Jump to content

KRHerusaizu

Üyeler
  • İçerik sayısı

552
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne KRHerusaizu kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ari01, 14 saat önce tarihinde yazdı:

Geçen anime izlerken ecchi tagını gördüm de unutmadan etiketleyeyim, malum birkaç gündür unutuyorum çünkü. @KRHerusaizu nasılsın?

Peki aklima gelmişken sorayım, ecchi izler misiniz? :evil-smile-onion-head-emoticon:Direkt ecchi anime olmak zorunda değil, normal bir sahnede çıksa sizi çok rahatsız eder mi mesela? :D

21İM ŞU SIRALAR, SİZ NASILSINIZ.

ECCHİ KONUSUNDA DA 3-5 BİR ŞEY SÖYLEMEK İSTERİM.

UZMANLIK ALANIM EHEHE

:cool-onion-head-emoticon:

2. Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

@KRHerusaizu-san, benden tavsiye alır mısın bilmem ama aklını onlardan uzaklaştıracak birini bulmadıkça böyle devam edebilirsin. :D Bulduğunda ne dediğimi hatırlarsan o kişi doğru kişidir bence. (Ben de işe yaramıştı yani.)

BENİ BUNLARDAN UZAKLAŞTIRACAK BİRİ İSE GÖZÜM KAPALI BİR ŞEKİLDE DOĞRU BİR KİŞİ OLMADIĞINA EMİN OLABİLİRİM...
    BUDA BİR POV SONUÇTA.

:flying-crazy-rabbit-emoticon:

3. pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Vayyy demek aramızdaki o diyaloglar hiç hatırlamak istemedin şeylerdi. :( Öyle olsun bakalım aslanım...

Canın ne zaman isterse. :)

Bende kaçıyorum yavaştan hadi görüşürüz.

ABİ ÖYLE DEMEK İSTEMEDİM, PSİKOLOJİK BASKI ALTINDA OLDUĞUM ANILAR KÖTÜ OLUYOR SONUÇTA... KİŞİSEL ALGILAMANI İSTEMEM :( YOKSA SENLE KONUŞMAK BANA İYİ GELİYOR :D

:victory-onion-head-emoticon:

GÖRÜŞÜRÜZ KENDİNE İYİ BAK ABİ

:flying-crazy-rabbit-emoticon:

4. pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Değişik bir takım olaylar demek, yoksa gönlünü bir 3 boyutluya mı kaptırdın? Evlat bazı şeyler vardır yapamazsın... :D Ayrıca dc'de hep takılıyorum özelden yazabilirsin. :)

YOK HENÜZ O KADAR ATLAMADIM ATEŞE. HATIRLARSAN TEYZEM GİLE GİDECEKTİM BİR ARA, 6 GÜN ONLARDA KALDIM YENİ YILA BERABER GİRDİK EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRDİK VS VS. MOOD DEPOLADIM.

:victory-onion-head-emoticon:

5. rimmuru, Şimdi tarihinde yazdı:

Şu tanışma işlerinde kötüyüm direk böyle olaya dalıyorum kusura bakma @KRHerusaizu.

ESTAĞFURULLAH, BEN DE İYİ DEĞİLİM. ZAMANLA ÖĞRENİRİZ SORUN YOK :D

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

:big-eye-onion-head-emoticon: Bir sapığın daha doğuşuna mı şahit oluyoruz yoksa? Gittiğin yol yol değil kendine gel. :D 

MÜRİDLERİMDEN UZAK DUR. HERKES ARZULARINA GÖRE HAREKET ETMELİ, KARIŞMAMALISIN
    :cool-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.