Jump to content

Mika-desu

Kayıtlı Üye
  • Content Count

254
  • Last visited

• Days Won

5

Mika-desu last won the day on November 30 2020

Mika-desu had the most liked content!

About Mika-desu

• Rank
    Level 2

İletişim Yöntemi

• AIM
    ...

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

4,596 profile views
  1. Selamlar,

Okumayacağım, yok okumayacağım dediğim AOT final bölümünden sızıntılar çıktığından beri haberdarım; anladığım üzere birçok kişi final hakkındaki düşüncelerimi merak etmiş, bir şey yazsam buradan Japonya'ya yol olur demek isterdim lakin şimdilik sadece söyleyeceğim 2 şey var:

☆ İsayama, fanları önemsemeden çizdiği yolda tutarlıca ilerleseydi keşke. Seride o kadar karakteri ve hikayeyi, büyük karakter gelişimlerini fanlar uğruna çöpe attı. 

☆Sevdiğim karakter en kötü sonu yaşadı, bunun için de üzgünüm. 

1. pegasusejder

pegasusejder

Ben bazı şeyleri söyledim sana. :D Yani sonu bayağı hayal kırıklığıydı falan filan, başka zaman seninle daha detaylı konuşuruz artık. :) 

2. Ari01

Ari01

Benim de kulağıma 1-2 şey geldi final chapter hakkında. Olayları falan neredeyse hiç bilmiyorum ama birçok kişi  büyük hayalkırıklığına uğramış duyduğum kadarıyla. :( En azından karakterlere yakışır bir son olmasını isterdim ben. 

2. Böyle bir bilgi bilmiyorum açıkçası. Manganın 1 bitmesine 1 bölüm kala durdurulacağını pek sanmıyorum, Nisan'da final animenin bitişiyle olacak diye biliyorum.
  3. Animeyi yarıda mı bırakacaklar?Hiç olmadı movie çıkarırlar ki bu bile olayları toplamaya yetmez. 16×16 olacak diye biliyorum ama ben..
  4. Ben alışamadım, final arcına uygun aslında karanlık mod ama bilemiyorum.. Karakterler güzelden kastım Marley karakterleri idi. Mikasa'nın bütçesini alıp Armin'e yatırmışlar orası da ayrı bir konu Lewi çok gözüme batmasa da Eren'de eksiklikler seziliyor. Tek umudum 2. partta güzel işler çıkarılması
  5. Wit'in aydınlatması, sahnelerin parlaklığı hele ki 3. sezonda deniz sahnesi çok güzeldi. Mappa'nın karanlık temasına pek alışamadım ben. Karakterler güzel gözüküyor lakin orman sahnelerinde vs. karanlık tema tam oturmamış gibi. CGI meselesinde ise Wit'in de aksaklıkları vardı fakat çok göze batmamıştı ama Mappa'da bu sahnelerde eksiklikler var biraz. Yine de kısa sureye rağmen iyi bir iş çıkarmışlar tebrik etmek lazım. Umarım 2. partı harikulade bir şekilde yaparlar, zirvede kalırlar...
  6. 3 dakikası kalmıştı galiba, çok da 2 bölüm tadı vermez yani:) Haber için teşekkürler, öğrendiğim iyi oldu.
  7. Öncelikle hoş geldin Emir. Ben de Mika 17 yaşındayım ben de. Şu sıralar ayağım uğurlu mu ne her gelen Aot izliyor Aot veya genel anlamda sohbet etmek istersen Muhabbet mekanına bekleriz:)
  8. Hoşgeldin Aytaç. Ben de Mika , 17 yaşındayım. Memnun oldum. Muhabbet mekanına gelerek sohbete dalabilirsin:) Aot'a küçük kardeşlerini başlatan abi/ablalarla çok fazla karşılaşıyorum ve gerçekten inanılmaz benciller Umarım kötü bir izlenim vermemiştir sana Aot Black Clover ben de severim. Tekrardan hoş geldin..
  9. Popüler J-pop şu anda çok güzel. Benim de önerilerim buradan olacak:
  10. Valla 8 ay önce disqusta yaptığım yorumu gerçek kılmayı başaran Isayama'ya buradan üzüntülerimi yolluyorum: " Valla isayama bu Eren'i Mikasa'ya bile öldürtebilir." Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Mikasa'ya nekrofili diyen arkadaşlar bölümü tekrar okusun. Mikasa orada kendini dağ evinde zannetmekte ve de zihni orada. Gidipte ölüyü öpecek kadar zıvanadan çıkmadı kendisi. Bölüm çok üzücüydü, yılların takibi, yorumu, teorisi her şey çöpe gitti resmen. 2. sezondan beri yapılan: Eren'in amacı tek düşman olmak teorisinin tuttuğuna inanamıyorum. 139. bölüme dair hala içimde umut kı
  11. Yasakların kalkması 65 yaş üstü amcalara, dedelere yaradı. Türkiye 'de bir anime konusu aranıyorsa öncelik 65 yaş üstü dedelere verilmeli. Epey konu çıkar kendilerinden:tuzkistrokeplz:

1. pegasusejder

pegasusejder

İstersen sen yap animelerini Mika'cım. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Yani denecek pek bir şey kalmadı artık bu konularda...

2. Mika-desu

Mika-desu

Hoy, hoy ojiichan, ne arıyorsun buradadan girsen çıkamazsın içinden :big-eye-onion-head-emoticon: 

Bu konuyu büyük stüdyoların ele alması lazım beni aşar :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

3. pegasusejder

pegasusejder

Haha senaryo hazır diyorsun yani. D: 

Tamam sen hikayeyi gönderirsin onlar işler. :)

12. Sandığın kadar çalışkan biri değilim abi Şimdi gitmem gerek. Size keyifli sohbetler
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.