Jump to content

BURUN

Üyeler
  • İçerik sayısı

981
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

BURUN kullanıcısının paylaşımları

1. https://www.turkanime.net/anime/michiko-to-hatchin Biraz eski ama ben beğenmiştim seni bilmem.
  2. BURUN

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Koi to Uso Forumda bir başlıkta baya tartışılması üzerine bir merak edip izliyeyim dedim. Ne diyebilirim ki izlemek için 11 bölüm beklediğim final bana göre çok kötüydü.
  3. BURUN

animem bitti yardim

Ben türkanimenin izleme listesini kullanıyorum direk 5 sayfa paso izlenmeyi bekliyen animeler. Ama ben katiyen izlediğim anime bittiğinde açıp oradakilere bakmıyorum gidip yeni bir anime buluyorum.
  4. İzlemek için açtım adamı ciddiye alamadığım için kapattım ama bir gün izliyicem inşallah.
  5. @pegasusejder ne yapıyım sürekli aynı konuları görmek sıkıyor . Biraz forumda dolaşsa zaten o konunun olduğunu görecek tamam taatmin olmadın oradakilerden konu açtın bari doğru yere aç adminlerde sürekli uyarıyor ama nafile. Bide konu açıp bir daha foruma girmeyen tipler var onlarıda anlamıyorum öneriye bakmıyacaksan niye 3 saat kayıtla konu açmakla falan uğraşıyorsun. Birde sen burayı nasıl buldun böyle bir yerin varlığı unutulmuş be.
  6. BURUN

animem bitti yardim

Hakikaten nasıl bitiriyorsunuz listenizi ben listeye attığım animeye bir daha dönüp bakmıyırum birde sürekli üstüne yeni anime ekliyorum.
  7. BURUN

animem bitti yardim

Bunu yapmayacaktın @CaferhanS Spoler vermedim anime isimleri var sadece.
  8. Bu başlıktan daha önce açılmıştı ve konuyu çok yanlış yere açmışsın .
  9. Başkan sürekli power up alan animeler 0 dan kahramana konulu animeler oluyor genelde o başlıktan da daha önce 1-2 tane açılmıştı birini buraya bırakıyorum azıcık gezinirsen öbürlerini de bulabilirsin.
  10. https://www.turkanime.net/anime/jyu-oh-sei Bölümlerin yarısından çoğu eksik.
  11. BURUN

ANİME TARİHİNİN EN GÜÇLÜ YAŞLILARI

Naruto Jiraiya (Ero-Sense) Tsunade-Obasan
  12. BURUN

Tuval denemesi - BSD // Dazai Osamu

Bence gözlerin birbirine yakın durması dışında bir sorun yok. Oda o kadar önemli değil sonuçta adı üstünde deneme. Ellerine sağlık.
  13. BURUN

Yapacağınız bir anime

Önemli değil başkan nolucak Hikayen benim çok hoşuma gitti ellerine sağlık umarım bir gün animesini ya da dizisini de izleriz .
  14. BURUN

Yapacağınız bir anime

Klişe sahneside var olmuş bu olmuş. Ben şahsen beğendim arkadaşın hikayesine göre daha akıcı ama nasıl desem sanki 6-7 tane animenin karışımı gibi her animenin güzel kısımlarını almışsın gibi duruyor.Yinede güzel ben okurken zevk aldım animesi de olsa akar bu akar. Ellerine sağlık. Bu arada diyaloglarıda yazaydın az çok roman niyetine okurdum ben bunu okurkan "end game" geldi aklıma film değil roman olan.
  15. BURUN

Yapacağınız bir anime

Ayriyeten ben yapmaktan çok izlemekle ilgiliyim.
  16. BURUN

Shoujo seven erkek

Yürü be aklı başında bir insan taglara bağlı kalırlarsa çok güzel animeleri kaçıracaklarının farkında olmayanlara inat
  17. BURUN

Shoujo seven erkek

Eski olması önemli değil teşekkürler
  18. BURUN

Shoujo seven erkek

Güzel bildiğin varsa bir iki tane yazsana bakayım neye benziyorlar
  19. BURUN

Shoujo seven erkek

Şahsen benimde izlediğim tek josei 07-Ghost başka izlememişim
  20. BURUN

Yapacağınız bir anime

Hikayen bence güzel ama anlaşılması da biraz zor geldi bana. Temeli ve gelişmesini beğendim ama bu kadar gelişen bir tarikatın bence daha fazla düşmanı (Düşmandan kastım şu ruskiler) olamalı.Ayriyeten bir animede siyaset konuşulmasını görmek isterdim yaratıcığılın güzel yiğidim bu yoldan devam et. Şimdi sormak istediğim bir iki tane sorum var. 1-)Ana karakter baba mı olacak ? (Şahsen ben ana karakterin kötü ya da manyak bir tarikat lideri olmasını görmek iserim) 2-)Türkiye bu animenin içerisinde tam olarak ne konumda olacak ? ( Yani ayaklanma falan çıkarıp engel mi olmaya çalışacak yoksa yerinde durup karışmayacak mı gibi )
  21. BURUN

Shoujo seven erkek

Üzdün şu anda
  22. BURUN

Shoujo seven erkek

Nasıl ya insan 1 tane dahi olsa yanlışlıkla izler yahu
  23. BURUN

Shoujo seven erkek

Banana Fish Natsume Yuujinchou Go Orange bunlardan birini izlemişsindir hepsi popüler animeler.
  24. BURUN

Shoujo seven erkek

Fruits Basket izlemedin mi ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.