Jump to content

BURUN

Üyeler
  • İçerik sayısı

981
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

BURUN kullanıcısının paylaşımları

1. Laned olsun bu gün sakallarımı kısaltayım dedim her şey bitti son düzelticem elim kaydı fazla kestim pis körününcede hepsini kestim şimdi aynaya bakınca garipsiyorum kim tipini sevdiğim diye. Birde sakallarım olmadığı için yüzümde üşüyor Bunlarıda geçtim ablam acayip dalga geçiyor teyzemle bir olup yerden yere vurdu beni.
  2. Rimururururuuruurururuurururu-chan sen mıhteşem bir şeysin dediklerimi söylemesi kolay ama yapması cidden zor çoğu insan beceremiyor acayip kafaya takıyor.
  3. İnsanlar sadece karşıdaki kişiyi rencide edecek bir kusur arıyor.Burnun dört dörtlük olsun ama gözlük tak bu seferde sana inek demeye başlarlar ya da ayakların biraz büyük olsun koca ayak derler.
  4. Mütüş seridir. Mehh cidden düzeltilebilecek şeyler için moral bozmak saçma.
  5. Mehh bende eskiden çok kafaya takardım ama sonra bir kendime baktım dedimki s... et sonra onlarla beraber dalga geçmeye başlayınca saldılar.Seninle istedikleri kadsr dalga geçsinler sen kendini beğendiğin sürece onların dediklerinin hiçbir önemi yok.
  6. Kane diyimce aklıma Kand günceleri geldi. Kurguyla karısık Mısır Mitolojisi.Percy Jackson serisi hoşunuza gittiyse bir bakın yazarları aynı.
  7. Liseden üzerime yapıştı.Her ne kadar abrtılacak bir büyüklüğü olmasada pisliğine söylüyorlardı bende alışınca nick olarak kullanmaya başladım.
  8. Pis insan. Ahh o hatalar bütün tadımı kaçırıyor. Sürekli yaşanmasına rağmen hiçbir değişiklikte yok site yetkilileri farkında mı değil acep.
  9. Ne sen kardeşim dediğin insanın neye benzediğini merak etmezmisin. Rimururururrurururururrurururururuuu-chann Seri manga iyi ya ama şu zırt pırt çökmeside olmasa.
  10. Merak insanın doğasında var kardeşim ne yapabilirim ki . Laned en büyük manga sitelerinden birisin sen ayıbtır günahtır.Bir de güncele 1 bölüm kalmıştı.
  11. Ahhh tasarımcı kardeşim. Bu arada direk burun diyebilirsin.İsim kullanmana gerek yok.
  12. Ben ediyordum Seri mangaya acayip tilt oluyorum ya tatlı tatlı mangamı okurken birden server eror veriyon kendimi pıçaklıyıcam 10 dk sonra düzeliyor sonra tekrar eror
  13. İyi etmişsin. Sohbetin bitmesini beklersen baya beklmen gerekirdi.Gerçi bizimkiler ortada yok. Ben Ali Hamza 19 yaşındayım taze üniliyim.Dijital Oyun Tasarımı bölümündeyim.
  14. Mahallenin gehremanı baydırman.Can sıkıntısı suç oranları düştüyse demek. Bir süre sonra karşındakini acayip merak etmeye başlıyorsun ari-san. Coştururz spike-san raad ol. Allah muhafaza daha yeni kurtuldum. Tam modluksun bayırman. Ahahahhahahahahaha hala bitmedi mi işin ahahahahahahahahh Pegaya göre ben hariç herkes minnak he bir de görkem. Minnaarımız artıyor Sanda salam baydırman. Onu bunu bilmem ama umarım shigurem gerçektir
  15. Kerki kardeşim o öyle keser mi olur keser diyince döner bıçağı testere gibi bir şey canlanıyor kafamda. Hawa-san ojj geldin aramıza. Ben BURUN 19 yaşında taze üniliyim. Yaklasık 5 ya da 6 sene olsa gerek anime izliyorum.1 sene civarıdırda manga ve webtoon okuyorum tavsiye istersen elimden geldiğince yardımcı olurum. Yapıyor yapıyor çıkması çohh zor. Sohbet amaçlı forum varmıdır bilmiyorum varsada artık pek adam takılmıyordur forumların çoğu dc ye geçti çünkü burada tek tük ağzının dadını bilen insan kaldı.
  16. Dc BURUN#6040 Bir dur be. Haaaaaaaaaa biz ona kerki diyoruz keser bizde Gerçi buna da pıhçı diyoruz ama keser diyenler de var.
  17. En temizi taşlama ya da spiral . Gerçi bizim buradaki temsaş, tansaş tanımıyorum ben . Keser çok sıkıntı onda elini kesmen daha olası.
  18. Bzim burada da var 2 tane de baytileri var hatta. Evinizde balta yokmuydu arkadaş .Her insanın evinde bir balta olması lazım bu devirde Bu arada 1 tornavide 1 çekiç il 5 dk da kırılır. Yok büyük migroslar iyi oluyor ama jetler varya
  19. Güzel fantazi. Ben en fazla almaktan vaz geçtiğim bir şeyi alakasız bir yere bırakıyorum.Bunu da eminim sadece ben yapmıyroumdur. Baydırman senin kafa fena saygı duydum. Iğdırda bile var . Olanlardan sadece 1 i iş yapıyor ama dsadasdadasdadsas
  20. Oha Vayh behh Migrosçu olduğu belliydi. Migros iyi ama jetler acayip pahalı.Adamlar normal market fiyatının neredeyse 2 katına satıyor.
  21. Moruk bir kere şokun içecek dolabı var bunun için bile 3-0 önde başlıyor. Bim de fena değil ama a101 ı-ıh.
  22. asdasdadsadsasdasdasdad Ben kendi kartımdaki paraya kıyamıyorum ya. Manyetik bozulana kadar süresi var olmadı japon yapıştırıcısıyla yapıştır gıcır gıcır olsun asdadads
  23. Kardeş sabancının mı soyundan geliyorsun. Bim e en son ne zaman gittin ?
  24. Hakket şok adamdır A101 ne ya.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.