Jump to content

ChaneLaforet

Üyeler
  • İçerik sayısı

591
  • Son ziyareti

ChaneLaforet kullanıcısının paylaşımları

1. Tanıtmasan da olurdu, biliyorum zaten Ben üniversiteden mezun oldum geçen sene, çalışıyorum, mühendisim
  2. İyiyim, sen nasılsın
  3. Biz de gülüyoruz sağol İşte çok merhametliyim, daha fazla rezil olmana engel oldum Dün akşam izledim
  4. Bu bir rutin hâline geldi zaten artık, bir rezil oluyorsun, bir mutlu oluyorsun Rica ederim
  5. Seninledir muhtemelen
  6. Teşekkürler Sen de iyi ki varsın. Senin de yeni yılın kutlu olsun Evet, ben çoğu kişiyle fazla konuşmadım. Buna rağmen beni de etiketlediğin için teşekkürler Yumoş. 
  7. ChaneLaforet

Bu Cosplay Hangi Animeden?

Sword Art Online - Asuna Sıradaki soru:
  8. ChaneLaforet

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Alttaki Toki wo Kakeru Shoujo izlemiştir
  9. ChaneLaforet

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Toki wo Kakeru Shoujo
  10. Hoş buldum. Giriş işlemlerine bir numaralı üyeler @pegasusejder ve @Lycaenidae bakıyor.
  11. Aslında abartı değil de, alçakgönüllülüğüm tutmuş işte Yetiyorsunuz tabii ki. Çok ünlü sanmasın diye dedim Merhaba, nasılsın
  12. İyi geceler
  13. Azıcık abartmış olabilirler 2 kişilik bir fan club ( @pegasusejder @Lycaenidae)
  14. ChaneLaforet

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Alttaki Babylon izlememiştir
  15. ChaneLaforet

Idaten Jump
  16. Babylon güzel bir başlangıç yapan ama ilerledikçe kötüleşen ve tatmin edici bir finale sahip olmayan bir anime. Gizem-polisiye tarzı bir başlangıç yapıp sonrasında felsefik konular üzerinden ilerlemiş. Genel olarak “İyi ve kötü nedir?” sorusu ile intihar konusu üzerinde durulmuş. Anime görsel olarak güzel. Konusuna ve türlerine uygun bir ambiyans oluşturulmuş. Müzikleri de fena değil. Animenin ikinci yarısında -muhtemelen olayın evrensel etkilerini göstermek amacıyla olsa da- uluslararası bir olay haline getirmek yerine ilk yarısında oluşturduğu çizgiden devam etmesini tercih ederdim. Ülke liderlerinin iyi ve kötünün ne olduğu üzerine felsefe yapmaya çalıştıkları zirve de bana oldukça abes gelmişti. Olumsuz yorumlarını gördüğümden düşük bir beklentiyle başlamıştım, bu yüzden fazla bir hayal kırıklığı yaşamadım. Bittiğinde izlediğime pişman olmadım ama izlemesem de olurmuş diye düşündüm. Bu yüzden özellikle tavsiye edebileceğim bir anime değil ama animenin işlediği konular ilginizi çekiyorsa beklentiyi düşük tutarak izleyebilirsiniz. Sonuç olarak ortalama bir animeydi benim için. Puan: 5/10
  17. ChaneLaforet

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim Alttaki Tekkon Kinkreet izlememiştir
  18. ChaneLaforet

Tekkon Kinkreet
  19. ChaneLaforet

One Outs
  20. ChaneLaforet

Anime İstek ve Önerileri

Psycho-Pass B: The Beginning Id:Invaded Un-Go Gosick Kamisama no Memochou Subete ga F ni Naru
  21. ChaneLaforet

Paprika
  22. ChaneLaforet

ANİMELERDEN SIKILDIM

Rica ederim. Beğenmene sevindim, iyi seyirler
  23. ChaneLaforet

Inari, Konkon, Koi Iroha.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.