yola devam edersin ;)
  18. slimjack

1 ay sonra değişim yapacaksan eğer bencede tamir işine girme zaten tamir olayı pahalı oluyor. Yeni sistemin hayırlı olsun şimdiden ;)
  19. gangsta müziği harikaymış ya :)
  20. slimjack

Özelden ts adresini attım sana ayrıca beni yada metrofm'i skype'tan eklersen seni skype grubunada alırız :)
  21. slimjack

Anime Beğeni Analizi (7)

Ahahaha... Ben bir süredir kulüb aktivitelerinde olduğumdan dolayı ecchi ortalaması düşmüş olabilir :P Ancak en favori animem olan Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri'nin 3 listede de yer alması beni mutlu etti :) Ayrıca diğer izlediğim Carlotte, God Eather, Overlord gibi serileride top 10'de görmek beni mutlu :) Listeler için eline sağlık TheDirectEco.. :)
  22. Opening'i paylaşılmış ending'inide paylaşmassak olmaz :D https://www.youtube.com/watch?v=zwVXNpUh074
  23. slimjack

Ark'ın çizgi hali gibi :D ya survival oynaycaksak Ark oynayalım ya bunları boşverelim bence :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.