Jump to content

AkahanaAyaka

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    AkahanaAyaka reacted to KRHerusaizu in Merhaba   
    Yaş vermek istemediğin gibi cinsiyet de vermemişsin xD . Anladığım kadarıyla zevklerimiz birazcık yakın :D Umarım forumdan zevk alırsın. İyi eğlenceler^^

2. Beğen
    AkahanaAyaka reacted to NagisaShiota in Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!   
    noragami bu arada pp fanny güzelmiş
  3. Karmaşık
    AkahanaAyaka reacted to Amygirl in Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri   
    KenanDemir
    Anime kelimesinin anlamını bile bilmeden anime forum,sitesine iddia reklam konusu açtığı için -_-
  4. Beğen
    AkahanaAyaka reacted to Amygirl in hunterxhunter   
    Bu konuyu foruma da açmıştım bulamadım

http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/search/label/HunterxHunter

buyrunuz HxH hakkında düşüncelerim
  5. Beğen
    AkahanaAyaka reacted to MagicMer in Anime İstek ve Önerileri   
    Teşekkürler <3
  6. Beğen
    AkahanaAyaka got a reaction from OnUc13 in hunterxhunter   
    Şahsen ben 2011 versiyonunu izledim ve açıkçası çizim, seslendirmen ve konu kalitesine puanım 10 üzerinden 100. Bu kişiden kişiye göre elbet değişir fakat shounen animelere bayılan birisi olarak Hunter x Hunter benim için bir Naruto kadar değerli. Power Up sahneleri olmaması beni üzüyor fakat olay akışı vs. bunu insana zaten unutturuyor. Hunter x Hunter çok bilinen bir anime ama öyle sonuna kadar izleyen 100 kişiden 40 filandır. Animenin arka plan müziklerinin yanı sıra openingi baya olay yapmıştı çünkü this is kalite man. 2. endingin full versiyonunu sabah sabah serviste dinlerdim ah ah :)) 
    Her animede olan arkadaşlık ilişkisi ve eğer ona bir şey yaparsan ana karakteri rage alması da Hunter x Hunter'ı muhteşem yapıyor :)))))))

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.