Jump to content

BURUN

Kayıtlı Üye
 • Posts

  977
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by BURUN

 1. Ne yapayım mika-chann corona olduk cümbür cemaat bir ben sağ kaldım. Bizimkilere ilaç su falan taşıyorum. Güzel oyun ama biraz kolsuz olduğumdan mütevellit tokatlıyorlar beni. Stardew çok tatlış çok eğlenceli oyun eğer boşta olursanız bir ara beraber oynarız. Vefa mı oda ne? Oynarız ablam sen oynayacağımız oyunu söyle. Cümleten iyi geceler.
 2. Eed hiç uğramadığım doğrudur. Ben şu sıralar skyrim , hellblade ve valoranta sardım üçünü oynuyorum. Eğer klavyenle aranı düzeltirsen sanada beraber stardew benzeriir şeyler oynarız.
 3. Keşke ığdırada yağsa yağmur buraların yolunu unuttu kuraklık kırdı geçirdi bu sene çiftçileri. Havada 40 lardan daha yeni yeni inmeye başlıyor. Etkinlik olarak hikayeli güzel tatlış oyunlar oynayabilirsin apla. Eğer oynamayı düşünürsen öneririm bir iki tane.
 4. Ne bilem abla buraya gelenlerin hepsi fav animesine clannad dediği için fav anime yerine clannad sevip sevmediğini sormaya başladım. Delta varyantı ığdırı bulana kadar ben istanbula falan kaçarım her hal. İkisinide bilmiyorum . Uzun süRedir animede izlemiyorum gerçi. Çevirmenleri çok kıskanıyorum az ingilizce öğrenirim diye hazırlık okudum oda elimde patladı A2 den öteye gidemedim. Mikaaaa-channnnnnnnnn görüşmeyeli ne kadar oldu 1 sene falan mı? Hayırsızlıkta gene master yaptım galiba.
 5. Ee favori animen ne manga webtoon okur musun?
 6. Yani benimki öyle ama corona zedeleri bilemiyicem.
 7. Bu arada ben Ali Hamza 19 yaşındayım istanbul Aydın Üni Dijital oyun tasarımı bölümünde okuyorum.Sende istediğin kadar tanıtabilirsin kendini.
 8. Önemli değil.Ben olmasamda buradakiler kafa insanlar miss gibi boş yapabilirsin.
 9. Birilerini görürsen direk dal muhabbete.Çekinirsen muhabbet edemezsin.
 10. İyi iyi burası eskisi kadar şen değil ama hala güzel muhabbet dönüyor arada.
 11. Bizimkiler corona oldu diye kimsede bir şey yapmaya hal yok bende paso webton manga okuyup oyun oynuyorum.
 12. Forumu telefonda kullanmakta ayrı bir işkence yahu. Ee fasulye bey/hanım sizi forumun bataklığına sürükleyen ne oldu.
 13. Hoş geldin. Ne olsun abla sürünüyoruz.
 14. @fasulyekisi muhabbet mekanı burası.Gel az muhabbet edelim.
 15. Bende iyi gibiyim ari-san. Yuvarlanıp gidiyoruz işte.
 16. A aa a a a a a a a mesajlar arasında saat oynuyor
 17. Kahkaha attım asdsadasdasdadadasdasdasdada Öyle bir dönemden geçti burası evet bunun aynını şu an dc de yaşıyorlar bir sürü insan var ama konuşan yok.
 18. Çoban abim çekiyorsda bir bildiği vardır ellerine sağlık
 19. Yok ya dc gruplarına kolay kolay katılmıyorum aşırı kalabalıktan da hoşlaşmıyorum zaten.
 20. Bende aynıyım muhabbet döndürme hevesim ve enerjim yok:( Ojj buldum rimurururuururururururuuru-chann Bende ne olsun dinlenmeye çalışıyorum.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.