Jump to content

BURUN

Üyeler
  • İçerik sayısı

981
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

BURUN kullanıcısının paylaşımları

1. Ayak numaran ve kilonu bile biliyorum ama isim yok. Ne ki söylediğini hiç hatırlamıyorum.Ama içimden bir ses yusuf diyor.
  2. Görkem spy×family okudun mu?? @Gorkito okuduysan nereden okudun ???
  3. Boş ver o etkisiz elemanı. Mhhh senin bilip bilmemen beni pek şey etmiyor.Ama gardaşım rimururururururururuuru-chan ın bimemesi kalbimi çıt ettirdi.
  4. Yani istediğim bölümdü aile baskısıyla 3 üncü tercihime yazmama rağmen tutturdum.
  5. İsım hafızası knk benimde isim hafızam çok kötü.
  6. Oha rimurururururururu-chan forumun %90 ı ismimi biliyor sen nasıl bilmezsin.
  7. Yok knk oradan anlaması imkansız (!)
  8. İyiyim ari-san sürünüyoruz işte asıl sen nasılsın. Hoş geldin aramıza.Bende Ali Hamza 19 yaşındayım.Dijital Oyun Tasarımı öğrencisiyim. Sıkıntı yok karşim sen müsait olunca şey ederiz.
  9. Bakarım artık izlerken sıkılmazsam sorum olmaz bayağıdır anime izlerken tüylerim diken diken olmuyor şöyle hoş bir anime izlemeye hasret kaldım.
  10. İyilik abim bende manga okuyorum çılgınlar gibi pek bir aksiyon yok bende de. Eyw biladerim İyi geceler. Sanda Okke hepsini not ettim bakıcam
  11. Bayağıda bölümü var şu an 106 da galiba.
  12. Sabırlı bir insanım çok şükür ama aklıma gelen şeyleri düşünmeden aktardığım için çok sıkıntı yaşıyorum.
  13. Mangası çohh iyiydi umarım anime de aynı kalitede akar.
  14. Emin abiiiiiiiiii NABER ? Kolay gelsin Hımı Hımı bakayım Horimiyanın mangasına başlıyıcam güzelse animesinide izlerik
  15. Okke Hımı Hımı saygı duydum. Ben daha çok söylediklerimden pişman olan bir şahsiyetim dilimin maalesef kemiği yok sinirlenince kalp kırmak gibi kötü bir huyum var.
  16. Ben de henüz kullanmadım ama oy zamanı teker teker bütün partileri damgalamayı düşünüyorum.Hiç kimsenin hatırı kalmasın. :3 Dc adminlerini bilmiyorum ama forum adminleri çok ilgili. Ya sık sık yaşanmadığı sürece sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum bende arada yapıyorum ama hala sapa sağlam buradayım çok şükür. :3
  17. Bu kış sezonu çıkan güzel seriler var mı ? Anime izlemek istiyorum ama çok seri sıkılıyorum başına oturunca kalkamayacağım hojj dadlu bir anime önerin lütfen.
  18. Hacer ablamıza uyalım arkadaşlar yapmayın yaptırmayın. Yok ya ben dediğin gibi derdimi anlatmaya çalışırken banlanırsam bir daha uğraşmam mağdur birini göz ardı edip bir de banlayan birine derdini anlatsan ne olur anlatmasan ne olur.
  19. Canım sıkılınca 1000 tane yan çarına teker teker ban atardken sitem eden adminlerin ban mesajlarını okuyorum 10/10 luk aktivite. Fazla takılma elinden geldiğince yapmamaya çalış ama yapsan da pek bir şey olmaz raad ol. Partiyi seri kur oy verek spike reyiz.
  20. İnternetin karanlık taraflarında dolaşan şahsiyet dikkat et aniden FPİYAY OPIN DI DOR diye girmesinler camdan. Yalnız senle uğraşılmaz ben şahsen derdimi anlatmaya bile üşenirdim kız derdini anlatmak için tor kullanmış TOR.
  21. En azından onların sayelerinde hoş ban mesajları görüyoruz Onlar kınanınca akıllanacak insanlar değil maalesef spike-san.Onların hakkı
  22. Bu forum kimleri kimleri gördü yiğidim İp ban atıyorlar adminler çat diye asdadsadsadsad
  23. Burada kaç kişiye ban attırdık beeee. Kıymetlimiss diye ufak bir arkadaşta laftan anlamadığı için ban yemişti çocuk en ufak bir sorun için bile konu açıyordu.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.