Jump to content

Mutaika

Üyeler
  • İçerik sayısı

821
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Mutaika kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Beytize, Şimdi tarihinde yazdı:

30 35 olmadığına göre 30 altısın -,- 

aman  neyse ben san beybim deidim beybimsin istersen 30 yaşında ol :D

tahmin oyununu bilemeuyince sevmiyorum <_<

bence burada da sevecende onu anlayacak donuklukta olmak lazım ^-^

Helal be keşke herkes senin gibi bıraksa hemen :D

Beytize senin yaş aralığın nedir sen benden büyüktün diye hatırlıyorum zaten

2. MikasaWithInTheFire, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Fena gaza geldim, yarın başım ağrımazsa araştıracağım bu konuyu.

He dese okeyleyeceğim de emin olamıyorum.  Eğer öyleyse yaşıtsınız.

Oh şükürler olsun, bu bilgi bile (doğruysa) yeterli benim için. 

Doğru bu gece rahat uyuyabilirsin ama sana bilgi yok bundan sonra sömürdün beni

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayır :)

:)

:)

Pega kalp krizi geçirteceksin herhalde onlar ne öyle :D

3. pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Gerçekte çoksun işte :D Yüzün sesin falan etkiliyor burası sanal olduğu için tam aktaramıyorsun :D

İyi reis sen öyle diyorsan öyledir ama yüzüm sesim falan olduğunda ters tepme ihtimali var :D

Gorjek, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Profil fotoğrafı yüzündenmi bilemiyorum ama sanki aşırı sakin bir şekilde yüzünde tebessüm ile bizi yiyormuşsun gibime geldi.

Profil resmi etkisi benim hakkımda en çok gördüğüm şey bu resim olduğundan öyle gelmiş olabilir :D Ama belki de yiyor olabilirim bak en basitinden Liar Game gelmiş aklıma 

4. Beytize, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

öyle kötü bir anlamı yok ya ^~^ ben emojileri olduğu ya da genel kullanımı dışında anlamlar yükleyerek kullanırım seviyorum böyle yapmayı :D 

benden küçüksün (öyle düşünüyorum) diye ben sana beybi diyorum da yaşın 30- 35 çıkarsa çok gülerim :D

Senin yaşını bilmediğim için bir şey diyemem ama 30-35 yaşında değilim merak etme o yüzden :D

5. :hi-onion-head-emoticon:

Beytize, 2 saat önce tarihinde yazdı:

durgun tepki vercek ama ne vereceğini bilememiş sevimli minnoş tepkisizliği  bu :ı 

ama :| bu bildiğin cvp vermiyorum tepkisizim gıcığın tekiyim keyfim tepkisiz olmak istedi emojisi :D

o çocuk 2 yaşında desek sen 14 oluyorsun ve benim tahmin doğru oluyor :D yaşını söyleme nedenin var mı 0.0 yoksa keyfin, kahyası ve sen öyle mi karar verdiniz sajdkljsakldş

@pegasusejder bak bir de diyordun murat unutmaz diye oda unutuyor beni iyice ;:.( 

ve bu konuşma 440. sayfada gerçekleşmiş yazdığında da bişi yok yani siz niye bu kadar ciddi ve sinirli bir şekilde beybime yüklendiniz ki asabım bozuldu yazılanları okuyunca :whaaat3-onion-head-emoticon:

O kadar kötü bir emojimiymiş ya bu :D Neyse bundan sonra yapmayı denemiyim

Yaşımı söylememe sebebim var ama söyleme sebebim yok :D Zaten söyledim o sadece bir tahmin ve şans eseri senin tahmine yakın çıktı

Ben unutkanım zaten, seni unutmadım cevap verdim sanıyordum sadece 

Biraz acındırayım kendimi. Ben alıştım zaten böyle şeyler çok oluyor bana 

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Murat'a sinirli yürürüm foruma giriyor selam vermeden çıkıyor konuşmuyor, sonra neden buralar boş diye hesap soruyor

Tamam tamam bir kere daha demem öyle şeyler :D

6. Beytize, 28.10.2020 - 00:23 tarihinde yazdı:

alışkanlık :D ay bide görüp yazmıyorsun püüüüüü <_<

inanmıyorum 8 yaşında böyle konuşan biri varsa bilemmede hella derim öyle bişi çıkarsa :D

2005 olabilir 2003 de olabilir emin değilim

Yazamıyordum neyse geçmişi bir boş verelim :D

o sondaki karakter ne öyle, :ı ha tamam ı :D Baya yaratıcıymış iki nokta ve ı'yi birleştirmek :| 

Beytize, 26.10.2020 - 23:45 tarihinde yazdı:

ayy nasıl kaçırdım ifşayı olcak iş değil ajksldk

@Mutaika beybi kaçlısın sen  0.0

kullancıı adında bişi yok ki :silence-onion-head-emoticon:

Bu tür yalanlara kanmayınız kanıt olarak o video 12 yıl önce çekilmiştir  :D Yani hadi o çocuk ben olsam olabilir

Beytize, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

@Mutaika beybiii napıyorsun cevap vermedin öldüğünü düşünüyordum :dong-onion-head-emoticon:

Verdim diye hatıyorldum ama cevap vermemişim demek ki :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.