Jump to content

ShadyRogue

Üyeler
  • İçerik sayısı

164
  • Son ziyareti

ShadyRogue kullanıcısının paylaşımları

1. ShadyRogue

Dragon Bal GT izlemelimiyim

Anime'nin ana hikayesine eklemesi olmuyormuş, o yüzden direkt olarak Dragon Ball Super'e başlayabileceğin yazıyor. Ama eğer Dragon Ball fanıysan izlemeye değer olduğu yazıyor. Kısaca ana hikayeye ekleme yapmadığından karar tamamen sana kalmış. Bunu internetten birkaç İngilizce kaynağa bakarak araştırdım.
  2. ShadyRogue

En sevdiğiniz JoJo Partı

Henüz hiç JoJo izlemedim ama kesinlikle izlemeyi düşünüyorum. Bu akşam JoJo izleyen bir arkadaşımla Discord'tan konuşuyorduk ve en sevdiği part'ın 2. olduğunu söyledi çünkü bir karakter varmış, ismini tam hatırlamıyorum o yüzden yazamayacağım. Ve senin sevdiğin part'ın 7. olduğunu söyleyip nedenini söyledim. Kendisi de spoiler yediğini söyledi :D Zeppeli'nin yaşadığını mı ne öğrenmiş o yüzden garip bir konuşma geçti. Bu arada sırf o part 2'yi sevdiğini söylediği için ben de part 2'ye oy vereceğim.
  3. ShadyRogue

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

No Game No Life
  4. Son iletinin üzerinden 2 yıl geçmiş ama konu güzel olduğundan tekrar gündeme getirirsem yeni cevaplar da gelir bence. O yüzden söylüyorum: That Time I Got Reincarnated as a Slime'dan Rimuru'ya benziyorum bence, aynı olaylar başıma gelse aynı şeyleri yapardım. Diğer çoğu saçma ve "Gücümü saklamalıyım, ayrıca insanlara karşı kullanamam." diyen ana karakterin aksine gücünü kullanmasa bile sadece gösterip kavgayı bitiriyor. Çoğu tepkisi de benimle benzer ve düşünce tarzımız tıpatıp aynı.
  5. C3'ten Fear, normal kişiliği çok tatlı bi' tsundere ama diğer kişiliği... Google'da aratınca da yarı yarıya çıkıyor iki kişiliği de.
  6. ShadyRogue

Anime klişeleri

Harem ve Ecchi tarzı animelerde ana karakterin ne zaman ayağı takılsa tabii kiii olmazsa olmaz bir kızın üzerine düşer ve bilin bakalım sonrasında ne olur? Çok klasiktir, daima 5-10 saniye atlarım ana karakterin ayağı takılınca :D
  7. ShadyRogue

ANİME TARİHİNİN EN GÜÇLÜ YAŞLILARI

Kenja no Mago'dan Shin'in dedesi, Kimetsu no Yaiba'dan Sakonji Urokodaki reis ve OPM'den Fang... Daha başka aklıma gelmiyor çünkü izlediğim animelerden öyle çok güçlü yaşlı karakterler bulunmuyor sanırım.
  8. Kılıcım Est olsun yeter, nedense savaşta kullanılabilecek güçlü bir silaha dönüşen kız karakterler çok hoşuma gidiyor. Keşke öyle bir olanağım olsaydı. Düşünsenize kılıç ile geziyorsunuz ve bayağı tehditkarsınız ama ertesi gün ise yanınızda çok tatlı bir kız var ve size asla ihanet etmeyecek biri. Kim tahmin edebilirdi ki kılıcın o kız olduğunu?
  9. ShadyRogue

Zekice Kurgulanmış Animeler

Re:CREATORS'ı izlerken bi' an Avenger vs Thanos savaşı izliyor gibi olmuştum, gerçekten zekice kurgulanmış hissiyatı vermişti.
  10. Gri saç olayı çok hoşuma gidiyor. Profil fotoğrafımdaki Est'in saçı çok güzel ve erkek olarak söyleyeceksem de aklıma Knight's & Magic'ten Ernesti geldi. Bunların saçını çok sevdiğimden değil de anlık aklıma geldiğinden söylüyorum. Gri saç candır, şekli ne olursa olsun!
  11. ShadyRogue

En Son Bitirdiğiniz Anime?

OreShura'yı bitirdim ve çok güzeldi... Normalde pek Slice of Life izlemem ama güzel şeyler olan Slice of Life'lar hoşuma gidiyormuş. Bittiğinde sabahın 6'sı olmuştu fark etmemiştim bile.
  12. İmza istiyorumm! :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: 99 iletide kaldım, bilinmeyen anime bölümünde konu açılmıyor ki yardımcı olayım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Kendimi tek teselli ediş şeklim "Ya imzan olsa ne olur ki, zaten hangi GIF'i koyacağını bile bilmiyorsun." diye sayıklanmak. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. pegasusejder

pegasusejder

Az kalmış az :) Birde 5-10 iletin olduğunu düşün öyle teselli et kendini :D Neredeyse %75'ini tamamlamışsın :D

2. ShadyRogue

ShadyRogue

En azından böyle düşünmek biraz daha rahatlatıcıymış. Evet evet, benim şu anda 140 iletim var zaten ki, kafama takmama gerek yok çünkü çok az kaldı zaten. Böyle düşüneceğim bundan sonra :D

13. ShadyRogue

( 13 / 13 ) The God of High School

Çok güzel bi' seri olacakmış gibi geliyor, çeviri için teşekkürler şimdiden.
  14. Bunun animesini büyük merakla bekliyordum ama sanırım bir yandan da okuma isteği ağır basmaya başladı
  15. ShadyRogue

OreShura
  16. ShadyRogue

I Couldn't Become a Hero, So I Reluctantly Decided to Get a Job
  17. ShadyRogue

İçeriklere atılan itibar

Kızgın Emote'u harika olurdu, destekçinim, çok yaratıcı fikir. Daha önce neden hiç aklıma gelmedi ki?
  18. ShadyRogue

Sabaha kadara devam edebilirim ama adminler kızar büyük ihtimal ERASED
  19. ShadyRogue

And You Thought There Is Never a Girl Online?
  20. Yakında çok seveceğim bi' konuya sahip anime geliyor, ana karakter tarihteki en güçlü şeytan lordunun reenkarne olmuş hali ve büyük büyük torunlarıyla birlikte şeytan okuluna gidiyor diyebiliriz. Sanırım 4 Temmuz'da ilk bölümü yayınlanacak. Trailer'ı da şurada:
  21. And You Thought There Is Never a Girl Online da aklıma geldi az önce, kısa ve çok güzeldi.
  22. Bunlardan biri olabilir mi? O tarz bir anime izlemedim ama şöyle bir sohbet buldum ve aradığın konuya uyuyor çoğu, belki içlerinden biridir diye bırakıyorum.
  23. ShadyRogue

Anime İstek ve Önerileri

https://www.tvtime.com/en/user/34511652/profile sonuna kadar izlediklerimi öneririm. Harem olup olmadığını da fotoğraflarından anlayabilirsin. Çoğu harem anime kendini belli ediyor zaten. Konunun linki de bu:
  24. Öneri için teşekkürler, araba yarışı olan animelere henüz bir şans veremedim ama küçüklüğümde televizyonda izlediğim "Flash & Dash" aklıma geldi. Initial D'ye de bi' şans vereceğim ileride büyük ihtimal. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.