Jump to content

Kemankech

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Kemankech kullanıcısının paylaşımları

1. Umudum çok az. Ya kötüye gider, yahut daha kötüye. Ama yeterli miktarda molotfum var bence :P Japonyada rtük olmadığından da olabilir. Veya onların rtüğü bizimki kadar çalışmıyodur :D 5 parça halinde izledim ilk bölümü. Ara vere vere, sindire sindire böyle. Dark tema dediklerini frenk sitelerinde gördüysen çok şeyapma. Adamların grimdark dediğine günlük hayat diyoruz. Hahaha. Şiveli konuştuğunu düşün hocanın bi de "Gitabdan bağın. Herkesin gitabı vardır ondan diyon. Değelse ben de biliyon 50 lira ateşleyin de eğitim verem demeği. Amma ben o tarz bi Allahsız değilin."
  2. İnternetten yana yüzüm gülmedi bir türlü. Molotoflarla türk telekom binasına yürümeyi düşünüyorum. Bakayım heman. edit\: oha. YUH. Bu ne kadar sert bir açılış lan. Japon çocuk idolleri ve hamilelik. Japonya için hassas bir konu değil mi ya bu? edit2\:İlk bölümün sonuna (sonunda, 1 buçuk saat bölüm mü olur ya) gelebildim. Kötü değil. Müthiş de değil. İlerde sıkmazsa izlerim. Dondum kaldım yeminle. Bir süre ciddi ciddi dalga geçtiğini zannettim. Github ya. İnsan yalandan sektörü takip etse yine adını duyar, görür, bi etkileşim olur yani. Sektör dipsiz kuyu illa ki devamlı bir şeyler öğreneceksin ama 'hadi şu kuyuya bir gireyim' diye paçalarını sıvarken karşına çıkması lazım ya. En basit eğitimde bile eğitimciler 'ben falanca github hesabım şu şu' diye başlıyor. İnsan merak eder bakar bi. Ooo hoş geldiniz efe'm hoş geldiniz, safalar getirdiniz. Nasılsınız, afiyettesiniz inşallah?
  3. Eyvallah eyvallah. Sınavlardan sonra memlekete döndüm. Burada da ev internetim yok. Kütüphaneye gidiyorum, internet çille zaten. Buraya mesaj yazdım 45 dk. göndermemiş falan. Dedim allah kahretsin mobil veriye yüklenecem artık. Günlük internet alarak yaşıyorum artık :D Bu hangi seri ya, güncelleri hiç bilmiyorum ben. 2,3 aydır 2000 öncesine döndüm. Yeni çıkanlarda var mı izlenecek bir şey. Github ehli olmayan yazılımcı olamaz bu devirde. Şaka bir yana geçenlerde "github dedim hangi kitap anlamış" esprisindeki olayı yaşadım ya. Bir tandığımın çocuğu geldi "Abi yazılım kazandım şimdi ne yapayım" diye sordu. Yarım saat anlattım anlattım, çocuk tuttu "abi proje kitap falan iyi diyosun da bu hangi kitap, adını söyle ondan alalım" dedi. Ben dondum kaldım. İlk yıl bitiyor lan ne yaptın bunca zaman diyemedim.
  4. Sonunda! İnternet! Yakışır abime. Github bilmek de bir artıdır. Dışarda onca Allahsız githubsız varken özellikle :D Geçmiş olsun hocam. Çok hasar yok inşallah?
  5. Buraya özel değil, forum devri kapandı hocam. Herkes discordcu oldu. Bir klavye delikanlısı olarak bu beni üzüyor birazcık TwT
  6. Ramazanınız mübarek olsun sayın forumdaşlar.
  7. Hoş geldin uzak diyarlardan bir yudum taze nefes getiren yolcu. Dark age başladı başlayalı burası susuz, çorak, yalnız. Arka sokaklarda botlar kelebek çevirir, gündüz gözüyle forum dağa kaldırılır oldu. Ekinler bir damla suya hasret, dikinler kavrulup kav oldu. Göçerler kalktı göç eyledi, kalanlar yandı kül oldu. Hoş geldin testisi elinde olan yolcu, sefalar getirdin amma sen yokken burası ömrünün son demine geldi durdu. Belki bir gün kendi küllerinden dirilir olur zümrüdü anka, biz de bineriz uçarız kanadında diye bekçiliğe durduk bekliyoruz. Kavrulup kuruyan mumyalarımız bir gün burada bulunursa unutmayın ki her zaman sizi ağırlmaktan mutluk duyuyoruz yolcu, hoş geldin.
  8. Merhabalar efe'm hoş geldiniz. Selam. İnşallah be. Çıkmadık candan umut kesilmez. Selam.
  9. Paşa paşa. Forum elden gidiyor! Adminler koltuk sevdasına düşmüş, forumdaşlar ise gerekli teçhizattan yoksun. Kalk paşa! Vakit forum için bir olma vaktidir. Selam.
  10. Öyle ömür mü geçer be. Her höt diyene hörelenseydim şimdiye kel kalırdım. Hakikaten ya. Benden de admin olmaz ama abidin olarak görev yapabilirim. Nereye başvuru yapıyoruz? :D Ha belki canları çeker dip köşe girmek isterler, biz de inciğine cıncığına bakarız diye şey ettiydim. Ama sağlık olsun.
  11. İyilik sağlık, senden naber? Nasıl ya? Kimin kimsenin tavuğuna da kışt demedik ki, neden sinirlensin? Şimdi baktım da, vay arkadaş ne günlere düştük. Adminleri silah başına davet ediyorum. Botları şikayet edemiyor muyuz ya. Adminlere destek çıksak.
  12. Çok zaman istiyor ya. Ama düşünmüyor değilim :P Ciddili gireceğim bir ara.
  13. Özellikle megabuild'ler beni benden alıyor ya. Keşke ben de yapabilsem
  14. Hocam oyuncuların genel ortalamasının manyak olmasından kaynaklı. Adamlar kağıt kalem alıp hesap yaparak oynayıp, tutorial çekiyorlar. Ondan çok görünüyor, niş bir kitle değilse.
  15. iyi bak. Bu dünyada, ağır ağır gitmek lazım. Yordam bilip yolunu yapmak lazım. Bin bilsen de, bir bilene sormak lazım. Pega baba, bu işlerden anlayan bi abiye benziyor. Elini öp, icazetini al. Hadi ya. Zorluğu artar o zaman sınavın. Allah yardımcın olsun. Tabiki. Herkesin hoşuna gidecek diye bir şey yok. Kitlesi küçük bir oyun türü zaten, her ne kadar manyak olsalarda sayıca azlar. Saygılar api.
  16. Beni sarıyo. Eywallah abi. Sayende racon öğreniyoruz. @kirpii bak öğren sende, lazım olur. Olay zaten psikolojik açıdan normal bir insan olması. Ortalama isekai karakteri ya doğumla dünyaya gelir, alışma fırsatı olur, veya psikolojik olarak etkileri çok işlenmez "süper güçlü ve inanılmaz ponçiğim gideyim de taş gibi iki kız bulup maceraya atılayım" tarzı ilerler. Burada farklı olupta benim sevdiğim şey kurgucunun "acaba dümdüz çocuğun tekini farklı bir dünyaya göndersek psikolojisi nasıl sevilir" diye düşünüp buna göre hikaye yazması. Ha bunu herkes sever sevmez bilemem, sonuçta bu genel geçer yöntem değil. Ama benim için hem farklı bir şey gördüğüm için, hem ortalama üstü hikaye gidişatıyla aklımda güzel kalmayı başardı. Sana göre değilse de yapılabilecek bir şey yok, herkes her şeyi sevmek zorunda değil sonuçta. Max Hp'im düştü ama hp barımın olduğu kadarıyla iyiyim. Kafayı dağıtmak için oyunlara verdim kendimi. Sen nasılsın? Nasıl gidiyor hayat.
  17. Amin inşaallah Bi ara kurcala, Hâlâ early access durumunda zaten. Akar gider. Vay be kral. Bizi unutanı biz de unuturuz diyorsun demek.
  18. Cümlemize geçmiş olsun. Forum ahalisinde bir kayıp, hasar yoktur inşallah. Sen girdiğinden beri her şey değişmiştir. Bir ara tekrar gir. Ah be hocam. Seni kim unuttu da böyle efkarlandın?
  19. Gencim gencim gencim gencim... (arkadaki dedeler gülmeye başlar) 100 saat factorio oynadıktan sonra satisfactory ilaç gibi geldi ya. Oh bee dedim. Buralarıma buralarıma da grafik :D Dün yazmıştım bunu. Göndermeyi unutmuşum T-T Genç olduğumu mu idda edeceğim bir de? Haddim değil be hocam.
  20. Bilemiyorum artık :P Yaşlandığımı kabul etmek istemiyorum. Ama bazen gerçekten yaşıtlarımdan daha yaşlı hissediyorum. Bilgelik anlamında da değil, bıkkınlık ve tükenmişlik açısından :') Çıktım ya. Kendimi asmak için münasip dal aradığımı farkedince geri döndüm. Oyunlara vurdum kendimi. Artık satisfactory oynuyorumki endüstri ve makina mühendisleri de acı çeksin. Nıhaha, yaşasın kötülük
  21. Beni federasyona almazlarsa daha neler neler açık edeceğim. 70 evren dinlesin tüm tırcılar titresin, hadi bakayım. Cehalet yaşta değil hocam. Ben de bilmiyordum, discord kanalının tekinde bilmediğim için suratıma güldüler. O gün bu gündür discordda bilmediğim kanallara girmiyorum. İlk aydan sonra adamı dinlemeyi bıraktım zaten. Ama sınava çalışırken adamın koduna saatlerce maruz kalmak beni bir miktar delirtti. Öfkelenmek anlamında da demiyorum literally delirtti. Ciddiyim kötü kötü oldum ya. Bir haftadır etkisi altındayım, düşündükçe midemde bir yumru oluşuyor hâlâ. Travma oldu resmen.
  22. Aslında tırcılar evrenler arası bir federasyonun üyeleri değil mi. Euro track da iletişim araçları. Ets de tüm tırları toplayıp kıtalar arası lojistik dominasyonu kuranlarlar, galaktik tırcılar federasyonuna katılmaya hak kazanıyor :D Head Shot. Günah benden gitti. Ama hala acı çekmek istemeyenler olabilir diyerekten spoilere alacağım.
  23. Yeni dlc çıkartıyorlar işte. Peynir ekmek gibi satıyor. Hasso tırcılar affetmiyor hiç. "TRUCK-KUN AFFETMEZ!!!" HS yemezsem gelirim :D Hs yiyince doğrulamıyorum bir süre çünkü, kötü kötü oluyor. O zaman bir hocadan dert yanacağım psikolog bey dinler miydiniz (Dikkat! az buçuk yazılım görmüş herkes cringeden kan kusabilir ve adamın yerine utançtan ölebilir. Eğer gerçekten bu şikayetnameyi dinlemek istiyorsanız tüm sorumluluğu aldığınıza dair beyanname doldurunuz.)
  24. Dlc dışında bir şey yapmıyorlardır bence. İyi olduğundan yazıyorum zaten. Kötü olsa bir kenarda içime doğru ölmekle meşgul olurdum :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.