Jump to content

BURUN

Üyeler
  • İçerik sayısı

981
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

BURUN kullanıcısının paylaşımları

1. Hımı Hımı teorinin sonunda her şeyin patlaması dışında bir problem yok :3 Dur bakayım ne yazmışsın.
  2. Şimdi bildiklerim şunlar.
  3. Knk çözebilmiş değilim 7 inci sezondayım ama hala ne iş yaptığını bilen yok.
  4. Lan gokokokoo gıcıksın mıcıksın ama accık ucundan iyi çocuksun he Sanda lakap lazım gokoko ne ya
  5. İyi geceler rimurururrurururururururururururururururururururururururuururururrurrurururuu-channn
  6. Hımı Hımı yazdım kenara. Skyrim başlamayı düşünüyorum işe yararsa az miktarda dua ederim sana hadi iyisin.
  7. Mangasını okumadım ama ona da el atarım mangaların engin dünyasına yeni yeni adım atıyorum daha. Bilmem belki öyledir. Yapmaya çalışıyorum abla A2 bitti B1 e başlıyıcaz yakında.
  8. Orayı istikrarlı bir şekilde sömürüyorum :3 Bu arada Sun-Ken rock okumadıysanız öneririm mütüş seri. Buralardayım apla 2-3 günde bir uğramaya çalışıyorum.
  9. İyilik pegacım sürünüyoruz.Ders ve manga okuma arasında döngüye girdim takılıyorum öyle. Re zero hiç izlemedim ama mangasına bir göz atarım belki.
  10. Ojj buldum. Sun ken rock a sardım deli gibi okuyorum. Sen ne okuyorsun son dönemlerde gokokokooo cum.
  11. Bal gaymak Ya da meyve parçacıklı.
  12. Moruk zaten yanıcam bari süreyi accıkta olsa azaltayım müebbet falan yemeyeyim. Gelmiyah bilmediğim kelimelere falan bakıp durunca odak kayboluyor.
  13. Hı-H istenmediğim yerde durmam ben. Hadi eyvallah Pega mı ponçik
  14. Ohoooo o zaman bende şahsi uzay mekiğimle venüsü sahipleneyim.
  15. Hala 3 gün önve eklenen bölümler var Bir de bazı serileri sadece ekliyorlar.Bölüm yok ama
  16. Sarıyor ing günceli 20 lerde galiba okuyayım dedim ama okuduğumu mu çevireyim hikayeye mi odaklanayım derkrn aklım gitti. Ya günahlar boğaza dayandı gider ayak bir şeyler eklemek istemedim yoksa ohoo Hangi webtoonu çeviriceksin ?
  17. Ari-san hile yapıuorsun ama
  18. Hakket mi
  19. Lv2 kara Cheat datta Moto Yuusha Kouho no Mattari Isekai Life çevirsene klasik isekai ama saçma bir şekilde sardı. Hımı hımı ek bir şık ekleyerek lavacun demek isterdim Ama öyle bur şansım yoksa hamburger. İkincide 24 saat ne ya 34 saatte ne yapabilir bir insan.. Ben muhtemelen köpek gibi oynamak istediğim ama fırsat bulamadığım oyunları oynardım.Vizyonum bu kadar.
  20. Hehehehe yeni mi fark ettin
  21. Ne 4 ü nerede 4 üncü olmuşum
  22. Coşkumu paylaşmak için geldim ve gidiyorum ayvederçi.
  23. Dango family. Aslında op ve end i genelde atlarım allah affetsin.
  24. Gorkokokokokoooooo Araznovel i hiç görmüşmüydün ? Cennet cennet bir sürü manga var.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.