Jump to content

Mutaika

Üyeler
  • İçerik sayısı

821
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Mutaika kullanıcısının eklediği dosyalar

1. tutturuuu, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder @Mutaika @heymely

Azicik stalkladim da mutaika mühendis adayı 18 20 yaşlarında 

Pega ile tanışıyor olabilir ama sanmıyorum

Birisi bana o kardeş çıkan iki kişinin olayını her ayrıntıyla anlatsın lütfen aşırı merak ettim 

bi de etiketleyin onları... biraz stalklayayım

Hoş mu oldu şimdi :D? @pegasusejder sen geçende mühendis demişitin dimi ben elektrik elektronik mühendsisi dedin sandım

2. sakurademon, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

EVET BE burda kayrayı seven birini bulacağımı ummuyordum sevindirdi :) farazinin beatleri de çok hoş hakkını vermek lazım

Çok eski bir parçadır ama Bir Günlük Öldürün beni var Mesela Yani'den bile daha eski biliyor musun o Farazi'nin bir parçasıydı çok güzeldi bak tekrar dinleyesim geldi :D Dediğim gibi çok dinlemedim direkt olarak seviyorum denilemez

3. sakurademon, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

ya adamın adı yıldırım mıydı? yemin ediyorum öyle bi hoca var şeytan ya asla düzgün öğretmiyor yeni gelenlere ve hile yapıyorlar yarışlarda (ayrıca kabalar normalde her türlü sporda olduğu gibi okçulukta da insanlar rakipleriyle iyi anlaşır yarış başında şans falan diler bunlar senin yüzüne bakmaz)

Maalesef hiç hatırlamıyorum ama şehir şehir geziyor olduğunu hatırlıyorum :D

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ney nasıl?

Nasıl senin dilin kötü ve biz neden anlayamıyoruz

4. sakurademon, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

benimki aşırı karışık her türlü tarzı dinlerim ama son 2 yıldır türkçe rap dinliyorum (yani ben fero ezhel değil daha düzgün ve anlamlı sözleri olanları)

Ben eskiden dinliyordum şimdi yeni çıkan parçaları çok dinlemiyorum, Sagopa çok dinliyordum ama şimdiki parçalarını dinlemiyorum onun dışında dinlediğim daha çok var ama artık hepsini dinlemiyorum

5. sakurademon, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

senin bölümü sormuştum zaten pega ona dedi onunki mühendislik diye :D okçuluk ilginç bi spor ya baya eğlenceli oluyor ben de biraz şans eseri katıldım uzun süredir de yapıyorum

Yav Pega'ya inanma dedim ya sadece ben biliyorum diye :D Ben de bir kere denemiştim bir tane adam vardı ders veriyordu çok iyi ok atıyordu çok özeniyordum tabii ben beceremedim 

6. Gorjek, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

@ChYRoN'a ne oldu, chane'nin rakibi seviyesinemi yükseldi, yoksa zaten rakibimiydi :D

Chyron baya kişiyi ifşalamıştı hatırladığım kadarıyla

sakurademon, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

ben de felsefi kitap roman severim distopya olarak da bir iki şey okumuştum hoşuma gitmişti ama çok okumam, arkaplan müzikleri güzel oluyor ama onları indirip dinlemiyorum ben yani sürekli dinleyeceğim tarz müzikler değiller

Sen ne tarz dinlersin?

7. sakurademon, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

türk dili ve edebiyatı diyecektim ama pega mühendislik olduğunu söyledi tutmamış tahminim :< benim hobilerim de kitap müzik ve anime dışında resim bitki yetiştirmek ve okçuluk

Ha beni etiketleyince benim bölümü sordun sandım :D Pega'nın dili iyidir ama hatta baya iyidir. Okçulukta şaşırdım

sakurademon, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

baya övdünüz kendisini yüksek bir beklenti oluşturdu bende :D

Chane-san ayrıca her şeyi bilebilir

pegasusejder, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Kendisi etkilenecek bir insan zaten, ona özel fan club bile var. :D 

Aynen hatta sürekli dayanışma halindeler

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.