Jump to content

Mika-desu

Kayıtlı Üye
    265
  • Last visited

• Days Won

5

Mika-desu last won the day on November 30 2020

Mika-desu had the most liked content!

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

6007 profile views

Mika-desu's Achievements

1. Nasılsın, neler yaptın? Valorant güzel mi bari, oynayan çok duyuyorum, stardew'de çok poncikbir oyun.
  2. Bu tarifleri çok merak ettim, en yakın sürede içeceğim kahvede denemeyi umuyorum, teşekkürler Benim tek deneme içeceğim limonataya farklı bir hava kaynaktı, sanırım 1 kez de nar suyu ile sütü karıştırıp bir şeyler denemiştim ama sonra keşif işinin benlik olmayıp aldığım tarifleri uygulamanın daha mantıklı olduğunu gördüm Seni de en yakın zamanda rahatlama seanslarında görmek dileğiyle
  3. Ben de çok mutlu oluyorum Evet yağmur hoş ama şu bulutların toplanıp havayı kaplaması çok boğucu bir ortam yaratıyor. Onun dışında toprak koku felan gerçekten hoş. Neler deniyorsun, birkaç hoş tarifin varsa merak ettim. Benim de günlerim farklı farklı geçiyor, bir gün bir güne tutmuyor:D Ya geziyorum ya evdeyim felan. Sınavdan önce yakmalık mı? Eğer öyle bir şeyse parkta vs. yürüyüş gerçekten ferahlatıyor insanı, eğer sınav için sormuyorsan farklı ufuklar açan dizi/filmler bana iyi geliyor ama sınavdan önceyse kafa doldurmamakta fayda var. Ol-du herhalde., evet evet hiç gelmiyorsun buraya
  4. Seni burada görmek büyük bir şeref ablaİyiyim teşekkür ederim, yağmurlu karamsar bir gündü ama o serinliğe akşam yürüyüşü iyi geldi. Unutturdu gündüzün kapalı havasını Sen nasılsın, günün nasıldı?
  5. Ekilmekten nefret ediyorum, başta evet denen bir şeyin sonradan hayıra dönmesi sinirimi bozuyor. Eğer kibarlığına bir şeyleri kabul ediyorsan , yine aynı kibarlığı kabul ettiğin şeyi gerçekleştirmek için göstermelisin. -evet bugün bir arkadaşım sinirimi çok bozdu - Evet ben bunu gidip ona yazayım en iyisi.
  6. Ben de iyiyim teşekkür ederim, 2 gündür misafirlerle uğraşıyorduk bugün gittiler; epey yoruldum.
  7. İnsan olarak yapabileceğmin mümkün olduğu şeyleri yapmak-belki daha kesfetmediğim ama hayata geliş nedenlerimden olan şeyler vardır ve bunların farkına varıp hepsini gerçekleştirmek istiyorum-
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.