Jump to content

shittybou

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About shittybou

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Kadın

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. öneriler için çok teşekkürler hepsine bakacağıma emin olabilirsin
 2. her ne kadar çoğunu izlemiş olsam da aralarında izlemediklerim var göz gezdireceğim. teşekkürler. ayrıca bleach ve sword art online hakkında görüşünü de alabilir miyim?
 3. ayrıca aklıma gelmişken, bleach hakkında ne düşünüyorsunuz o kadar bölümü izlemeye değer mi?
 4. herkese selam bir süre önce artık anime izleyemediğimi sıkıcı gelmeye başladığını söylemiştim ve buradan iki arkadaş sağ olsun biraz ara vermemi sonrasında izlediğim her şeyden daha çok keyif alacağımı söylemişti, öyle de yaptım. yaklaşık 4 saat önce fma brotherhood’u bitirdim ve size yaşadığım boşluk hissini anlatamam. var mıdır böyle anime mecrasının top serileri denebilecek izlemeden ölmemelisin dediğiniz şeyler? önerilerinize fazlasıyla açığım ama daha önce söylediğim gibi maalesef kötü çizimleri izleyemiyorum (code geass izledim orası ayrı)
 5. nasıl bir anime istiyorsun tam olarak bilemem ama ansatsu kyoushitsu “bence” kesinlikle izlenilmesi gereken bir anime. final bölümüyle beni ağlatmayı başarmış ve kalbimde büyük bir yer edinmiştir açıkçası. karakterler ve aralarındaki ilişkiler de oldukça eğlenceli olduğundan şans verebileceğini düşünüyorum.
 6. sanırım gerçekten söylediğiniz gibi tükenmişlik yaşadığımı kabullenemedim bir türlü. teşekkürler izlemeye kısa bir süre de olsa ara vereceğim.
 7. selamlar çok belirli bi konu veremeyeceğim ama 1 ay öncesine kadar tüm günüm anime izlemekle geçerken şu an beni alıp götürecek animeler bulmakta oldukça zorlanıyorum. bir şeyler oluyor ve ne bileyim sarmıyor işte izlediklerim. lütfen bana öyle bir şey önerin ki onu izlemek için gece uykumdan feda edeyim. her türe açığım ama lütfen çizimleri eski olan bir şeyler önermeyin. (ha derseniz ki code geass gibi bir şey sırf ana karakter için bile izlersin o zaman pek de umrumda olacağını sanmıyorum)
 8. mirai nikki dışında hepsini izlemiştim ama teşekkürler yine de
 9. ana karakterin böyle seri katil gibi bir şey olduğu animeler arıyorum çok eski şeyleri izleyemiyorum çizimler dolayısıyla önerileri bekliyorum
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.