Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Haruka kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Toradora,Soredemo sekai wa utsukushi, Zero no Tsukaima

Bunlara bir bakayım, teşekkürler. :D

Haruka :crying2-onion-head-emoticon: kimi ni todoke, toradora, lovely Complex'e ne dersin, izlemediysen eğer :LTkJN9u:  ilk olarak lovely Complex diyorum tabisi ;)

Sevinç gözyaşları mı onlar? :D Şimdi bomba haberi veriyorum bunların hepsini izledim ahahhsjs Teşekkür ederim.

Seher :D Ore Monogatari   :LTkJN9u:

Emel. :D Buna da bakayım bakalım, teşekkürler. :D

Hiçbiriniz de demediniz otur ders çalış diye, hoş deseydiniz de bir şey değişmezdi bugün ders çalışasım yok. Aggagshd

2.  

Cicos doğum günün kutlu olsun  :)

Ayrıca bugün Haruka nickli vefasız üyemizin de doğum günü... Doğum günü kutlu olsun Sehery  :)

Aaa Emel niye öyle diyorsun?  :huh: Altı üstü 4 ay sonra cevap vermiş oldum, geçen gün gördüm o gün de cevap yazamadım bugüne kaldı.  :D Teşekkür ederim. :D

Dogum gunun kutlu olsun Siracee. ^-^
    Ve ve... İletilerini okumaktan cok zevk aldigim *stalker* Haruka hanim san sama dogum gunun kutlu olsuun. ^~^

Ahaha teşekkür ederim. :D

Anaam doğum günü varmış. o: 

Doğum günün kutlu olsun Sirace, iyi ki doğdun. :D 

Ve pek tanımasam da :D Haruka senin de doğum günün kutlu olsun. ^-^

Edit.Evet artık büyüteçe gerek kalmadı. xD

Haruka tanımasam da seninde doğum günün kutlu olsun nice huzurlu senelere  mouse-girl-emoticon-06.gif?1292795465

ve o gifti atmıcam hıh <.< 

Hediye olarak ''Büyüteç'' al bence  :D

Doğum gününüz kutlu olsu​n kardeşlerim nice senelere  :)

Geç olsun güç olmasın mantığına dayanarak hepinize teşekkür ediyorum.  :D

Ben normalde buradan kutlama yapmam ama hayatimdaki sinirli sayidaki demirbaşlardan Seher`im canim cigerimin dogum gunusu. Çok seviyorum, forumdaki varlığını da çok özlüyorum. Onsuz hep eksik. Kim Gelsin konusu olsa her saniye Haruka derdim. :D Pasta falan da yok. Hediye almadim yine. Ben tam dayakligim. :D

Zaten cogunu yani denk gelip hatirladiklarimi ozelden kutluyorum. O yuzden buraya gerek kalmiyor. Ama bu zefer icimden geldi kutlayayim burdan da dedim.

Ya hediye dedigim buradan pasta falan. :D Ona pasta alan almis zaten. Hic de haz etmedigim bir insan. Pislik cocuk. Kapicak kizi. :( Neyse, yok ona hediye.

Ben de mi desem Seher`e sirf bunu okuyup okumayacagini merak ettigim icin yaziyorum. :D Mustafa ifadeleri begendi mi? :D

Sana bir yorum yapsam mı yapmasam mı diye çok düşündüm.. Sen nasıl pislik bir insansın? Bir de utanmadan açık açık söylemiş. Saçlarımı süpürge ettim ben sana be, püüü sana bütün haklarım helal olsun kanka aramızda böyle şeylerin lafı mı olur? asdfds Ben de çok seviyorum be. Hadi öptüm bay gömdüm say. (öpücük)

Not: Mustafa mı ifadeler mi? :D

2.Not: Kıskanınca çok güzel oluyorsun yavrum. asdfads

3. Sağ ol, değişik olmayı bende seviyorum, Soldaki ben oluyorum

m7Dm1Z.jpg

Benim saçlarımdan uzun olduğu gerçeği... :D  Ne güzel bakmışsın maşallah.

Bi an icin bacaginin ordaki birini daha sansurledin sandim. O.o sabahin 6'sinda gormeme veriyorum.

Ertugrul'u kacirmisim tuh.  :D Simdi merak ettim. Aodofl

Edit: Aa telefonun rengiyle alakalıymış. PCden bakınca hiç öyle değil.  :D

Ben de odaklanmam gereken yerlere değil de siyah kafalara odaklandım asdfadsf

Ípucu: internete attığım tek fotoğrafı koymuştum ^^ eğer gogılda " kaxell linkedin" diye aratırsan karşına çıkan ilk linkteyim. ^~^

Ben de bakacaaaam.  -_-

Edit: 

Bir uzun saç da benden gelsin ama benimki daha dağınık  :D

m7bl0Z.png

Seninki de yakışmış bence. :D

4. Bu siralar kitap okuyamiyorum. Bunu itiraf etmek istiyorum artik birine. Bana guzel bir seyler onerin ya. :(

Benden bir sürü kitap almıştın namıssız oku işte birini. Hakahzoxlc

İtiraf ediyorum köyü çok seviyorum. Gerçi bu çok itiraf sayılmaz sakladığım bir şey değil zaten ama neyse. :D

5. Arkadaş yaşı yazarken yanlış tuşa basmış... Aslında 14 yaşında TEOG'a çalışması gereken bir şahıs kendisi.

Adını merak edenler için adının Mustafa olduğunu açıklamaktan mutluluk duyarım. :D Kendisi benim kaarşiim olur. B) Hoş geldin Mustafa git ders çalış. Agjagaısjfl

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.