Jump to content

T-BAG

Üyeler
  • İçerik sayısı

93
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

T-BAG kullanıcısının paylaşımları

1. T-BAG

Genç Erkeği Seslendiren Kadın

katılıyorum ama çoğu yapımcı ucuza kaçmak istediği için pek yetenekli sanatçıları tutmuyorlar bu konuda
  2. T-BAG

yaptığın şeyi bir ara ben de deneyeceğim umarım işe yarar
  3. T-BAG

bu arada en sevdiğim animelerden biridir ama ingilizce dublajlı izlemiştim ama orada bile alphonse u kadın seslendirmişti dediğin gibi park romi başarılı bir ses sanatçısı çoğu popüler shounenlerde ismini kazımış birisi ama ben bu kadını kadın karakterlerde görmeyi daha çok isterim mesela
  4. T-BAG

zaten bakmıyorum ama izleyince ister istemez anlıyorsun karakteri kadın seslendirdiğini o konuda katılıyorum başarılı örnekleri var
  5. T-BAG

mesele ingilizce veya japonca değil zaten bizde de var böyle dublajlar şöyle ki bir erkeği kadın seslendirince o karaktere erkek olarak bakamıyorum
  6. selam dostlar benim şöyle nefret ettiğim gıcık bir huyum var bilirsiniz bazı animelerde erkek veya genç erkeği seslendiren kişiler kadın olur genellikle shounen lerde bulunur bu animeleri izlerken gram zevk alamıyorum bu yüzden arkadaşlarımın önerdiği çoğu başyapıt animeyi es geçtim izleyemedim daha doğrusu konuya odaklanamadım bu iğrenç huyumdan nasıl kurtulabilirim yardımcı olursanız sevinirim
  7. T-BAG

Mushishi

izleyebileceğin en iyi seinen serilerinden her bölüm ayrı bir güzellik ayrı bir olay ayrı bir dram birbirinden güzel müzikleri ve her bölüm farklı karakterleri ( ana karakter değişmiyor tabiki ) var anime yavaş geçiyor. zaten maksat izleyeni rahatlatmak ara sıra hüzünlendirmek yoğun stresli bir günden sonra izlemeni öneririm çok iyi geliyor mesela işten geldikten sonra günde 2 veya 3 bölüm yeterli yaşamdan kesitler olduğu için bir olay tek bölümde çözülüyor animenin yapımcıları çok titiz çalışmışlar anime bittikten sonra bile stüdyodakiler çok defa baştan sona tekrar göz atmış 1.ve 2.sezonu bulunuyor yeni gelecek olan filmle final yapacaklar.
  8. T-BAG

BNHA: Heroes Rising

ben de bulamadım hiçbir yerde sanırım çevirmenler blue-ray çıkmasını bekliyor
  9. saitamanın tatsumaki ile savaştığı yerler varmı ? varsa manganın hangi bölümünde
  10. Issei Hyodou var en iyi karakter gelişime sahip karakter :D boost boost boost :D
  11. Stranger mukou hadan pek bilinmiyor ama aksiyonu mükemmeldir
  12. selam dostlar az önce seriyi bitirdim merak ettiğim şey bu seriden sonra hangi oyunu oynamam lazım ? ve bu seri kronolojik sıraya göre hangi oyuna denk geliyor ?
  13. Bungou Stray Dogs serisi var ana karakterler japon edebiyatçılarından esinlenilmiş ama pek bir aksiyon sürükleyici tarafı yok yinede izlettiriyor
  14. T-BAG

Seinen Türünde Anime Önerileri

içlerinden en beğendiğin 5 tanesini yazabilirmisin ?
  15. INUYASHIKI var bildiğin terörist BLACK LAGOON var bir nevi sayılır ELFEN LİED var ama izlemeni önermem zaman kaybı CODE GEASS DEATH NOTE falan bunlarda zaten bilindik seriler
  16. mob psycho 100 kesinlikle öneririm saitamadan bile daha güçlü İCHİBAN USHİRO var birde bu biraz ecchi harem ama konusu komedisi güzel
  17. saiki kusuo izlememiş birisin seni şuan ne kadar kıskandım bilemezsin keşke unutup tekrar izlesem diyeceğin bir seri boş durma hemen başla :)
  18. benim için en iyi power up serisi highschool dxd ama ecchi biraz fazla :D ona göre izlersin
  19. T-BAG

komedi anime önerisi

GİN NO SAJİ KAGUYA-SAMA KAKUSHİGOTO KORE WA ZOMBİE DESU KA YAMADA-KUN GRAND BLUE SAİKİ KUSUO MOB PSYCHO 100 OPM GREAT TEACHER ONİZUKA DANSHİ KOUKOUSEİ NO NİCHİJOU KOMEDİ BAĞIMLISI OLARAK EN SEVDİĞİM SERİLER BU. TAVSİYE EDERİM HEPSİNİ
  20. Sadece meraktan Shoujo izleyen erkek varmı aranızdan ? daha doğrusu severek ve yahut beğenerek izleyen varmı ?
  21. T-BAG

Fullmetal Alchemist Neden Beğeniliyor?

9.bölüme kadar animeden birşey hissetmediysen daha olgunlaşmamışsındır. biraz büyü sonra izle en iyisi.. boşuna 11 yıldır 1.sırada değil yani
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.