Jump to content

DemDMR

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    DemDMR reacted to moonyflare in Selam   
    yanlış yazdıysam sorry

-vampirli animer seviyorsan Diabolik Lovers izle, 2 sezon muhtemelen her sezonu 12 bölümlük kısa bir anime 
    soldan sağ: reiji, shuu, yuma, kino, carla, azusa, kou, laito, subaru, ruki, shin , ayato, kanato

4 kişi hariç hepsi farklı (reiji ve shuu aynı anneden, kanato laito ve ayato da aynı anneden) anneden kardeş (sakamakiler) diğer 4 kişi de kardeş (mukamiler)birbirine düşmanlar sonra yui diye çok salak bir karakter var faln(spoiler vermemek için uğraşıyom) ya da boşver seyretme istersen, yui çok salak çünkü

-hüzünlü animeler seviyorsan Ano Hana seyret tek sezon 9-10 bölümlük falan. Finalde net ağlarsın, ağlamasan bile en az gözlerin dolar

menma çok tatlı yaaaaağ

-psikolojik gerilimli animeler falan seviyorsan Death Parade çok güzel bir anime.

mesela bu 1.bölüm ve (spoiler vermiyorum) onlar gerçek organlar, kurbanlar geldiğinde
    dart atıyorlar ve attıkları organ takım arkadaşının canını yakabiliyor ve (neyse daha söylemiyim, spoiler veririm izle)
  2. Beğen
    DemDMR reacted to patatesadam in Selam   
    One Piece izle hocam ömrün yeter 2 ayda 350 bölüm izledim OPde çok sarıyo. Şu efsane sahneyi de atayım.

3. Beğen
    DemDMR reacted to Fukase in Selam   
    Code Geass(Efsane bir seri, çizimler ilk başta garip gelebilir), Otome Game no Hametsu Flag(Çerezlik, eğlenceli, güncel), Kami No Tou(Yeni çıkan güncel bir seri),  Danganronpa, Re-life, Amagi Brilliant Park(ilk animeye başladığımda izlemiştim, pek hatırlamıyorum doğrusu ama sevmiştim), No Game No life, Steins Gate, Violet Evergarden, Ao no exorcist, Devil is a part timer!, Fate series(başlamadan önce bu serinin izleme sırasına bak derim, Overlord, Konosuba, Saga of Tanya the Evil, That time I got reincarnated as slime, Shirayuki hime, Fruits basket.

Daha kafanı şişirmeyim, inşallah bir kaç tane seveceğin anime vardır bu listede.
  4. Beğen
    DemDMR reacted to Mutaika in Selam   
    One Punch Man,  Dororo, Dr. Stone, Hellsing Ultimate, Erased, Steins Gate, Death Parade, Violet Evergarden, Cowboy Bebop çoğunda aksiyon baskın ama aklıma bunlar geldi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.