Jump to content

V3X

Üyeler
  • İçerik sayısı

42
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne V3X kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 1 dakika önce, Kemankech yazdı:

Allah rahmet eylesin hayırdır :what-onion-head-emoticon:

motorla giderken soldan araba çarptı  takla falan attım sağ bacağımda diz kapağım ve üstü komple kırıldı platin falan taktılar şimdi iyiyim arkamda biri vardı kendi dizliğimi ona vermeseydim onunda bacağı kırılcaktı sadece kolunda çatlak olmuş sağ tarafımdanda tır geliyordu çok şükür o fren yaptı yoksa artık anca kıyamette görüşürdük

2. Pseudohomophylus, 04.02.2021 - 01:17 tarihinde yazdı:

Bu gece hasta ama genelde iyiyim :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Sorduğun için teşekkürler eski profil fotoğrafına bayıldığım insan

Tanışma bölümünde kendinden, sevdiğin veya sevmediğin şeylerden de bahsedersen seni daha iyi tanıyabiliriz.

Umarım forumda gülüp eğlenir, animelerle ilgili olsun veya olmasın bol bol sohbet eder ve tabi ki de güzel dostluklar edinirsin

Forumda iyi eğlenceler 

Değişik bir yaklaşım o.O 

Bir de kafama takıldığı için sorayım

Ç.E.T de nedir? o.O

efenim benim bildiğim kadarıyla normalde chat kelimesi yayıncıların sohbet penceresindeki insanlardan bahsederken kullandığı tabirdir çoğu insan komiklik katması için chat kelimesi yerine çet kelimesini kullanır :smoking2-onion-head-emoticon:

3. RionikaL, 23.11.2020 - 00:56 tarihinde yazdı:

Arkadaşlar BNHA'da son sezonu bitirdim ve sanırım mangası devam ediyormuş mangasını hangi bölümden itibaren okumalıyım?

sanırsam 115.bölümden itibaren başlıyordu yalnız varya ben biraz okudum ama yani ileride denşik olaylar oluyor

spoiler isteyenlere

Spoiler

deku yeni güçler ediniyor :)

4. T-BAG, 44 dakika önce tarihinde yazdı:

eğer 6-10 yaş aralığındaysan izlemeni öneririm bir ara trt çocuk boruto dublajlayıp yayınlayacaktı vazgeçti sanırım hitap ettiği kitle çocuklar bile değil

Yaşım 15 :depressed1-onion-head-emoticon:

5. CaferhanS, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

evet boruto kötü seneryosu çok çocukça benzetme yap dersen eski ben 10 le yeni ben 10 gibi ilerde ne olur bilmem ama şimdilik seneryosu ve çizimleri olsun çocuklara dayalı gibi görünüyor çok saçma olayları ciddiye almışlar eğer borutonun konusunu bilmek istersen filmini izle şu ana kadar büyük bir gelişme olmadı çünkü (rahatladım be)

Sağol yorumun için

6. CaferhanS, 5 saat önce tarihinde yazdı:

tamam bu sefer pislik yapmayı başardın böyle devam  :admire-onion-head-emoticon:

arifureta tate no yuusha izledim efsaneydi ikiside tate no yuusha yı tekrar tekrar izliyorum hatta :cool-onion-head-emoticon:

MrNose, 5 saat önce tarihinde yazdı:

moruk seninkini izlemiştir bence 

Phantom: Requiem for the Phantom

Biraz karanlık havasıda var.Bence sevebilirsin

teşekkürler izlicem :admire-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.